Tek Kanallı Döngü Dedektörleri

Tek Kanallı Döngü Dedektörleri

tek kanallı döngü dedektörleri tek kanallı döngü dedektörleri

döngü dedektörü çıkış sinyalini sisteminize nasıl bağlayabilirsiniz?
İlk olarak, Tek kanallı döngü dedektörleri, ona yalnızca bir döngü bobini bağlayabileceğiniz anlamına gelir. normalde döngü bobini     araç dedektörü fişi PIN7 ve PIN8. ve   doorking tek kanallı döngü dedektörlerinde 2 yanıt çıkış varlığı ve artı sinyal bulunur.     PIN5 ve PIN6, manyetik döngü dedektörü mevcudiyet sinyali kontağıdır; sinyal, park, ücretli istasyon, trafik kontrolü için kullanılabilir, PIN3 ve PIN4   kapı döngü dedektörü artı sinyal çıkış kontağı. sinyal sayma, tetikleme vb. için kullanılabilir. Daha da önemlisi güç girişi, PIN1 ve PIN2'dir, güce bağlamadan önce lütfen endüktif döngü araç dedektörü çalışma voltajının 12-24VADC veya 100-240VAC olduğundan emin olun. 100-240VAC'yi 12-24VADC tek kanallı döngü dedektörlerine girerseniz, döngü dedektörü bozuk olacaktır.
ikinci olarak gücü açın, döngü sensörü kırmızı LED'i yanacaktır. ve yeşil LED sönecektir, eğer yeşil LED daha hızlı yanıp sönerse, ortalama döngü bobini açıktır veya dönüş sayısı çok fazladır.

tek kanallı döngü dedektörleri

araç döngü dedektörü, aynı zamanda endüktif araba döngü dedektörü de denir, park yeri yönetim sisteminin önemli bir parçasıdır. Araç yeraltı döngü bobinini geçtiğinde, sistem dinamik trafiğin veri toplamasını gerçekleştirmek için algılama devresinin ürettiği salınımı analiz eder ve toplanan veriler gerçek zamanlı olarak yansıtılabilir. bazı özellikleri vardır.   endüstriyel sınıf tasarım, üstün parazit önleme yeteneği ve kararlılık gibi. Çeşitli ihtiyaçları karşılamak için ayarlanabilir Çok seviyeli hassasiyet. ve o   farklı bölümlere uyum sağlamak için çoklu çıkış arayüzlerini destekler. bom bariyer kapısı ile çalışır ve araçtan sonra otomatik kapanmayı gerçekleştirebilir   geçiş ve ayrıca çevre sürüklenme telafisini destekleyebilir. Döngü dedektörleri, araçların tespit edilmesi gereken her yerde kullanılır. Araç sayımına erişim yollarını izlemek ve korumak gibi. Tek kanallı döngü dedektörleri   çıkış sinyali, otoparklarda kapı ve kapı tahrik mekanizmalarını kontrol etmek, bariyerleri çalıştırmak, trafik ışığı sistemlerini kontrol etmek için kullanılabilir.  

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us