Yüksek Hassasiyetli Trafik Algılama ile Araç Algılama Sensörü

Yüksek Hassasiyetli Trafik Algılama ile Araç Algılama Sensörü
Yüksek Hassasiyetli Trafik Algılama ile Araç Algılama Sensörü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-100
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD39
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:25 takım / CTN
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

Araç Algılama Sensörü

Araç Algılama Sensörü   esas olarak araçların varlığını ve geçişini tespit etmek için kullanılan bir endüktif bobin dijital akıllı araç dedektörü. Durum modu, darbe çıkış modu, otomatik hassasiyet ayarı, hassasiyet seviyesi ve frekans seçimi, sıfırlama düğmesi, yapılandırılabilir çıkış rölesi ve darbe çıkış rölesi ile ayarlanabilir.   Hassasiyet ayarı, panelde toplam 4 seviye için bir DIP anahtarı kullanır. Hassasiyeti çalışma zamanında önce daha düşük bir seviyeye ayarlayın. Araç algılama sensörü testi ise   gerçek testten sonra yanıt vermez, hassasiyet bir adım artar. Bu, araç dedektörü sabit olana ve düzgün çalışana kadar tekrarlanır. Kullanıcı, bitişik bobinlerden veya ortam frekanslarından girişimi önlemek için bobinin çalışma frekansını değiştirebilir. Hassasiyet & ldquo; düşük & rdquo; veya "sahte-düşük" ise, "sahte ölüm" ise; Yine de meydana gelirse, DIP anahtarının DIP7'sini ON (AÇIK) konumuna getirin, böylece araba bobinde algılandığında, hassasiyet otomatik olarak en yükseğe çıkar. Trafik ışığı tespiti   Bobinden ayrıldıktan sonra önceden ayarlanan hassasiyete geri döner. DIP7 KAPALI olduğunda bu fonksiyon devre dışıdır. Bu fonksiyon, büyük kamyon veya treyler gibi yüksek şasili araçlar için devre dışı bırakılmıştır, böylece araç bobini tamamen geçmediğinde fren kolunun erken düşmesi durumundan kaçınmak için.

araç algılama sensörü

 

Araç algılama sensörü üretim sürecimiz. Birincisi bileşen tedariki, ardından gelen denetim. SMD üretimi, montaj kaynağı, ilk test, eğer kötü bir ürün ise, test edip onaracağız. Eğer iyiyse. 72 saat yaşlanmaya başladı. İkinci test ise. Kötü bir ürün ise, tamir edin. Eğer iyiyse, ürün yüksek kalitede ise, kabuk, üçüncü muayene birleştirin, paket uzun süre gönderilir.

araç algılama sensörü

Araç algılama sensörümüz orijinaline göre revize edilmiştir, performans çeşitli gecikme gereksinimlerinizi karşılamak için daha istikrarlı, üç dijital kadran anahtarıdır. Şirket, sevkiyat öncesi yüksek ve düşük sıcaklık testlerinden, titreşim testlerinden ve uzun süreli yaşlanma testlerinden geçmek için her araç detektörünü üretmektedir. Araç dedektörü sıcaklık kompanzasyonu ve düzeltmesi için tasarlanmıştır. Her zamanki gibi kuzeydoğuda veya Rusya'da ve diğer bölgelerde eksi 40 derecede çalışın. Yurtdışında zamanın taşınması nedeniyle. Bu nedenle, lütfen malları kurye ve tabela önünde kontrol ettiğinizden emin olun. Bir kez kutunun ve ürünün görünümü özensiz bulundu. Lütfen bize hemen bir resim gönderin. Durumu uluslararası nakliye firması ile kontrol edeceğiz. Ve size tatmin edici bir söz vereceğim. Soylu araç tespiti üretim süresi diğerlerinden daha uzundur. Çünkü çok fazla prosedürü var. ve Noble araç algılama sistemi kalitesi her zaman iyidir ve yakın gelecekte olacağına inanıyoruz. Ürünümüz daha fazla kişi tarafından bilinecektir. Ve giderek daha fazla insan bizim araç algılama sensörünü sipariş ediyor.    

araç algılama sensörü

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us