Dört Döngü Araç Dedektörü Araç Dedektör Döngüsü Kurulumu

Ürün ayrıntıları
Marka Asil
Seri numarası LD-402
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi USD175
Minimum sipariş 5 Adet
Ortalama teslim süresi Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Ödeme şekli T / T, Western Union, Nakit olarak
Paket ayrıntıları 1 takım / CTN
Tedarik yeteneği 3000 adet / ay

Dört Döngü Araç Dedektörü

Satılık Dört Döngü Araç Dedektörü,   Dört Döngü Araç Dedektörü fiyat,   Kavşakta Dört Döngü Araç Dedektörü Kurulumu. Endüktif-Döngü Trafik Dedektörleri, Döngü Dedektörü Bağlantı Şeması, Satılık Araç Döngü Dedektörü. Dört Döngü Araç Dedektörü LD-402   genellikle kavşaklara, T-kavşaklara, büyük otoparklara vb. monte edilir.

Dört Döngü Araç Dedektörü

Dört Döngü Araç Dedektörü konumu ve kurulumu:
1. Döngü Araç Dedektörü   Yağmurlu havalarda yağmurun yere girmesini önlemek için hava koşullarına dayanıklı bir muhafaza içinde, Döngü Araç Dedektörü   çalışmıyor.
2. Dört Döngülü Araç Dedektörü, algılama devresine mümkün olduğunca yakın olmalıdır, çünkü kurulum mesafesi ne kadar yakınsa, alınan sinyal o kadar güçlüdür, ürün o kadar yüksek çalışır.
3. Dedektör her zaman güçlü manyetik alanlardan uzağa kurulmalıdır. Ürün güçlü bir manyetik alanın yakınına kurulursa, ürün çalışma sırasında farklı derecelerde parazitlere maruz kalacaktır.
4. Kurulum sahası, devre araç dedektörünün yakınında çalışan yüksek voltajlı hatlardan kaçınmaya özen göstermeli ve uzak durmaya çalışmalıdır.
5. Dört Döngülü Araç Dedektörünü   titreşen bir nesnede. Çünkü titreşen nesnenin düzgün çalışmasının bir yolu yoktur.
6. Kontrol kutusu, devre araç dedektörünün 10 metre yakınına kurulduğunda, sıradan kablolar kullanabilirsiniz.   kullanılması tavsiye edilir. çok çekirdekli bakır tel. Döngü dedektörünü kurduğunuzda, kurulumu düzeltir, tabanı fişten çekin, lütfen dikey olarak çekin ve takın, sol-sağ, sol-sağ çekme ve yerleştirme yanlış değildir, bu da ürünün kolayca hasar görmesine neden olacaktır.

Dört Döngü Araç Dedektörü

Kurulum için kullanılan tel malzemeler için, lütfen normal ulusal standart Dört döngülü araç dedektör bobini, yüksek sıcaklık teli, yüksek sıcaklık direnci ve çeşitli renkleri satın alın. (Tedarik sürecinde, telin malzemesine dikkat edin, çünkü bazı tedarikçiler, düşük fiyatlı tel olan yüksek sıcaklık teli satıyormuş gibi yapmak için sıradan kalay kaplı tel kullanırlar, ancak gizli tehlikenin uzun vadeli kullanımı, lütfen alıcıya dikkat edin.)
Bunların arasında 19 kalaylı bakır tel, farklı özellikler, farklı pirinç tel çapları, Teflon dış kılıf, yüksek sıcaklıkta su geçirmez ve antikorozif ve bobinlere özel bir döngü dedektörü bulunmaktadır. (Bu tür teller genellikle yüksek sıcaklıkta oksidasyonu önlemek için yüksek sıcaklık ortamlarında kullanılır. Ulusal yönetmelikler ve endüstri şartnameleri iletken olarak kalaylı bakır tel, gümüş-beyaz metal parlaklığın dışında kalaylı bakır tel kullanır, iç kesim saf bakırdır. alıcıların bakırın iyi olup olmadığını sorgulaması gerekmez.

Not: Dört Döngülü Araç Dedektörü   bobin, aşağıdaki noktalara dikkat edin. Aracın yönünü tespit etmeye başlarken, iki Dört Döngülü Araç Dedektör bobini geçen aracın uzunluğunun ötesinde yer altı mesafesine takılmamalıdır. Araç durma mesafesi, iki Dört Döngü Araç Dedektörü bobininin kurulum aralığı içinde kalmalıdır.   Yalnızca araç Dört Döngülü Araç Dedektörü bobininde kaldığında, araç bobine bastığında, Dört Döngü Araç Dedektörü aracı algılayabilir ve Dört Döngü Araç Dedektörü çalıştığını hisseder.

Dört Döngü Araç Dedektörü

 

 

 

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Email

sales20@nobleled.com

Contact Us

Telefon : +86(755)27651483

Business Phone : +8619130389983

Çalışma zamanı :08:00-18:00(Beijing Saat)

contact us