Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-402
  • Menşei ülke:Guangdong, Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD175
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:1set / CTN
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

Dört Döngülü Araç Dedektörü

Dört Döngülü Araç Dedektörü Satılık,   Dört Döngü Araç Dedektörü fiyat,   Kavşakta Dört Döngü Araç Dedektörü Kurulumu. Endüktif Loop Trafik Dedektörleri, Loop Dedektör Bağlantı Şeması, Satılık Araç Loop Dedektörü. Dört Loop Araç Dedektörü LD-402   genellikle kavşaklarda, T-kavşaklarda, büyük otoparklarda vs. kurulur.

Dört Döngülü Araç Dedektörü

Dört Döngü Araç Dedektörü konumu ve montajı:
1. Döngü Araç Dedektörünü Kurma   Yağmurlu havalarda yağmurun toprağa girmesini önlemek için hava koşullarına dayanıklı bir muhafaza içerisinde, Döngü Araç Detektörü   çalışmıyor.
2. Dört Döngülü Araç Detektörü algılama devresine mümkün olduğunca yakın olmalıdır, çünkü montaj mesafesi ne kadar yakınsa, alınan sinyal o kadar güçlü, ürün o kadar yüksek olur.
3. Dedektör her zaman güçlü manyetik alanlardan uzağa kurulmalıdır. Ürün güçlü bir manyetik alana yakın monte edilirse, işlem sırasında ürün farklı derecelerde parazite maruz kalır.
4. Kurulum sahası, loop araç dedektörünün yakınında yüksek gerilim hatlarının çalışmamasına dikkat etmeli ve uzak durmaya çalışmalıdır.
5. Dört Döngülü Araç Detektörünü kurmayın   Titreşimli bir nesnede. Çünkü titreşen nesnenin düzgün çalışmasına imkan yok.
6. Kontrol kutusu loop araç dedektörünün 10 metre içerisine monte edildiğinde, normal kabloları kullanabilirsiniz. Kullanılması tavsiye edilir   çok çekirdekli bakır tel. Döngü algılayıcısını taktığınızda, montajı düzeltir, tabanın fişini çekin, lütfen dikey olarak çekin ve takın, sol-sağ, sol-sağ çekme ve takma işlemleri yanlış olur, bu da ürünün kolayca zarar görmesine neden olur.

Dört Döngülü Araç Dedektörü

Kurulum için kullanılan tel malzemeler için, lütfen normal ulusal standart Dört döngü araç dedektörü bobini, yüksek sıcaklık telini, yüksek sıcaklık direncini ve çeşitli renkleri satın alın. (Tedarik sürecinde, telin malzemesine dikkat edin, çünkü bazı tedarikçiler düşük fiyatlı tel olan yüksek sıcaklıklı tel satıyormuş gibi göstermek için sıradan kalay kaplı tel kullanıyorlar, ancak gizli tehlikeyi uzun süreli kullanıyorlarsa, lütfen alıcıya dikkat edin.)
Bunların arasında 19 kalaylı bakır tel, farklı özellikler, farklı pirinç tel çapları, Teflon dış kılıf, yüksek sıcaklık su geçirmez ve antikorozif ve bobinlere tahsis edilmiş bir halka dedektörü bulunmaktadır. (Bu tür tel genellikle yüksek sıcaklıktaki oksidasyonu önlemek için yüksek sıcaklıktaki ortamlarda kullanılır. Ulusal düzenlemeler ve endüstri şartnameleri iletken olarak kalaylı bakır tel, gümüş-beyaz metal cilasının dışında kalaylı bakır tel kullanır, iç kesim saf bakırdır. alıcıların bakırın iyi olup olmadığını sorgulamaları gerekmiyor.

Not: Dört Döngülü Araç Detektörü kurarken   rulo, aşağıdaki noktalara dikkat edin. Aracın yönünü tespit etmeye başlarken, iki Dört Döngülü Araç Dedektörü bobini yeraltı mesafesine geçen aracın uzunluğunun ötesine kurulmamalıdır. Aracın kalma mesafesi, iki Dört Döngülü Araç Dedektörü bobininin kurulum aralığında kalmalıdır.   Yalnızca araç Dört Döngülü Araç Dedektörü bobini üzerinde durduğunda, araç bobine bastırdığında, Dört Döngülü Araç Dedektörü aracı algılayabilir ve Dört Döngülü Araç Dedektörü çalışmayı hissediyor.

Dört Döngülü Araç Dedektörü

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us