Kablosuz Antenler ile Kablosuz Kamera Algılama Tespiti için bağlayın.

Kablosuz Antenler ile Kablosuz Kamera Algılama Tespiti için bağlayın.
Kablosuz Antenler ile Kablosuz Kamera Algılama Tespiti için bağlayın.

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: TCD-8
  • Menşei ülke:Guangdong, Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD620.9
  • Minimum sipariş: 1 parça
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:1 Karton / 1 Takım (46 * 19 * 22cm)
  • Tedarik yeteneği:3000 adet / ay
Contact Us

Kablosuz kamera algılama

Kablosuz Kamera Algılama. Kablosuz kamera algılamanın dış kasasında çukur, çizik, deformasyon, çatlak vb. Olmamalıdır. Kaplama pürüzsüz ve düz olmalı, renk düzgün olmalı ve hiçbir kusur olmamalıdır. Kırışıklıklar, kabarma ve çatlama gibi. Kablosuz kamera algılaması gövdesindeki logo veya test (müşterinin isteği) makul, açık, doğru ve sağlam olmalı ve düşmemeli veya giyilmemelidir. Kablosuz döngü dedektör yapısı, kurulumu ve ayarlaması basit, güvenli ve güvenli olmalıdır. Kablosuz kamera dedektörünün malzemesi çevre dostu olmalı ve insan sağlığına zarar vermemelidir. Kurulum derzleri, kurulum ve inşaat için ayarlanabilir dikey ve yanal açıları olan bir yapıya sahip olacaktır. Hareketli parçalar esnek olmalı, sıkışma yapmamalı, belirgin deformasyon olmamalı veya eşit olmayan kusurlara sahip olmalıdır.  

kablosuz kamera algılama

 

Sıcak satış kablosuz kamera dedektörü güç hattı segmenti arasındaki yalıtım direnci   ve kasa normal şartlar altında. Sıcak ve nemli halde 100 ohm'dan az olmamalıdır. 2 ohm'dan az olmamalıdır. Detektörün ve kasanın güç besleme terminali, 1 dakika boyunca 50 Hz frekansta ve 3000 V'lık efektif değerde sinüzoidal AC voltajına dayanabilmelidir. Ark veya arıza meydana gelmez. Video dedektörü düşük sıcaklık koşullarında normalde başlatılabilir (eksi 20 derece) ve işlevsel ve mantıksal olarak doğrudur. Video dedektörü 55 santigrat derece ile başlatılabilir ve normal olarak mantıkla çalışabilir. Video dedektörünün nem ve ısı direnci hakkında. 40 derece santigrat nemli ısı testine ve 48 saat boyunca% 90 bağıl neme dayanabilmelidir. Video dedektörü düzgün çalışmalı ve mantıksal olarak doğru olmalıdır.

kablosuz kamera algılama

Video dedektörlerin aşındırıcı metal bileşenleri, muhafazaları ve montaj braketleri, duman korozyon testlerine karşı direnç açısından test edilecektir. Smog direnç testini geçen ürünler için artık tuz püskürtme korozyon testi gerekmeyecek, ancak ilgili sertifika belgeleri sağlanmalıdır. Malzeme yaşlanmaya karşı dayanıklıdır. Ekipman dışındaki doğrudan güneş ışığına maruz kalan boya ve plastik malzemeler, hava koşullarına dayanım testlerinde kullanılmaya uygun olmalıdır. Yaşlanma testini geçen ürünler için yaşlanma testi gerekli değildir, ancak uygunluk sertifikası gereklidir ve nitelikli ürünün piyasaya sürülmesine izin verilir. Titreşim direnci testi, 15 döngü titreşim testinden sonra. İşlev anormallikler içermemeli ve yapı hasarsız olmalıdır. Parçalar gevşek olmamalıdır. Rüzgar basıncı direnci, video dedektörü, 40m / s rüzgar hızı tarafından oluşturulan rüzgar basıncına maruz kaldığında normal çalışabilir. Yağmur, kar, diğer ve içeriye giren tozun zararlı etkilerini önlemek için Kablosuz Kamera Tespiti kapatılmalıdır. Muhafazanın koruma derecesi. Video dedektörünün algılama menzilini standartlaştırın. En yakın şeridin yatay mesafesi 5 metreye eşit olduğunda ve en uzak şeridin yatay mesafesi 40 metre olduğunda tespit edilir. İlgili parametre ölçümü, trafik akış yönünün 200 metre içinde gerçekleştirilir ve ölçülen parametrelerin doğruluğu kontrol edilir.

kablosuz kamera algılama


 

 

 

 

 

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us