SATIŞ İÇİN DÖRT DROOP DEDEKTÖRÜ ARAÇ DÖNÜŞ DEDEKTÖR SATIŞI Yeni Ürünler

SATIŞ İÇİN DÖRT DROOP DEDEKTÖRÜ ARAÇ DÖNÜŞ DEDEKTÖR SATIŞI Yeni Ürünler
SATIŞ İÇİN DÖRT DROOP DEDEKTÖRÜ ARAÇ DÖNÜŞ DEDEKTÖR SATIŞI Yeni Ürünler

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Soylu
  • Seri numarası: LD-402
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD175
  • Minimum sipariş: 1 parça
  • Ortalama teslim süresi:3-5 iş günü ödeme aldıktan sonra
  • Ödeme şekli:T/T, Western Union, nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:50 adet bir karton
  • Tedarik yeteneği:/Ay başına 3000
Contact Us

Satılık dört döngü dedektörü

Satılık dört döngü dedektörü yeni ürünler,   Kavşakta satış için dört döngü dedektörü, bir endüktif döngü dedektörü nasıl çalışır, indüksiyon döngü trafik dedektörü, endüktif döngü trafik dedektörü maliyeti.

Panel göstergesinin satışı için dört döngü dedektörü ve yukarıdaki bilgilerin nasıl değiştirileceği.
Güç LED'i ön panelde görüntülenir: Kırmızı güç kaynağının üzerindeki LED " PD1, PD2 "
CH, CH2, CH3 ve CH4 fonksiyonları LED'i tespit etmek içindir: LED sürekli olarak yanıyorsa: aracın algıladığını gösterir.

Satılık dört döngü dedektörü


Ekran panelindeki LED yavaşça yanıp sönerse: Geçerli döngünün kısa devre olduğunu veya döngüden sonra bozulma sayısının yetersiz olduğunu gösterir. Ekran panelindeki LED hızlı bir şekilde yanıp sönerse: Geçerli döngü açık veya döngü ve çok fazla bükülmüş olduğunu gösterir. Satılık dört döngü detektöründe görüntülenen SW1   Panel, CH1 ve CH2'ye karşılık gelir ve satılık dört döngü detektörü üzerinde görüntülenen SW2, CH3 ve CH4'e karşılık gelir. Dört döngü dedektörü için kullanılan ayarlar, varlığımız ve nabzımız, bilmemiz gereken ilk şey Dip no. Dip modu ve üç bölümde işlev. SW1 Dip 6'dan CH1'e kullanılırken, Dip modu açıktır, işlev darbe çıkışıdır, ardından Dip 1   CH2'ye göre, DIP modu seçer, karşılık gelen işlev varlık çıkışıdır, SW2'yi ayarladığınızda, DIP no. Dip 6 ila CH3, Dip modu açık, karşılık gelen fonksiyon darbe çıkışı, daha sonra dip 1 ila ch4, dip modu seçer, karşılık gelen fonksiyon varlık çıkışıdır.

Satılık dört döngü dedektörü

Satılık dört döngü dedektörünün duyarlılık ayarı ile ilgili olarak, her fabrika tasarımının dişli konumu farklıdır ve ayar da farklıdır. Zemin algısının hassasiyeti, satılık dört döngü dedektörünün ürünü için çok önemlidir. Ürünün hassasiyeti ne kadar yüksek olursa, ürünün kalitesi o kadar iyi olur ve hassasiyet o kadar iyi olur. Arazi duygusu, avantaj, aracın giriş ve çıkışta kurulması, korkulukların çökmesi, satılık dört döngü dedektörü   Şirketimiz tarafından üretilen şirketten duyarlılık ayar standardı, önce ayar duyarlılık düğmesine bakın SW1 DIP7 DIP8 ve Hassasiyet Ayarı 4 öğe, kullanın, DIP7 seçimi AÇIK olarak ayarlanır, DIP8 hassasiyette aynı ayarı seçer. Yüksek. DIP7 seçimi AÇIK olarak ayarlanırsa, DIP8 hassasiyette aynı ayarı seçer. Dip seçimi AÇIK olarak ayarlanırsa, DIP8 seçimi kapalı olarak ayarlanır ve hassasiyet orta-yüksek olarak ayarlanır. DIP7 seçimi kapalı olarak ayarlanırsa, DIP8 seçimi AÇIK olarak ayarlanır, hassasiyet orta-düşük olarak ayarlanır. DIP7 seçimi kapalı olarak ayarlanmışsa, DIP8 seçimi kapalı olarak ayarlanır, düşük için hassasiyet ayarı.

Satılık dört döngü dedektörü

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us