Satılık Araç Döngü Dedektörü Dört Döngü Dedektörü Satılık Yeni Ürünler

Satılık Araç Döngü Dedektörü Dört Döngü Dedektörü Satılık Yeni Ürünler
Satılık Araç Döngü Dedektörü Dört Döngü Dedektörü Satılık Yeni Ürünler

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Asil
  • Seri numarası: LD-402
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD175
  • Minimum sipariş: 1 parça
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:50 adet bir karton
  • Tedarik yeteneği:3000 adet / ay
Contact Us

Satılık Dört Döngü Dedektörü

Satılık Sıfır Yeni Ürünler,   Satılık Dört Döngü Dedektörü Kavşakta Kurulum, Endüktif Döngü Dedektörü Nasıl Çalışır, Endüksiyon Döngüsü Trafik Dedektörü, Endüktif Döngü Trafik Dedektörü Maliyeti.

Satılık Panel Göstergesinin Dört Döngü Dedektörü ve yukarıdaki bilgilerin nasıl değiştirileceği.
Güç LED'i ön panelde görüntülenir: kırmızı güç kaynağının üzerindeki LED " PD1, PD2 "
CH, CH2, CH3 ve CH4 işlevleri LED'i algılamak içindir: LED sürekli yanarsa: aracın algıladığını gösterir.

Satılık Dört Döngü Dedektörü


Gösterge panelindeki LED yavaşça yanıp sönüyorsa: mevcut döngünün kısa devre olduğunu veya döngüden sonraki bozulma sayısının yetersiz olduğunu gösterir. Gösterge panelindeki LED hızlı yanıp sönüyorsa: bu, mevcut döngünün açık veya döngüsel olduğunu ve çok fazla büküldüğünü gösterir. Satılık Dört Döngü Dedektöründe Gösterilen SW1   paneli CH1 ve CH2'ye karşılık gelir ve Satılık Dört Döngü Dedektör panelinde görüntülenen SW2, CH3 ve CH4'e karşılık gelir. Satılık Dört Döngü Dedektörü için kullanılan ayarlar, varlığımız ve nabzımız, bilmemiz gereken ilk şey DIP NO. DIP MODU ve üç bölümden oluşan fonksiyon. SW1 DIP 6 - CH1 kullanılırken, DIP MODU AÇIK'ı seçer, fonksiyon Darbe çıkışı, ardından DIP 1   CH2 olarak, DIP MODU KAPALI'yı seçer, karşılık gelen fonksiyon Varlık çıkışıdır, Sw2, DIP NO. DIP 6'dan CH3'e, DIP MODU AÇIK'ı seçer, ilgili fonksiyon Darbe çıkışıdır, ardından DIP 1'den CH4'e, DIP MODU KAPALI'yı seçer, ilgili fonksiyon Varlık çıkışıdır.

Satılık Dört Döngü Dedektörü

Satılık Dört Döngü Dedektörünün hassasiyet ayarı ile ilgili olarak, her fabrika tasarımının vites konumu farklıdır ve ayar da farklıdır. Satılık dört looplu dedektörün ürünü için zemin hissinin hassasiyeti çok önemlidir. Ürünün hassasiyeti ne kadar yüksekse, ürün kalitesi o kadar iyi ve hassasiyet o kadar iyidir. Arazi duygusu, avantajı aracın giriş ve çıkışa takılı olması, korkulukların çarpmaması, satılık dört looplu dedektör   Firmamızın ürettiği firmanın hassasiyet ayar standardı, ilk önce ayar hassasiyeti düğmesi SW1 DIP7 DIP8 ve hassasiyet ayarı 4 maddesine bakın, CH kullanın, DIP7 seçimi ON olarak ayarlandı, DIP8 aynı ayarı ON hassasiyet olarak ayarlandı Yüksek. DIP7 seçimi AÇIK olarak ayarlanmışsa, DIP8, AÇIK duyarlılığı Yüksek olarak ayarlandığında aynı ayarı seçer. DIP seçimi AÇIK olarak ayarlanmışsa, DIP8 seçimi KAPALI ve hassasiyet Orta-Yüksek olarak ayarlanır. DIP7 seçimi KAPALI olarak ayarlanırsa, DIP8 seçimi AÇIK olarak ayarlanır, hassasiyet Orta-Düşük olarak ayarlanır. DIP7 seçimi KAPALI olarak ayarlanmışsa, DIP8 seçimi KAPALI, Hassasiyet ayarı Düşük olarak ayarlanır.

Satılık Dört Döngü Dedektörü

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us