Satılık Dört Döngü Dedektörü Satılık Araç Döngü Dedektörü Yeni Ürünler

Satılık Dört Döngü Dedektörü Satılık Araç Döngü Dedektörü Yeni Ürünler
Satılık Dört Döngü Dedektörü Satılık Araç Döngü Dedektörü Yeni Ürünler

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-402
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD175
  • Minimum sipariş: 1 parça
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:50 adet bir karton
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

Satılık Dört Döngü Dedektörü

Dörtlü Döngü Dedektörü Satılık Sıfır Ürünler, | Kavşakta Satılık Dört Döngü Dedektörü, Bir Endüktif Döngü Dedektörü Nasıl Çalışır, İndüksiyon Döngü Trafik Dedektörü, Endüktif Döngü Trafik Dedektörü Maliyeti.

Panel Döngüsü Satılık Dört Döngü Dedektörü ve yukarıdaki bilgilerin nasıl değiştirileceği.
Güç LED'i ön panelde görüntülenir: kırmızı güç kaynağının üstündeki LED göstergesi " PD1, PD2 "
CH, CH2, CH3 ve CH4 fonksiyonları LED'i algılamak içindir: eğer LED sürekli yanıyorsa: araç algıladığını gösterir.

Satılık Dört Döngü Dedektörü


Ekran panelindeki LED yavaş yanıp sönüyorsa: geçerli döngünün kısa devre yaptığını veya döngüden sonraki bozulma sayısının yetersiz olduğunu gösterir. Ekran panelindeki LED hızlı yanıp sönüyorsa: geçerli döngünün açık veya döngüsel olduğunu ve çok fazla büküldüğünü gösterir. Satılık Dört Çevrim Dedektöründe Görüntülenen SW1   panel CH1 ve CH2'ye karşılık gelir ve Satılık Dört Döngü Dedektör panelinde görüntülenen SW2, CH3 ve CH4'e karşılık gelir. Satılık Dört Devre Dedektörü için kullanılan ayarlar bizim varlığı ve nabız, Bilmemiz gereken ilk şey DIP NO. DIP MODU ve üç parça halinde çalışır. SW1 DIP 6 ila CH1 kullanılırken, DIP MODE ON'u seçer, fonksiyon Pulse çıkışıdır, sonra DIP 1   CH2’ye, DIP MODE KAPALI’yı seçerse, ilgili işlev, Sw2, DIP NO’yu ayarladığınızda Durum çıkışıdır. DIP 6 ila CH3, DIP MODU AÇIK seçer, karşılık gelen fonksiyon Pulse çıkışıdır, sonra DIP 1 ila CH4, DIP MODU KAPALI seçer, karşılık gelen fonksiyon Presence çıkışıdır.

Satılık Dört Döngü Dedektörü

Satılık Dört Devre Dedektörünün hassasiyet ayarı ile ilgili olarak, her fabrika tasarımının dişli konumu farklıdır ve ayar da farklıdır. Yer hissinin duyarlılığı, satılık dört döngü detektörünün ürünü için çok önemlidir. Ürünün hassasiyeti ne kadar yüksek olursa, ürün kalitesi o kadar iyi ve hassasiyet o kadar iyi olur. Arazi duygusu, avantajı, aracın giriş ve çıkışa monte edilmesi, parmaklıkların çarpmaması, satılık dört ilmek dedektörü   firmamız tarafından üretilen hassasiyet ayar standardı ilk önce SW1 DIP7 DIP8 ayar hassasiyeti ayarına bakınız ve 4 ayar hassasiyeti ayarına bakınız, CH kullanın, DIP7 seçiminin ON olarak ayarlanması, DIP8'in ON duyarlılığının ayarlandığı gibi seçilmesi Yüksek. DIP7 seçimi ON olarak ayarlanmışsa, DIP8 ON hassasiyeti Yüksek olarak ayarlanmış aynı ayarı seçer. DIP seçimi AÇIK olarak ayarlanmışsa, DIP8 seçimi KAPALI olarak ayarlanır ve hassasiyet Orta-Yüksek olarak ayarlanır. DIP7 seçimi KAPALI olarak ayarlanmışsa, DIP8 seçimi AÇIK olarak ayarlanır, hassasiyet Orta-Düşük olarak ayarlanır. DIP7 seçimi KAPALI olarak ayarlanmışsa, DIP8 seçimi KAPALI olarak ayarlanır, hassasiyet ayarı Düşük için.

Satılık Dört Döngü Dedektörü

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us