Döngü Dedektörü Fiyatı Satılık Yeni Ürünler Kolay Kullanım Döngü Dedektörü

Ürün ayrıntıları
Marka Asil
Seri numarası LD-402
Menşei ülke Guangdong, Çin
sertifika CE
Ödeme & teslimat koşulları
Fiyat teklifi USD175
Minimum sipariş 5 Adet
Ortalama teslim süresi Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Ödeme şekli T / T, Western Union, Nakit olarak
Paket ayrıntıları 25 takım / CTN
Tedarik yeteneği 3000 adet / ay

Döngü Dedektörü Fiyatı Kolay Kullanım

Döngü Dedektör Fiyatı Satılık Kolay Kullanım,   Döngü Dedektörü Fiyatı Kolay Kullanım Fiyatı,   Döngü Dedektörü Fiyatı Kolay Kullanım Yeni Ürünler, Araç Döngü Dedektörü Yerleşimi, Pave Over Loop Kurulumu, Loop Wire.Loop Dedektörü Fiyatı Kolay Kullanım LD-402 Dört Kanallı trafik dedektörü LD-402 çalışma voltajı: 12-24vdc Göstergeler ve Anahtar, Güç Ledi: Kırmızı güç ledi PD1, PD2, CH, CH2, CH3, CH4'ü gösteriyor Algılanıyor, led: sürekli yanıyor, bir araç algıladığını gösteriyor, Yavaşça yanıp sönüyor, bir   döngü kısa devredir veya döngüden sonraki büküm sayısı yeterli değildir. Hızlı yanıp sönme, döngünün açık devre olduğunu veya döngüden sonra çok fazla bükülme olduğunu gösterir.

Döngü Dedektörü Fiyatı Kolay Kullanım

Döngü Dedektörü Fiyatı Kolay Kullanım, LD-402, Dedektör Konumu ve kurulumu, Dedektörü hava koşullarına dayanıklı bir muhafazaya kurun.
Dedektör, algılama döngüsüne mümkün olduğunca yakın olmalıdır. Dedektör her zaman güçlü manyetik alanlardan uzağa kurulmalıdır. Devre dedektörlerinin yakınında yüksek voltajlı kablolar çalıştırmaktan kaçının. Dedektörü titreyen nesnelerin üzerine kurmayın.
Kontrol kutusu döngünün 10 metre yakınına kurulduğunda,   için normal kablolar kullanılabilir.   kontrol kutusu döngüye. 10 metreden daha fazlası, 2 damarlı korumalı kablo kullanılmasını gerektirir.   Kontrol kutusu ve döngü arasında 30 metre mesafe. Kurulum sırasında lütfen ürün fişini ve prizini dikey yönde tutun.

Döngü Dedektörü Fiyatı Kolay Kullanım

Döngü Dedektörü Fiyatı Kolay Kullanım LD-402, Döngü Kurulumu, döngüler " hızlı ayar " karayolu yüzeyine uyum sağlamak için siyah epoksi bileşiği veya sıcak bitüm mastik. Döngü çevresi 3-4m, silindir numaraları 6 kullanıyorsa, döngü çevresi 4-6m kullanıyorsa, silindir numaraları 5, döngü çevresi 6-10m kullanıyorsa, silindir numarası 4, döngü çevresi 10-20m ise, silindir numarası 3, döngü çevresi ise 20m-yukarı, silindir numarası kullanım 2, vb. kullanın. Loop Detector Fiyat Kolay Kullanım LD-402, It   Kavşakta, T-kavşakta, tek kelimelik kavşakta kurulabilir, gerektiğinde her yönün kurulması tavsiye edilir.   Araç Döngü Dedektörünün kesişme noktasının genel kurulumu, olamaz   geri sayım sayacını kurun, çünkü geri sayım yalnızca son 3 saniyeyi geri sayabilir.

Döngü Dedektörü Fiyatı Kolay Kullanım LD-402, Sorun Giderme, Sorunlar ve bunların nasıl çözüleceği, örneğin dedektör çalışmıyorsa, lütfen sıfırlama tuşuna basın; Kırmızı led göstergesi tam olarak yanmıyorsa, lütfen güç kaynağını kontrol edin; Yeşil led gösterge, birincisi, yavaşça yanıp sönüyorsa, bunun nedeni devrenin kısa devre olması veya dönüşlerin olmaması olabilir   yeterli değil, ikinci daha hızlı yanıp sönüyor, bunun nedeni döngünün açık olması veya dönüş sayısının çok fazla olması olabilir. Hayır: dönüş yeterli değilse, frekansı düşürün, frekans hala çok yüksekse, daha fazla dönüş eklemelisiniz. hayır ise: dönüş sayısı çok fazla, frekansı daha yüksek, frekans hala çok düşükse, bazı dönüşleri kaldırmanız gerekir.

Döngü Dedektörü Fiyatı Kolay Kullanım

 

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Email

sales20@nobleled.com

Contact Us

Telefon : +86(755)27651483

Business Phone : +8619130389983

Çalışma zamanı :08:00-18:00(Beijing Saat)

contact us