Loop Detector Price Satılık Kolay Kullanım Loop Detector Yeni Ürünler

Loop Detector Price Satılık Kolay Kullanım Loop Detector Yeni Ürünler
Loop Detector Price Satılık Kolay Kullanım Loop Detector Yeni Ürünler

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-402
  • Menşei ülke:Guangdong, Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD175
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:25 takım / CTN
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

Loop Detector Price Kolay Kullanım

Loop Dedektör Fiyat Satılık Kolay Kullanım,   Loop Detector Price Kolay İşlet Fiyat,   Loop Detector Price Kolay Kullanım Yeni Ürünler, Araç Loop Dedektör Düzeni, Loop Aşırı Kurulum, Loop Wire.Lop Dedektör Fiyat Kolay Kullanım LD-402 Dört Kanallı trafik dedektörü. güç LED'i PD1, PD2, CH, CH2, CH3, CH4 algılamayı gösterir, led: sürekli açık, araç algılamayı gösterir, yavaşça yanıp sönüyor, gösterir   döngü kısa bir devredir veya döngü yeterli olmadığında büküm sayısıdır. Hızlı yanıp sönme, döngünün açık devre olduğunu veya döngüden sonra çok fazla bükülme olduğunu gösterir.

Loop Detector Price Kolay Kullanım

Loop Detector Price Kolay Kullanım, LD-402, Dedektör Konumu ve Kurulumu, Dedektörü hava koşullarına dayanıklı bir muhafazaya monte edin.
Dedektör, algılama döngüsüne mümkün olduğunca yakın olmalıdır. Dedektör her zaman güçlü manyetik alanlardan uzağa kurulmalıdır. Loop dedektörlerin yakınında yüksek gerilim kabloları çalıştırmaktan kaçının. Dedektörü titreyen nesnelere kurmayın.
Kontrol kutusu döngünün 10 metre içine monte edildiğinde, normal teller     cihazını bağlayın. kontrol kutusu için döngü. 10 metreden fazla 2 çekirdekli blendajlı kablo kullanılmasını gerektirir. Aşmayın   Kontrol kutusu ve döngü arasında 30 metre mesafe. Takarken, lütfen ürünün fişini ve soketini dikey yönde tutun.

Loop Detector Price Kolay Kullanım

Loop Detector Price Kolay Kullanım LD-402, Loop Kurulumu, döngüler bir " hızlı ayar " karayolu yüzeyi ile karıştırmak için siyah epoksi bileşimi veya sıcak bitüm mastiği vardır. Döngü çevresi 3-4m kullanıyorsa, silindir sayısı 6, döngü çevresi 4-6m kullanıyorsa, silindir sayısı 5, döngü çevresi 6-10m kullanıyorsa, silindir sayısı 4, döngü çevresi 10-20m ise, silindir sayısı 3, döngü çevresi ise 20m-up, silindir sayısı 2, vb kullanın. Loop Detector Price Kolay Kullanım LD-402, It   Kavşakta, T-kavşakta, tek kelimeli bir kavşakta monte edilebilir, her bir yönü gerektiği gibi kurmanız önerilir.   Taşıt Loop Dedektörünün kesişme noktasının genel kurulumu, yapamaz   geri sayım sayacını kurun, çünkü geri sayım sadece son 3 saniyeyi sayabilir.

Loop Dedektör Fiyat Kolay Kullanım LD-402, Sorun Giderme, Sorunlar ve dedektör çalışmıyorsa, lütfen sıfırlama; Kırmızı led gösterge tamamen yanmıyorsa, lütfen güç kaynağını kontrol edin; Yeşil led göstergesi, ilk, yavaşça yanıp sönüyorsa, bu döngü kısa devre veya sira no: / | yeterli değil, ikinci hız daha hızlı yanıp sönüyor, bunun sebebi döngünün açık olması veya tur sayısının çok fazla olması olabilir. Hayır: of turu yeterli değilse, frekansı düşürün, frekans hala çok yüksekse, daha fazla dönüş eklemelisiniz. no: of of çok fazlaysa, frekans daha yüksek, frekans hala çok düşükse, bazı dönüşleri kaldırmanız gerekir.

Loop Detector Price Kolay Kullanım

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us