Garaj kapısı açıcı için çift kanallı döngü dedektörü

Garaj kapısı açıcı için çift kanallı döngü dedektörü
Garaj kapısı açıcı için çift kanallı döngü dedektörü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Soylu
  • Seri numarası: LD-200
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD59
  • Minimum sipariş: 5 parça
  • Ortalama teslim süresi:3-5 iş günü ödeme aldıktan sonra
  • Ödeme şekli:T/T, Western Union, nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:1 karton / 50 parça (47*30*29 cm, g / w: 11.76 kg)
  • Tedarik yeteneği:3000 parça/ay
Contact Us

Çift Kanallı Döngü Dedektörü  

Çift kanallı döngü dedektörü.   Özellikle park ve araç erişim kontrol uygulamaları için tasarlanmış çift kanallı mikroişlemci tabanlı dedektör. Dedektörün birincil fonksiyonu, yol yüzeyinin altına gömülü bir tel halkasından geçen aracın neden olduğu bir endüktans değişikliği vasıtasıyla araç varlığını tespit etmektir. Çıkış röleleri varlığında çalışır (arıza güvenli), nabız veya yön mantığı modları Çift kanallı döngü dedektörünün varlık süresi. Çift kanallı döngü dedektörü bobin endüktans aralığı 20-2000 μ H. Araç döngü dedektörüne başvurduğumuzda. Çalışma performansının istikrarlı olduğunu düşünmeliyiz. Çift kanallı döngü dedektörünün arayüzü. 16 duyarlılık ayarı seviyesi olacaktır. Yüksek sıcaklık test odasında çift kanallı döngü dedektörünü test ettiğimizde, çift kanalımız   Döngü dedektörü yine de normal ve verimli bir şekilde çalışabilir.

Çift kanallı döngü dedektörü

Çift kanallı döngü dedektörünün ana özellikleri bobin otomatik hatası ve algılama fonksiyonuydu. Varlık çıkış süresi ayarlanabilir. Ne ' daha fazla. Kablosuz denetleyici sistemimizle iyi çalışıyor olabilir. Araç döngü dedektörlerinin uygulama kapsamı otopark giriş aracı algılama ve elektronik polis trafik ışıkları anlık görüntü sistemiydi. Araç döngü dedektörünün çalışma modeli DIP anahtarı tarafından ayarlanabilir. Çalışma Frekansı: 2 Anahtarlar Alternatif, frekans esas olarak bobin geometrisine, frekansa bağlıdır: 20-200khz. -20 derece ila 60 derece idi. Çift kanallı döngü sensörü, araç döngü dedektörü, satılık döngü dedektörü., Çift kanallı trafik dedektörü.  

Çift kanallı döngü dedektörü

GATE Operatörü Araç Döngü Dedektörleri, müşterilere elektrik kesintileri, araç erişim kontrol sistemlerinin mantık panolarını sıfırlamasına neden olduğunda meydana gelen kazaları önleyebilecek bir güvenlik dedektörü sağlar. Herhangi bir konut veya ticari kapı operatöründen geçerken araçları ölçerken, sayarken veya tespit ederken yüksek test güvenilirliği ve doğruluğu sağlamak için güçlü bir dijital bilgisayarı ve en yeni ve en gelişmiş endüktif araç döngü teknolojisini birleştiren gelişmiş bir mikro kontrolör içeriyorlar. Bu yetenek, kapı kollarının yükseltilmesi veya düşürülmesi, sürgülü kapı çalışması, motorlu dişler ve barikat çalıştırması gibi beklenmedik kapı işlemlerinin önlenmesine yardımcı olur. Yetkili araçlar araç erişiminden geçtiğinde kazara kapanışları veya yükseltmeleri önlemek için ağır kapıların ve araç barikatlarının çalışmasını bastırmak için, endüstriyel, ticari veya konut olsun, kapı operatörlerine araç döngü dedektörlerinin daha geniş bir uygulaması eklenmesi önerilmektedir. kontrol sistemleri. Tipik çift kanallı OOP dedektörleri, bir aracın son kısmı kapının ötesinde bulunan kapanış döngüsünü geçene kadar bir kapıyı açık tutar. Daha sonra dedektör, araç geçtikten sonra kapının kapanmasını talimat ederek kalkışta bir nabız verir. Bir set ilk olarak kalitemizi uygun şekilde kontrol etmek için kullanılabilir. Sen   kalitemizden memnun. Ve ürünümüzün satın almaya değer olduğuna inanıyoruz. Hızlı teslimat ile çift kanallı döngü dedektörünün makul fiyatı. Ne ' daha fazla. OEM kabul edilebilir.  

Çift kanallı döngü dedektörü

 

 


 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us