Garaj Kapısı Açacağı İçin Çift Kanallı Döngü Dedektörü

Garaj Kapısı Açacağı İçin Çift Kanallı Döngü Dedektörü
Garaj Kapısı Açacağı İçin Çift Kanallı Döngü Dedektörü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Asil
  • Seri numarası: LD-200
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD59
  • Minimum sipariş: 5 Adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:1 Karton / 50 adet (47 * 30 * 29 cm, G / G: 11,76 KG)
  • Tedarik yeteneği:3000 Adet / ay
Contact Us

Çift Kanallı döngü Dedektörü  

Çift Kanallı döngü dedektörü.   Özellikle park ve araç geçiş kontrol uygulamaları için tasarlanmış çift kanallı mikroişlemci tabanlı dedektör. Dedektörün birincil işlevi, aracın yol yüzeyinin altına gömülü bir tel döngü üzerinden geçmesinin neden olduğu bir endüktans değişikliği vasıtasıyla araç varlığını tespit etmektir. Çıkış röleleri, varlığında (arıza güvenliği), darbe veya yön mantığı modlarının mevcudiyetinde çalışır. Çift kanal döngü dedektörünün zamanı. Çift kanallı döngü dedektörü bobin endüktans aralığı 20-2000 μ H. Araç döngü dedektörüne baktığımızda. Çalışma performansının istikrarlı olduğunu düşünmemiz gerekiyor. Çift kanallı döngü dedektörünün arayüzü. 16 seviye hassasiyet ayarı olacaktır. Çift kanallı döngü dedektörünü yüksek sıcaklık test odasında test ettiğimizde, çift kanalımız   döngü dedektörü hala normal ve verimli bir şekilde çalışabilir.

çift ​​kanallı döngü dedektörü

Çift kanallı döngü dedektörünün temel özellikleri bobin otomatik arıza ve algılama işleviydi. Varlık çıkış süresi ayarlanabilir. Ne ' s daha fazlası. Kablosuz kontrol sistemimizle iyi çalışıyor olabilir. Araç döngü dedektörlerinin uygulama kapsamı, otopark giriş araç algılama ve elektronik polis trafik ışıkları anlık görüntü sistemi idi. Araç döngü dedektörünün çalışma modeli DIP anahtarı ile ayarlanabilir. Çalışma Frekansı: 2 anahtar Alternatif, Frekans esas olarak bobin geometrisine bağlıdır, Frekans: 20-200 kHz. Otomatik Hassasiyet yükseltmesi: Alternatif Darbe rölesi çalışma modunu değiştirir: Darbe bırakın / Darbe girin. Yanıt süresi: 20ms -20 derece ile 60 derece arasındaydı. Çift kanallı döngü sensörü, araç döngü dedektörü, satılık döngü dedektörü, çift kanallı trafik dedektörü.  

çift ​​kanallı döngü dedektörü

Kapı operatörü araç döngüsü dedektörleri, müşterilere, elektrik kesintilerinin araç erişim kontrol sistemlerinin mantık kartlarını sıfırlamasına neden olduğu zaman meydana gelen kazaları önleyebilen bir güvenlik dedektörü sağlar. Herhangi bir konut veya ticari kapı operatöründen geçerken araçları ölçerken, sayarken veya tespit ederken yüksek test güvenilirliği ve doğruluğu sağlamak için güçlü bir dijital bilgisayar ile en yeni ve en gelişmiş endüktif araç döngüsü teknolojisini birleştiren gelişmiş bir mikro denetleyici içerirler. Bu yetenek, kapı kollarının kaldırılması veya indirilmesi, kayar kapı operasyonu, motorlu dişler ve barikat çalıştırma gibi beklenmedik kapı operasyonlarından kaçınmaya yardımcı olur. Yetkili araçlar araç erişiminden geçerken kazara kapanmaları veya yükselmeleri önlemek için ağır kapıların ve araç barikatlarının çalışmasını engellemek için endüstriyel, ticari veya konut olsun, kapı operatörlerine daha geniş bir araç döngü dedektörü uygulamasının eklenmesi şiddetle tavsiye edilir. kontrol sistemleri. Tipik çift kanallı oop dedektörleri, bir aracın son kısmı kapının ötesinde bulunan kapatma döngüsünü geçene kadar bir kapıyı açık tutar. Dedektör daha sonra, araç geçtikten sonra kapının kapanması talimatını vererek kalkışta bir darbe verir. Önce kalitemizi rahatlıkla kontrol etmek için bir set mevcuttur. Siz   kalitemizden memnun. Ve ürünümüzün satın almaya değer olduğuna inanıyoruz. Hızlı teslimat ile çift kanallı döngü dedektörünün uygun fiyatı. Ne ' s daha fazlası. OEM kabul edilebilir.  

çift ​​kanallı döngü dedektörü

 

 


 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us