Tek Kanal Loop Dedektörlü Satılık Araç Loop Dedektörlü

Tek Kanal Loop Dedektörlü Satılık Araç Loop Dedektörlü
Tek Kanal Loop Dedektörlü Satılık Araç Loop Dedektörlü
Tek Kanal Loop Dedektörlü Satılık Araç Loop Dedektörlü
Tek Kanal Loop Dedektörlü Satılık Araç Loop Dedektörlü
Tek Kanal Loop Dedektörlü Satılık Araç Loop Dedektörlü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-102
  • Menşei ülke:Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:39.16 $
  • Minimum sipariş: 5-10 parça
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, batı birliği
  • Paket ayrıntıları:50 parça / Karton (46cm * 29cm * 28cm) G / W: 10.5kg
  • Tedarik yeteneği:5.000 adet / ay
Contact Us

Tek Kanallı Döngü Dedektörleri  

Neden   insanlar Noble loop dedektörünü seçtiler.  
Nortech tek kanallı döngü sensörleri fiyatları daha yüksektir. ve Noble tek kanallı döngü dedektörleri çok rekabetçi. ve pazar gereksinimi ile karşılamak. En fazla müşteri nedeniyle bayidir. Bu nedenle kazan-kazan avantajları çok önemlidir. Soylu tek döngü dedektörleri Nortech döngü dedektörüyle aynıdır, ancak fiyatlar Nortech'in sadece yarısıdır. Noble tek kanallı döngü dedektörü ana bileşenleri ABD, Japonya'dandır. ABD ve Japonya'nın elektronik aksesuarlarla ünlü olduğunu biliyoruz. İlavelerde. bazı sertifika ile onların ürün. CE, UL, FCC gibi. Ürünümüz hepiniz için en iyi seçimdir. Soylu kapısı   Loop dedektör kendi kendine dönme aralığını çalıştırabilir 20-2000uh. diğer eşya döngü dedektörü buna dayanamaz. Noble loop dedektörü 240VAC üzerinde çalışıyor olabilir. Şehrin gücü hakkında endişelenme ve yükselme. Müşteri geri bildirimlerine göre. Tek kanallı döngü dedektörlerimiz ülkelerinin güç kaynağına adapte olabilir ve mükemmel çalışabilir.   Müşteri için OEM. Markanı yap. bir döngü detektörü etiketi gibi. Sizin için OEM yapabiliriz. ve döngü detektör rengiyle ilgili. Beyaz, Siyah, Mavi sağlayabiliriz. Kırmızı, Sarı, Kahverengi, mor istiyorsanız. biz de sizin için OEM kabul edebilir. Ve sizin için OEM karton. Dışarıda istiyorsanız, adınızı ve logonuzu Karton'da yazdırın. Bunu da yapabiliriz. El kitabının OEM Dilini istiyorsanız. İngilizce el kitabı, Geleneksel karakterler el kitabı, Çince Dil el kitabı sunabiliriz.

tek kanallı döngü dedektörleri

Noble, tek kanallı döngü dedektörü için iyi satış hizmetleri sunar. Garanti süresi boyunca. Ürün biraz problem çıkarsa. Çalışmamak ve kırılmak gibi. Müşterinin sunduğu videoya göre. Satış sonrası mühendis nasıl düzeltileceğini yönlendirecektir. ve uzaktan kontrol yapabilir ve onlara problemle başa çıkmalarını öğretebiliriz. Eğer   arıza ile ilgilenmedi. Size yeni loop dedektörü tekrar yollayacağız. Nakliye ücretini karşılayacağız. ve bize sorun döngü dedektörü tekrar yollayabilirsiniz. tespit edeceğiz ve bunun sebebini arayacağız.   Sorun ortaya çıktığında hemen çözeceğiz. İyi satış hizmetleri başarının anahtarıdır.   Ürün kalitesini iki kere kontrol edin. Müşterimize göndermeden önce. Başta. Bizim QC test edeceğiz ve başarılı çalışıp çalışmadığını görecek.   İkinci. Kalite kontrol mühendisi test edecek.   En sonunda. fabrika müdürümüz mal paketini iyi olup olmadığını ve tüm aksesuarların eksiksiz olup olmadığını kontrol edecektir.  

tek kanallı döngü dedektörleri

 

Neden daha fazla müşteri kırmızı olanın yerine tek yönlü loop dedektörümüzü kullanıyor?
Evet. kırmızı olan bir tane ucuz. ancak aracın türünü tespit edemez. kolay hata yapmak. döngü bobini yüklemek için zorluk. Birçok müşteri kırmızı bir duyarlılık iyi olmadığını geribildirim. bir araba geçtiğinde. algılamıyor. Ancak, tek kanallı döngü dedektörlerimiz hassasiyeti çok iyi. ve hiçbir müşteri duyarlılığından şikayetçi değil.  

tek kanallı döngü dedektörleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us