Satılık Araç Döngü Dedektörlü Tek Kanallı Döngü Dedektörleri

Satılık Araç Döngü Dedektörlü Tek Kanallı Döngü Dedektörleri
Satılık Araç Döngü Dedektörlü Tek Kanallı Döngü Dedektörleri
Satılık Araç Döngü Dedektörlü Tek Kanallı Döngü Dedektörleri
Satılık Araç Döngü Dedektörlü Tek Kanallı Döngü Dedektörleri
Satılık Araç Döngü Dedektörlü Tek Kanallı Döngü Dedektörleri

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-102
  • Menşei ülke:Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:39,16 $
  • Minimum sipariş: 5-10 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, batı birliği
  • Paket ayrıntıları:50 adet / Karton (46cm * 29cm * 28cm) G / G: 10.5KG
  • Tedarik yeteneği:5.000 parça / Ay
Contact Us

Tek Kanallı Döngü Dedektörleri  

Neden   insanlar Noble döngü dedektörünü seçer.  
Nortech tek kanallı döngü sensör fiyatları daha yüksektir. ve Noble tek kanal döngü dedektörleri çok rekabetçidir. ve pazar gereksinimini karşılar. En çok müşteri nedeniyle satıcıdır. Bu nedenle kazan-kazan faydaları çok önemlidir. Noble tek döngü dedektörleri Nortech döngü dedektörü ile aynıdır, ancak fiyatlar Nortech'in yalnızca yarısıdır. Noble tek kanallı döngü dedektörünün ana bileşenleri ABD, Japonya'dandır. ABD ve Japonya'nın elektronik aksesuarlarıyla ünlü olduğunu biliyoruz. Ek olarak. Bazı Sertifika ile ürünlerini. CE, UL, FCC gibi. Ürünümüz hepiniz için en iyi seçimdir. Noble kapısı   döngü dedektörü kendi kendine dönme aralığı 20-2000uh çalışabilir. diğerleri öğe döngü dedektörü bunu yapamaz. Noble loop dedektörü 240VAC üzerinde çalışabilir. Don ' şehrin gücünün kesilmesi ve yükselmesi konusunda endişelenmeyin. Müşteri geri bildirimlerimize göre. Tek kanallı döngü dedektörlerimiz ülkelerinin güç kaynağına uyum sağlayabilir ve mükemmel şekilde çalışabilir.   Müşteri için OEM. markanızı yaratın. döngü dedektörü etiketi gibi. sizin için OEM yapabiliriz. ve döngü detektör rengiyle ilgilidir. Beyaz, Siyah, Mavi sağlayabiliriz. Kırmızı, Sarı, Kahverengi, mor istiyorsanız. Sizin için OEM de kabul edebiliriz. Ve sizin için OEM karton. Dışarıdan isterseniz şirketinizin adını ve logonuzu Karton olarak yazdırın. bunu da yapabiliriz. OEM Dilini manuel olarak istiyorsanız. İngilizce kılavuzu, Geleneksel karakterler kılavuzu, Çince Dil kılavuzu sunabiliriz.

tek kanallı döngü dedektörleri

Noble, tek kanallı döngü dedektörü için iyi satış hizmetleri sunar. Garanti süresi boyunca. Ürün bir sorun ortaya çıkarsa. Çalışmıyor ve kırılmış gibi. Müşterinin sunduğu videoya göre. Satış sonrası mühendisi nasıl düzeltileceğine rehberlik edecektir. ve ayrıca uzaktan kumanda yapabilir ve onlara problemin üstesinden gelmeyi öğretebiliriz.   arıza ile ilgilenmedi. size yeni döngü dedektörünü tekrar göndereceğiz. nakliye maliyetini karşılayacağız. ve sorunlu döngü dedektörünü bize yeniden gönderebilirsiniz. Onu tespit edeceğiz ve sebebini arayacağız.   Sorun ortaya çıktığında hemen halledeceğiz. İyi satış hizmetleri başarının anahtarıdır.   Ürün kalitesini iki kez kontrol etme. müşterimize göndermeden önce. Başta. Kalite kontrolümüz bunu test edecek ve başarılı olup olmadığını görecek.   İkinci. kalite kontrol mühendisimiz bunu test edecek.   En sonunda. Fabrika yöneticimiz, mal paketini iyi olup olmadığını ve tüm aksesuarların eksiksiz olup olmadığını kontrol edecektir.  

tek kanallı döngü dedektörleri

 

neden daha fazla müşteri kırmızı olan yerine tek yönlü döngü dedektörümüzü kullanıyor?
Evet. kırmızı bir pice ucuz. ancak araç türünü tespit edemez. kolay hata yapma. döngü bobinini takmanın zorluğu. Kırmızı olanın duyarlılığının iyi olmadığına dair birçok müşteri geri bildirimi. bir araba geçtiğinde. algılamıyor. Ancak tek kanallı döngü dedektörlerimizin hassasiyeti çok iyidir. ve hiçbir müşterimiz hassasiyetinden şikayetçi değil.  

tek kanallı döngü dedektörleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us