Satılık Renkli Görüntülerde Araç Tespiti ile Trafik Sıkışıklığı Tespiti

Satılık Renkli Görüntülerde Araç Tespiti ile Trafik Sıkışıklığı Tespiti
Satılık Renkli Görüntülerde Araç Tespiti ile Trafik Sıkışıklığı Tespiti
Satılık Renkli Görüntülerde Araç Tespiti ile Trafik Sıkışıklığı Tespiti
Satılık Renkli Görüntülerde Araç Tespiti ile Trafik Sıkışıklığı Tespiti
Satılık Renkli Görüntülerde Araç Tespiti ile Trafik Sıkışıklığı Tespiti

Ürün ayrıntıları:

  • Seri numarası: LD-106
  • Menşei ülke:Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:39 USD
  • Minimum sipariş: 1 parça
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-4 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:50 takım / CTN
  • Tedarik yeteneği:Ayda 5000
Contact Us

Trafik Sıkışıklığı Tespiti

Trafik Sıkışıklığı Tespiti   Bariyer kapısı için kullanılır. otomobil durağı olarak da bilinir, karayolundaki motorlu taşıtları sınırlamak için özel olarak kullanılan bir kanal giriş ve çıkış yönetim cihazıdır. Araç geçiş ücretlerinde ve araç erişimini yönetmek için otopark sistem yönetimi araç geçişlerinde yaygın olarak kullanılır. ve aracımızın ana işlevi arabanın olup olmadığını tespit eder. sonra bariyer kapısı açılacak. 1 standart kavşak max 8 adet döngü dedektörü yükleyebilirsiniz. Her kavşak 2 adet yükleyin. ve   ile eşleşebilirsiniz. kablosuz kontrol sistemi ve yüksek akılı trafik sinyal lambası.  

trafik tıkanıklığı tespiti

 


Örneğin: 1 adet güneş kablosuz denetleyicisi + 4 adet salve denetleyicisi + 4 adet denetleyici dolabı + 8 adet 300mm kırmızı yeşil amber yüksek akı trafik ışığı + 4 adet 200mm kırmızı yeşil yüksek akı yaya trafik ışığı + 8 adet tek   kanal döngüsü dedektörü. mükemmel çalışıyor olabilir. Geçen yıl böyle bir yapılandırma çözümü olan bir müşterimiz vardı. daha ne. gereği olarak bazı çözümler sunabiliriz.

trafik tıkanıklığı tespiti

Noble loop dedektörü (trafik sıkışıklığı algılama) farkı   diğer marka döngü dedektörü ile.
1. İlk fark dönüşümün hızıydı. Noble loop dedektörü   transfer 20 saniye oldu. Dönüşüm araç için çok önemli   tespiti.   Zirve aşamasında, birçok araç var. Bu zamanda, zemin algısının reaksiyon hızı gereklidir. Zemin hissi zamanla tespit edilmezse, geçen bir araç var. Tıkanıklık olacak. Bir diğeri, araç kapıdan çıkmadığında zemin algısının tespit edilmemesidir, böylece araç alçaltılmış kapı tarafından kırılır.  

2. Farklı gönderen bir rölenin markasıydı. Asil trafik ışığı algılama rölesi Japonya'dan geliyor. Bir rölenin, giriş miktarındaki (belirtilen miktardaki) değişiklik belirtilen gereksinime ulaştığında, elektriksel çıkış devresindeki kontrollü çıkış miktarında önceden belirlenmiş bir adım değişikliğine neden olan bir elektrikli cihaz olan bir elektrikli kontrol cihazı olduğunu bildiğimiz gibi. Kontrol sistemi (giriş döngüsü olarak da bilinir) ile kontrol edilen sistem (çıkış döngüsü olarak da bilinir) arasında bir etkileşime sahiptir. Genellikle otomatik kontrol devrelerinde kullanılır, aslında bir " otomatik anahtar " Bu, büyük akım çalışmasını kontrol etmek için küçük bir akım kullanır. Bu nedenle, devrede otomatik düzenleme, güvenlik koruması ve dönüşüm devresi rolünü oynar.   Röle bir şalter gibidir. Normalde açık ve normalde kapalı iki durum vardır. Bu nedenle, trafik tıkanıklığı tespiti için röle önemlidir.  

3. Üçüncü farklı sızıntı oldu. Noble loop dedektörü (trafik işareti algılama kaçağı) çok zayıf. ama diğer   marka sızıntıda çok daha güçlü. Manyetik akı kaçağı, manyetik kaynağın belirli bir manyetik devre yoluyla havaya (boşluğa) sızdığı manyetik alan enerjisidir. Mıknatısın manyetik alanı, kapalı olduğunda manyetik olarak ortaya çıkmaz. Manyetik kutup dışarıdan oluşturulduğunda, bir manyetik alan oluşturulur ve manyetik alan halkanın dışına yayılır. Kesin olarak, manyetik alan bir manyetik akı kaçağı biçimidir.  
 

trafik tıkanıklığı tespiti


    
 

 

 


 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us