Satışa Endüktif Araç Döngü Dedektörü ile Toprak Döngü Dedektörü

Satışa Endüktif Araç Döngü Dedektörü ile Toprak Döngü Dedektörü
Satışa Endüktif Araç Döngü Dedektörü ile Toprak Döngü Dedektörü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Asil
  • Seri numarası: LD206
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD59
  • Minimum sipariş: 5 Adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:1 Karton / 25 adet
  • Tedarik yeteneği:3000 Adet / ay
Contact Us

Toprak Döngü Dedektörü  

Zemin döngüsü dedektörü. Akıllı otopark endüstrisinde, araç dedektörlerinin herkese tanıdık geldiğine inanılıyor. Farklı uygulama teknolojileri sayesinde toroidal bobin tipi araç dedektörleri, ultrasonik sensörlü araç dedektörleri, radar algılamalı araç dedektörleri ve video algılamalı araç dedektörleri olarak ikiye ayrılabilirler. Bunlar arasında toroidal bobin tipi araç dedektörü en yaygın kullanılanı olmalıdır. Şeridin altına, araç geçerken bobinin manyetik alanında bir değişikliğe neden olan bir yer algılama bobini yerleştirir. Araç dedektörü, manyetik alanın değişimine göre araç akışı, hızı ve araç uzunluğu gibi parametreleri hesaplayabilir. Akıllı park sisteminde, zemini algılayan araç dedektörü şeritte bir araç olup olmadığını tespit etmek için temel olarak tetikleyici bir rol oynar. Yer algılamalı araç dedektör teknolojisi olgun, kurulumu kolay ve düşük maliyetli olduğundan, otopark endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.  

zemin döngüsü dedektörü

Geleneksel bir trafik bilgisi zemin döngüsü dedektörü olarak   cihaz, toroidal bobinli araç dedektörü çok yüksek güvenilirliğe sahiptir. Yüksek Maliyetli performans gelecekte yaygın olarak kullanılacaktır. Zemine gömülü bobin, bir transformatör aracılığıyla sabit akım kaynağı tarafından desteklenen ayar döngüsüne bağlanır. Ve bobinin etrafındaki boşlukta bir elektromanyetik alan üretilir. Araç gövdesi, bobinin manyetik alan aralığına girdiğinde, araç demir elemanında kapalı döngüden bir girdap akımı üretilir. Bu girdap akımı, yine orijinal manyetik alanın ters yönünde yeni bir manyetik alan tarafından üretilir. Bobinin toplam endüktansının küçülmesine neden olur. Ayarlama frekansı orijinal değerden sapmıştır ve daha yüksek frekans faza iletilir. Sapma değeri, voltaj kontrollü osilatörün voltajı ile karşılaştırılarak doğrulanır. Böylece aracın geçişini veya varlığını bildirir.   Faz karşılaştırıcı çıkış sinyali, voltaj kontrollü osilatörü kontrol eder, öyle ki osilatör frekansı bobinin rezonans frekansındaki değişimi izler, öyle ki çıktı bir darbeli sinyal olur ve çıkış amplifikatörü darbeli sinyali yükseltir. Hız ölçümü için dijital, analog ve frekans çıkışı, araç sayımı için dijital sinyal kullanılabilir.

zemin döngüsü dedektörü

Doğru hız ölçümü ve yüksek trafik hacmi sayma doğruluğu. Şu anda, yerli toroidal bobinli araç dedektörünün hız ölçüm doğruluğunun doğruluğu çok yüksektir. Taşımacılık sektörünün ürün standartlarını tam olarak karşılayabilme.   özellikli toprak döngüsü dedektörü CE derlemesi, Endüstriyel sınıf tasarımlı araç döngü dedektörü, toptancı döngü algılama LED göstergesi. Düşük maliyetli ve kurulumu kolay. Otomatik Frekans Seçimi. Bu nedenle, zemin döngüsü dedektör kalitemiz garanti edilebilir. Toprak döngüsü dedektörü üreticisi olarak. Malları eve ve gemiye ihraç ediyoruz. Geçmiş yıllarda. Müşterimizden güzel geri dönüşler aldık. Bizim için. İyi kalite ve müşteri eşit derecede önemlidir. Çünkü kaliteli çok düzen getirecektir. Ve kaliteyi her zaman takip edeceğiz.  

zemin döngüsü dedektörü

 

 

 

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us