Satılık Döngü Dedektörleri, Ücret İstasyonu İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü

Satılık Döngü Dedektörleri, Ücret İstasyonu İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü
Satılık Döngü Dedektörleri, Ücret İstasyonu İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü
Satılık Döngü Dedektörleri, Ücret İstasyonu İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü
Satılık Döngü Dedektörleri, Ücret İstasyonu İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü
Satılık Döngü Dedektörleri, Ücret İstasyonu İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü

Ürün ayrıntıları:

  • Seri numarası: LD-102
  • Menşei ülke:Çin
  • sertifika:CE, FC

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:$ 39,16 / PC
  • Minimum sipariş: Minimum 10 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-6 iş günü.
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, nakit
  • Paket ayrıntıları:karton / 50 parça Karton boyutu 46 * 28 * 29 cm G / G: 10,6 kg
  • Tedarik yeteneği:5000PCS / Morth Başına
Contact Us

Satılık Döngü Dedektörü  

Shenzhen Noble OPTO.CO., LTD'den LOOP Dedektörü, Döngü dedektörü park yeri ve İndüksiyon Döngü trafik dedektörü kurun çok akıllı. Döngü dedektörü fiyatı çok ucuz ve sıcak satış ürünümüzdü.  

döngü dedektörü

Noble of Loop Detektörü   Ürün avantajları, döngü dedektörümüz 85-240VAC veya 12-24VAC yapabilir, diğer   fabrikalar   voltaj sadece   220v veya 110v, 12v veya 24v.   Döngü Endüktans, İdeal 25 döngü dedektör modellerimiz µ H - 1000 µ H, maks: 20 µ H - 1200 µ H,   Hassasiyet   △ 16 seçilebilir, uygulanabilir trafik kontrol uygulamaları ile% 0,01 -% 2,56 arası geçiş ücreti sistemleri araç sayma trafik analizi

Satış için döngü dedektörü ürün test yöntemi, döngü dedektörü Orijinal ve geliştirilmiş ürünlere bağlamak için aynı duyarlı bobini (standart dahilindeki herhangi bir makul miktar) kullanın, motor rotor kanadının altına yerleştirilir, döngü dedektörü testi aynı mesafede ve aynı motor hızını maksimuma ayarlayın, çalıştırın, motor döndüğünde motoru kapatın Yüksek hızdan hızı yavaşça azaltın. Motor belirli bir hıza düştüğünde, algılama dedektörü bir sinyal algılamaya ve göndermeye başlar ve A ve B rölesi çalışır. Işığı açıp kapamak için A ve B röle girişi 220VAC sıfır hattı. Görüntüle. Not: MCU, motor düşük hıza döndürüldüğünde arızalanabilir, yani dönen bıçak yalnızca bir kez girer ve iki anahtarlama sorunu olabilir. döngü dedektörü, testin normal olduğunu doğrulayabilir.

satılık döngü dedektörleri

2. döngü dedektörü Ürün yüksek ve düşük sıcaklık çalışma testi: Test koşulları: ürünü sabit bir sıcaklık ve nem yüksek ve düşük sıcaklık kutusuna koyun, test araçları: yüksek ve düşük sıcaklık kutusu multimetre, osiloskop, vb.
Topraklama bobini olarak I şeklindeki indüktörü kullanın (hassasiyet standart dahilindedir) ve ürünü yüksek ve düşük sıcaklık kutusuna koyun.
Tek kademe: 0-70 derece arasında değişir, saat 1 saatte bir değiştirilir, testte 24 saat çarpışma olmaz ve herhangi bir arıza olup olmadığını görmek için A ve B röle çıkışları bağlanır.
İkinci aşama: -40 - +70 derece arasında değişir, zaman 1 saatte bir değiştirilir, testte 24 saat boyunca herhangi bir çarpışma olmaz, ardından herhangi bir çarpışma olup olmadığını görmek için testi değiştirmek için 2 saate değiştirin, herhangi bir hata olup olmadığını görmek için A ve B röle çıkışlarını bağlayın. aksiyon.   3. döngü dedektörü Frekans ve bobin endüktans giriş test yöntemi:
Bobin endüktansı: 20UH-2000UH (firmamız 25UH, 85UH, 108UH, 358UH, 500UH, 1000UH, 1200UH, 1500UH, 2000UH ölçecektir, diğer hassasiyetler frekans ölçer ile ölçülür) çünkü farklı bobinler farklı frekanslara sahip olacaktır. Yani giriş frekansı aralığı 16KHz-130KHz içinde sabittir. Bu işlevi test ederken, 16 bitlik döner çevirme kodu, aynı bobinin farklı hassasiyete sahip olması durumunda tanınmayacağını görmek için buna göre ayarlanacaktır. Dikkat: Zemin dedektörüne güç verildiğinde MCU algılama sinyalinin bir gecikme işlevi olup olmadığını, esas olarak yeşil gösterge ışığını, yani toprak sinyali gösterge ışığının parlak veya yanıp söndüğünü kontrol ederek anında kontrol edin. Normal koşullar altında, MCU toprak algılama bobinini hemen tanır.

Araç döngü dedektörü uygulaması

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us