Satılık Döngü Dedektörleri, Toll Station İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü

Satılık Döngü Dedektörleri, Toll Station İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü
Satılık Döngü Dedektörleri, Toll Station İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü
Satılık Döngü Dedektörleri, Toll Station İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü
Satılık Döngü Dedektörleri, Toll Station İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü
Satılık Döngü Dedektörleri, Toll Station İçin Tek Yönlü Trafik Dedektörü

Ürün ayrıntıları:

  • Seri numarası: LD-102
  • Menşei ülke:Çin
  • sertifika:CE, FC

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:$ 39.16 / PC
  • Minimum sipariş: Minimum 10 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-6 iş günü.
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, nakit
  • Paket ayrıntıları:karton / 50 parça Karton boyutu 46 * 28 * 29 cm G / W: 10.6 kg
  • Tedarik yeteneği:5000 ADET / Başına
Contact Us

Satılık Döngü Dedektörü  

Shenzhen Noble OPTO.CO., LTD'den LOOP Dedektörü, Loop dedektör park yeri ve İndüksiyon Loop trafik dedektörü çok intelligent.loop dedektör fiyatı çok ucuz ve bizim sıcak satış ürünümüzdü.  

döngü dedektörü

Döngü Dedektörü Noble   Ürün avantajları, bizim devre voltaj dedektörümüz 85-240VAC veya 12-24VAC, diğer yapabilir | fabrikalar   gerilim sadece yapmak   220v veya 110v, 12v veya 24v.   Loop Endüktans Döngü Dedektör Modellerimiz, İdeal 25 µ H ila 1000 µ H, maks: 20 µ H ila 1200 µ H,   Hassasiyet   Sel 16 seçilebilir, uygulamalı trafik kontrol uygulaması ücretli araçlarla trafik sayma trafik analizi uygulamaları için% 0.01 ila% 2.56

Satılık Döngü Dedektörü Ürün Testi Yöntemi, Döngü Dedektörü Motor rotor bıçağının altına yerleştirilen orijinal ve gelişmiş ürünlere, aynı mesafedeki ve aynı mesafedeki döngü dedektör testine bağlanmak için aynı duyarlı bobini (standart içindeki herhangi bir makul miktar) kullanın ortam, motor hızını maksimuma ayarlayın, başlangıç, motor döndüğünde motoru kapatın Hızı yavaşça yüksek hızdan azaltın. Motor belirli bir hıza düştüğünde, algılama detektörü bir sinyal algılayıp göndermeye başlar ve A ve B rölesi çalışır. A ve B röle girişi 220VAC ışık hattını açmak ve kapatmak için sıfır hat. Görüntüle. Not: Motor düşük hıza çevrildiğinde MCU arızalanabilir, yani dönen bıçak sadece bir kez girer ve iki anahtarlama sorunu olabilir. Loop dedektör test normal onaylar olabilir.

satılık döngü dedektörleri

2. döngü dedektörü Ürün yüksek ve düşük sıcaklık iş testi: Test koşulları: ürünü sabit sıcaklık ve nem yüksek ve düşük sıcaklık kutusu, test araçları: yüksek ve düşük sıcaklık kutusu multimetre, osiloskop, vb koymak
Topraklama bobini olarak I şeklindeki indüktörü kullanın (hassasiyet standart dahilindedir) ve ürünü yüksek ve düşük sıcaklıklı kutuya koyun.
Bir aşama: 0-70 derece arasında geçiş yapın, süre 1 saatte bir değişir, testte 24 saat boyunca herhangi bir çarpışma olmaz ve A ve B röle çıkışları herhangi bir arıza olup olmadığını görmek için bağlanır.
İkinci aşama: -40 - +70 derece arasında değişir, süre 1 saatte bir değişir, testte 24 saat boyunca herhangi bir çarpışma olmaz, daha sonra herhangi bir çarpma olup olmadığını görmek için testi değiştirmek için 2 saate değiştirin, ve herhangi bir hata olup olmadığını görmek için A ve B röle çıkışlarını bağlayın. aksiyon.   3. döngü dedektörü Frekans ve bobin endüktans giriş testi yöntemi:
Bobin endüktansı: 20UH-2000UH (firmamız 25UH, 85UH, 108UH, 358UH, 500UH, 1000UH, 1200UH, 1500UH, 2000UH, diğer hassasiyetleri ölçecektir) çünkü farklı bobinler farklı frekanslarda olacaktır. Bu yüzden giriş frekansı aralığı 16KHz-130KHz'de kararlıdır. Bu işlevi test ederken, 16 bit döner arama kodu aynı bobin farklı hassasiyete sahip olduğunda tanınmayacak olup olmadığını görmek için buna göre ayarlanacaktır. Dikkat: Zemin dedektörü çalıştırıldığında MCU algılama sinyalinde gecikme fonksiyonu olup olmadığını anında kontrol edin, çoğunlukla yeşil gösterge ışığını kontrol ederek, yani zemin sinyali gösterge ışığının parlak veya yanıp söndüğünü kontrol edin. Normal şartlar altında, MCU, yer algılama bobinini hemen tanır.

Araç döngü dedektörü uygulaması

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us