Araç Loop Detektörlü Çift Kanal Trafik Algılama Araç Algılama Sensörü

Araç Loop Detektörlü Çift Kanal Trafik Algılama Araç Algılama Sensörü
Araç Loop Detektörlü Çift Kanal Trafik Algılama Araç Algılama Sensörü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-206
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD59
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:Karton 50 adet bir karton boyutu 47 * 30 * 35 cm ağırlığı 13.8 kg
  • Tedarik yeteneği:3000 adet / ay
Contact Us

Çift Kanallı Trafik Tespiti  

Esas olarak park rehberlik sistemi için çift kanallı trafik algılama. Otomatik park rehberliği alın. Gerçek zamanlı kontrol ve yönetim için park yerleri, park etme kuralları için en iyi yer. Büyük LED ekran, gerçek zamanlı simülasyon park durumunu gösterir. Kalan boşluk sayma sistemi görüntülenir. Araç, ultrasonik dedektör kullanılarak doğru ve güvenilir bir şekilde tespit edilir. Endüktif döngü trafik dedektörleri olarak adlandırılan çift kanallı trafik algılama, belirli bir noktadan geçen veya gelen araçları, örneğin bir trafik ışığına yaklaşırken veya otoyol trafiğinde algılayabilir. Kaldırıma elektrik yalıtımlı, yalıtkan bir halka monte edilmiştir. Elektronik ünite, modele bağlı olarak, 10 kHz ila 200 kHz arasındaki frekanslarda kablo halkalarına enerji iletir.   Çift kanallı trafik tespiti çalışan videoyu kablosuz kontrol sistemimizde çalıştırabilir. Genellikle. 1 standart kavşak 8 adet çift kanallı trafik algılamayı donatabilir. Ancak, çift kanallı trafik algılamayı seçerseniz bunu söylemek istiyorum. O zaman geri sayım sayacını seçemezsiniz. Çünkü geri sayım sayacı çalışma modumuz modda çalışıldı.  

çift ​​kanallı trafik algılama

Çift Kanallı Trafik Algılama yanıt çıkışı modu, tek kanallı döngü dedektörüyle farklıydı. CE derlemesi ile çift kanallı trafik algılama. Endüstriyel sınıf tasarım ve LED göstergesi ile. Düşük maliyetli ve kurulumu kolay çift kanallı trafik algılama. Motorlu kapılar ve çift kanallı trafik algılama kapıları. Araç döngü dedektörümüzün otomatik frekans seçimi ile. Çift kanallı döngü   dedektör öncelikle araç varlığı tespiti için kullanılır. Park alanları, yol geçişleri ve trafik işareti kontrolü için uygundur. Dedektör, bir seferde yalnızca bir indüktörü izleyebilen tek kanallı bir dedektördür. Çıkış sinyali sağlamak için iki rölesi vardır. Müşteri, mekanik sürücüyü, kart çıkış cihazını veya bilgisayar aracını kontrol etmek için farklı çıkış sinyalleri seçebilir. Dedektörü takın: Araç dedektörü, tespit bobinine mümkün olduğunca yakın kuru, su geçirmez ve neme dayanıklı bir ortamda kurulmalıdır. Dedektörün iyi çalışıp çalışmadığı büyük ölçüde bağlı olduğu algılama bobinine bağlıdır. Bobinin önemli parametrelerinden bazıları, bobin şekli, büyüklüğü, sarım sayısı ve gömme yöntemini içerir. (Bkz. " Algılama Bobini Kurulum Kılavuzu " sonra.)   Çift kanallı araç dedektörü kalitesi çok iyi.  

çift ​​kanallı trafik algılama

Gücü açtıktan sonra, dedektör kendini test edecektir. Kendi kendine test programı yaklaşık 3 saniye sürer ve kendi kendine test geçtiğinde yeşil gösterge ışığı yanıp sönmeden sönmeye başlar. Kendi kendine test sırasında, tespit bobini iyidir (üzerine araba park edilmemelidir). Çift kanallı trafik tespitinden sonra   bobin içinden geçen bir araba olduğunda, yeşil gösterge ışığı yandığında ve ilgili çıkış rölesi etkin olduğunda otomatik test başarılı olur. Taksi sahası nispeten yüksek olduğundan, orta konumda algılanamaz. Topraklama bobinini ayarlamanız gerekir. Daha iyi olmalı. 1, duyu döngülerinin sayısını arttırmak içindir. 2, arabanın toprak duyu bobinini test etmektir. Çizgi, basit bir 0 tipi sarma yöntemi kullanamaz.

çift ​​kanallı trafik algılama


 

 

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us