Araç Döngü Dedektörü Araç Algılama Sensörü ile Çift Kanallı Trafik Algılama

Araç Döngü Dedektörü Araç Algılama Sensörü ile Çift Kanallı Trafik Algılama
Araç Döngü Dedektörü Araç Algılama Sensörü ile Çift Kanallı Trafik Algılama

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Asil
  • Seri numarası: LD-206
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD59
  • Minimum sipariş: 5 Adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:Karton 50 adet bir karton boyut 47 * 30 * 35cm ağırlık 13.8kg
  • Tedarik yeteneği:3000 adet / ay
Contact Us

Çift Kanallı Trafik Algılama  

Esas olarak park yönlendirme sistemi için çift kanallı trafik algılama. Otomatik park rehberliği sağlayın. Gerçek zamanlı kontrol ve yönetim için park yerleri, park yönergeleri için en iyi yer. Büyük LED ekran, gerçek zamanlı simülasyon park durumunu gösterir. Kalan boşluk sayma sistemi görüntülenir. Araç, doğru ve güvenilir ultrasonik dedektör kullanılarak tespit edilir. Endüktif döngü trafik dedektörleri adı verilen çift kanallı trafik algılama, belirli bir noktadan geçen veya gelen araçları, örneğin bir trafik ışığına yaklaşırken veya otoyol trafiğinde algılayabilir. Kaldırıma yalıtımlı, elektriksel olarak iletken bir döngü yerleştirilmiştir. Elektronik ünite, modele bağlı olarak 10 kHz ila 200 kHz arasındaki frekanslarda tel döngülerine enerji iletir.   Çift kanallı trafik algılama, kablosuz denetleyici sistemimizde çalışan video olabilir. Genelde. 1 standart kavşak, 8 parçalı çift kanallı trafik algılamayı donatabilir. Ama çift kanallı trafik algılamayı seçerseniz size bunu söylemek istiyorum. O zaman geri sayım sayacını seçemezsiniz. Çünkü geri sayım sayacı çalışma modumuz çalışıldı.  

çift ​​kanallı trafik algılama

Çift Kanallı Trafik Algılama yanıtı çıktı modu, tek kanallı döngü algılayıcıyla farklıydı. CE derlemesi ile çift kanallı trafik algılama. Endüstriyel tasarım ve LED göstergesi ile. Düşük maliyetli ve kurulumu kolay çift kanallı trafik algılama. Motorlu kapılar ve çift kanallı trafik algılama kapıları ile. Araç döngü dedektörümüzün otomatik frekans seçimi ile. Çift kanallı döngü   dedektör, öncelikle araç varlığı tespiti için kullanılır. Otoparklar, yol geçiş ücretleri ve trafik sinyal kontrolü için uygundur. Dedektör, bir seferde yalnızca bir indüktörü izleyebilen tek kanallı bir dedektördür. Çıkış sinyali sağlamak için iki rölesi vardır. Müşteri, mekanik sürücüyü, kart çıkış cihazını veya bilgisayar aracını kontrol etmek için farklı çıkış sinyalleri seçebilir. Dedektörü monte edin: Araç dedektörü, algılama bobinine mümkün olduğunca yakın, kuru, su geçirmez ve neme dayanıklı bir ortama monte edilmelidir. Dedektörün iyi çalışıp çalışmadığı büyük ölçüde bağlı olduğu algılama bobinine bağlıdır. Bobinin birkaç önemli parametresi arasında bobin şekli, boyutu, dönüş sayısı ve gömme yöntemi bulunur. (Bkz. " Algılama Bobini Kurulum Kılavuzu " sonra.)   Çift kanallı araç dedektörü kalitesi çok iyi.  

çift ​​kanallı trafik algılama

Gücü açtıktan sonra, dedektör kendi kendini test edecektir. Kendi kendine test programı yaklaşık 3 saniye sürer ve yeşil gösterge ışığı, kendi kendine test başarılı olduğunda yanıp sönmeden söner. Kendi kendine test sırasında algılama bobini iyidir (üzerine hiçbir araba park edilmemelidir). Çift kanallı trafik algılamasından sonra   Otomatik test başarılıdır, bobinden geçen bir araba olduğunda, yeşil gösterge ışığı yanar ve ilgili çıkış rölesi devreye girer. Taksi sahası nispeten yüksek olduğu için ' Orta pozisyonda hissedilir. Zemin bobinini ayarlamanız gerekir. Daha iyi olmalı. 1 duyu döngülerinin sayısını artırmaktır. 2, arabanın toprak algılama bobinini test etmektir. Çizgi, basit bir 0 tipi sarma yöntemi kullanılamaz.

çift ​​kanallı trafik algılama


 

 

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us