Tek Araç Döngü Dedektörü Satılık Araç Döngü Dedektörü Satılık Sıfır Yeni Ürünler

Tek Araç Döngü Dedektörü Satılık Araç Döngü Dedektörü Satılık Sıfır Yeni Ürünler
Tek Araç Döngü Dedektörü Satılık Araç Döngü Dedektörü Satılık Sıfır Yeni Ürünler

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Asil
  • Seri numarası: LD-106
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD39
  • Minimum sipariş: 5 Adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:50 adet karton
  • Tedarik yeteneği:3000 adet / ay
Contact Us

Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü

Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü,   Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü   Uygulamalar, Araç Döngü Dedektörü Düzeni, Döngü Dedektörü Kablo Şeması, Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulumu.

Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü

Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü LD-106     Firmamız tarafından üretilen rotasyon aralığı: 20-2000uh.   Müşterilerin ihtiyaçlarına göre voltaj seçilebilir: 12-24VDC veya 85-240VAC.   Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü LD-106 röle çıkışı iki türe ayrılır: çevrimiçi röle / arıza rölesi.   Coğrafi algılama çalışma sıcaklığı: -40 ° C - + 70 ° C.   Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü LD-106 frekansı 4 anahtar, 20-80KHz ile ayarlanabilir.   Yerde tepki süresi: 10-90MS'yi açın, 10-90NS'yi kapatın. Sıfırlamanız gerekirse, kasanın ön tarafındaki düğmeden sıfırlayabilirsiniz.   Normal çalışma ortamı için nem gereksinimleri: dikkate alınmadan% 95'e kadar bağıl nem. Ürün hassasiyet ayarı: Aralarından seçim yapmanın 16 yolu vardır, en yüksek seçilebilir:% 0,010 DL / L, en düşük seçilebilir:% 2,56 DL / L   Kurulum için halka tel: 10 metreden fazla kurulum için 2 damarlı korumalı kablo gereklidir ve kontrol kutusu ile döngü arasındaki mesafe 30 metreyi geçemez.

Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü

Satılık LD-106 Tek Araç Döngü Dedektörünün kurulum gereksinimleri ve kurulum detayları kurulumdan önce kontrol edilmelidir. Satılık LD-106 Tek Araç Döngü Dedektörü kurulumu için kullanılan kontrol dış kutusunun su geçirmezlik seviyesi kontrol edilmelidir. Bu ürün genellikle açık havada kurulduğundan, kurulum kontrol dış kutusu su geçirmezlik seviyesinin IP65 olmasını gerektirir; Kurulum algılama devresine mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır, kurulum mesafesi çok uzaktır, ürünün normal kullanımını etkileyecektir; Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü LD-106, güçlü manyetik alandan uzağa kurulmalıdır, güçlü manyetik alan bilgisi, Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü ile etkileşime girecektir LD-106; Satılık LD-106 için Tek Araç Döngü Dedektörünün kurulumu döngüden kaçınmalıdır Dedektörün yanında çalışan bir yüksek voltaj hattı vardır; Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü LD-106 titreşimli nesneye monte edilemez, çünkü titreşen nesnenin Satılık Tek Araç Döngü Dedektörünü LD-106 normal şekilde çalıştırmasının bir yolu yoktur. Kontrol dış kutusu döngünün 10 metre yakınına kurulduğunda, dış kutu sıradan kablolarla kontrol edilebilir. Döngüye. 10 metreden daha uzun bir süre için 2 damarlı blendajlı kablo gereklidir. Dış kutu ile döngü arasındaki mesafe 30 metreyi geçmemelidir. Kurulum sırasında ürünün fişini ve prizini dikey yönde tutun.   Sola ve sağa sallanamaması, sol ve sağ sallanıp yerden çekilmesi sonucu Satılık LD-106 Tek Araç Döngü Dedektörünün alt kısmına ve ilmeklere zarar vermesidir。

Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us