Tek Araç Loop Dedektörü Satılık Araç Loop Dedektörü

Tek Araç Loop Dedektörü Satılık Araç Loop Dedektörü
Tek Araç Loop Dedektörü Satılık Araç Loop Dedektörü
Tek Araç Loop Dedektörü Satılık Araç Loop Dedektörü
Tek Araç Loop Dedektörü Satılık Araç Loop Dedektörü
Tek Araç Loop Dedektörü Satılık Araç Loop Dedektörü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-100
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD39
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:25 takım / CTN
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

Tek Araç Loop Dedektörü

Tek Araç Döngü Dedektörü Fiyat     Satılık Tek Araç Loop Detektörü Loop Detector Sorun Giderme Araç Dedektörü Loop Detector Fiyat Tek araçlı loop dedektör tipik olarak üç bileşenden oluşur. İndüksiyon döngüsü yolun altına gömülü basit bir kablodan yapılmıştır. Detektör elektroniği, elektronik cihaza öncelikle bir kablo ile bağlanır. Bir çıkışın sağlanması için aracın ilmek üzerindeki varlığı tespit edilebilir. Genellikle park, ulaşım veya endüstriyel kapı / kapı uygulamaları için kullanılan kontrolörler.   Dedektör dönmeye başlar.

Tek Araç Loop Dedektörü


Loop sensum bobininin ferromanyetik etkisi - loop endüktansı girdap akımını arttırır - loop endüktansı eddy akımının ferromanyetik etkisini azaltır. İndüktör halkası, dedektör elektroniği tarafından düşük olan belirli bir geometri kullanarak yalıtımlı iletkenin bobinidir. Gerilim sinyali uyarımı. Elde edilen manyetik alan bu döngünün bobin çekirdeğini saracaktır. Güç kaynağı loop'a bağlı bir araç dedektörüne uygulandığında, elektronik cihaz otomatik olarak bobin döngüsüne ayarlanır. Döngü, belirli döngünün doğal rezonans frekansında salınır

Araç Loop Dedektörü   bobin, elektronik parçaların bağlandığı belirli Araç Loop Detektör bobininin doğal rezonans frekansında salınır. Frekans, endüktif bobinde ve elektronik bileşenlerde bulunan dedektör elektroniğindeki kapasitans ve endüktanstan doğrudan etkilenir. Normalde dedektör 30 ila 100 kHz aralığında çalışacaktır. LD-100 araç döngü dedektörü   park dedektörleri tipik olarak daha düşük frekanslarda çalışır. Bu salınımın etkisi, yoldaki döngü iletkeni etrafındaki manyetik akıdır.

Tek Araç Loop Dedektörü

Araç halka üzerinde hareket ettiğinde ve manyetik akı kesdiğinde, iki efekt üretilir. Genellikle çelik kayış lastiklerinde ve daha küçük motor bileşenlerinde bulunan ferromanyetik malzemeler, trafo etkisine neden olur ve döngü endüktansını arttırır.   Buna ferromanyetik etki denir. Araç şasisinin ve gövdesinin daha büyük kısmının neden olduğu girdap akımı etkisi manyetik alanın zıddıdır ve bu nedenle ilmek indüktansının azalmasına neden olmaktadır. Girdap akımı etkisi genellikle ferromanyetik etkinin yerine geçer. döngü endüktansında genel bir azalma ile sonuçlanır. Endüktans, frekans ile ters orantılıdır, bu nedenle loop endüktansındaki bir azalma, frekansta bir artışa neden olur. Böylece, frekanstaki pozitif değişimin analiz edilmesiyle, araç detektörü aracın döngü üzerindeki varlığını algılayabilir.   Bir araç, bir halka üzerinde hareket ederken endüktans değişimine neden olur. Bu tablo, ideal koşullar altında farklı araç tiplerinden kaynaklanan Tek Araç Loop Detektörüne göre tipik endüktans değişikliğini göstermektedir. Bu döngü boyutu çoğu park kurulumunda karakteristiktir. Endüktans değişikliği, hiçbir araç bulunmayan endüktansa göre indüktanstaki yüzde yüzdesini sembolize eden AL / L (L üstü Delta L) ile gösterilir. Bu yüzde, sistemin toplam endüktansına karşı endüktanstaki düşüşü yansıtmaktadır. Bu masada gösterilmeyen ancak bahsetmeye değer bir araç, LD-100 Araç Döngüsü'nün maksimum hassasiyet ayarına eşdeğer% 0,02'lik çok küçük bir endüktans değişimine neden olan bir bisiklettir   dedektörleri. Bir döngü üzerindeki endüktans değişiklikleri, LD-100 teşhis ünitesi kullanılarak etkin bir şekilde ölçülebilir.

Tek Araç Loop Dedektörü

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us