Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü Araç Döngü Dedektörü

Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü Araç Döngü Dedektörü
Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü Araç Döngü Dedektörü
Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü Araç Döngü Dedektörü
Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü Araç Döngü Dedektörü
Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü Araç Döngü Dedektörü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Asil
  • Seri numarası: LD-100
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD39
  • Minimum sipariş: 5 Adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:25 takım / CTN
  • Tedarik yeteneği:3000 adet / ay
Contact Us

Tek Araç Döngü Dedektörü

Tek Araç Döngü Dedektörü Fiyatı     Satılık Tek Araç Döngü Dedektörü Döngü Dedektörü Sorun Giderme Araç Dedektörü Döngü Dedektörü Fiyatı Tek araç döngü dedektörü tipik olarak üç bileşenden oluşur. Endüksiyon döngüsü, yolun altına gömülü basit bir kablodan oluşur. Dedektör elektroniği, öncelikle bir kablo aracılığıyla elektronik cihaza bağlanır. Aracın döngüdeki varlığı, bir çıktı sağlamak için algılanabilir. Kontrolörler, genellikle park, nakliye veya endüstriyel kapı / kapı uygulamaları için kullanılır.   Dedektör döngüye geçer.

Tek Araç Döngü Dedektörü


Döngü algılama bobininin ferromanyetik etkisi - döngü endüktansı girdap akımını artırır - döngü endüktansı girdap akımının ferromanyetik etkisini azaltır. İndüktör döngüsü, detektör elektroniği tarafından düşük olan, belirli bir geometri kullanan yalıtılmış iletkenin bobinidir. Voltaj sinyali uyarımı. Ortaya çıkan manyetik alan, bu döngünün bobin çekirdeğini çevreleyecektir. Güç kaynağı döngüye bağlı bir araç dedektörüne uygulandığında, elektronik cihaz otomatik olarak bobin döngüsüne ayarlanacaktır. Döngü, belirli döngünün doğal rezonans frekansında salınır.

Araç Döngü Dedektörü   bobin, elektroniklerin bağlı olduğu belirli Araç Döngü Dedektörü bobininin doğal rezonans frekansında salınır. Frekans, endüktif bobin ve elektronik bileşenlerde bulunan detektör elektroniklerindeki kapasitans ve endüktanstan doğrudan etkilenir. Normalde dedektör 30 ila 100 kHz aralığında çalışacaktır. LD-100 araç döngü dedektörü   park dedektörleri tipik olarak daha düşük frekanslarda çalışır. Bu salınımın etkisi, yoldaki döngü iletkeni etrafındaki manyetik akıdır.

Tek Araç Döngü Dedektörü

Araç döngü üzerinde hareket ettiğinde ve manyetik akıyı kestiğinde, iki etki üretilir. Tipik olarak çelik kuşak lastiklerinde ve daha küçük motor bileşenlerinde bulunan ferromanyetik malzemeler, transformatör hareketine neden olur ve döngü endüktansını artırır.   Buna ferromanyetik etki denir. Araç şasisinin ve gövdesinin daha büyük kısmının neden olduğu girdap akımı etkisi, manyetik alana zıttır ve bu nedenle döngü endüktansının azalmasına neden olur. Girdap akımı etkisi genellikle ferromanyetik etkinin yerini alır. döngü endüktansında genel bir azalma ile sonuçlanır. Endüktans, frekansla ters orantılıdır, bu nedenle döngü endüktansındaki bir azalma, frekansta bir artışa neden olur. Böylece, frekanstaki pozitif değişikliği analiz ederek, araç detektörü aracın döngüdeki varlığını algılayabilir.   Bir araç, bir döngü üzerinde hareket ederken bir endüktans değişikliğine neden olacaktır. Bu tablo, ideal koşullar altında farklı araç tiplerinin neden olduğu Tek Araç Döngü Dedektörü üzerindeki tipik endüktans değişimini gösterir. Bu döngü boyutu, çoğu park kurulumunda karakteristiktir. Endüktans değişikliği AL / L (Delta L üzerinden L) ile gösterilir ve bu, endüktansa göre indüktansa göre herhangi bir araç bulunmayan yüzde değişimini sembolize eder. Bu yüzde, sistemin toplam endüktansına karşı endüktanstaki azalmayı yansıtır. Bu tabloda gösterilmeyen ancak kayda değer bir araç, LD-100 Araç Döngüsü   00132 | maksimum hassasiyet ayarına eşdeğer,% 0,02'lik çok küçük bir endüktans değişikliğine neden olan bir bisiklettir. dedektörler. Bir döngü üzerindeki endüktans değişiklikleri, LD-100 teşhis ünitesi kullanılarak etkili bir şekilde ölçülebilir.

Tek Araç Döngü Dedektörü

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us