Tek Döngü Araç Dedektörü Kolay Kullanım Döngü Dedektörü Satılık Yeni Ürünler

Tek Döngü Araç Dedektörü Kolay Kullanım Döngü Dedektörü Satılık Yeni Ürünler
Tek Döngü Araç Dedektörü Kolay Kullanım Döngü Dedektörü Satılık Yeni Ürünler
Tek Döngü Araç Dedektörü Kolay Kullanım Döngü Dedektörü Satılık Yeni Ürünler

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Asil
  • Seri numarası: LD-105
  • Menşei ülke:Guangdong, Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD39
  • Minimum sipariş: 1 parça
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:25 takım / CTN
  • Tedarik yeteneği:5000 adet / ay
Contact Us

Tek Döngü Araç Dedektörü

Satılık Tek Döngü Araç Dedektörü, Tek Döngü Araç Dedektörü fiyatı, Araç Döngü Dedektörü, Döngü Dedektörü Bağlantı Şeması, İndüksiyon Döngüsü Trafik Dedektörü. Tek Döngü Araç Dedektörü LD-105 Özellikleri: Kendinden dönüş aralığı: 20-2000uh, Voltaj: 12-24VDC veya 85-240VAC,   Röle çıkışı: mevcudiyet rölesi / arıza rölesi, Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ - + 70 ℃ ,   Frekans: 4 adımlı anahtar, 20-80KHz, Yanıt süresi: 10-90MS'yi açın, 10-90NS'yi kapatın,   Sıfırla: muhafazanın ön tarafındaki düğmeyle sıfırlayın, Nem:% 95'e kadar bağıl nem dikkate alınmadan, Hassasiyet: 16 yol seçilebilir, en yüksek:% 0,010 DL / L, En Düşük:% 2,56 DL / L, Döngü teli: 10 metreden fazla, 2 çekirdekli korumalı kablo kullanılmasını gerektirir, kontrol kutusu ile döngü arasındaki 30 metre mesafeyi aşmayın, Boyut: 75mm * 43mm * 110mm.

Tek Döngü Araç Dedektörü

Zemine montaj için kullanılan Tek Döngü Araç Dedektörü LD-105 bobini:
Toprak döngüsü bobinini kurarken, önce normal ulusal standart döngü dedektör bobinini, yüksek sıcaklık hattını, yüksek sıcaklık direncini satın alın, bobinin çeşitli renkleri vardır. (Bobin satın alma sürecinde, lütfen halka bobin üreticilerinin satın alımını onaylayın, çünkü bazı tedarikçiler yüksek sıcaklık teli satıyormuş gibi yapmak için sıradan kalaylanmış tel kullanır, sıradan kalaylanmış telin fiyatı düşüktür ve döşemede bazı gizli tehlikeler vardır. uzun süreli kullanım, lütfen alıcıya dikkat edin. ayırt edin.)
19 kalaylı bakır tel, farklı özellikler, farklı pirinç tel çapları, Teflon dış kılıf, yüksek sıcaklıkta su geçirmez ve antikorozif ve bobinlere özel bir döngü dedektörü dahil olmak üzere birçok bobin türü vardır. (Bu tür teller genellikle yüksek sıcaklıkta oksidasyonu önlemek için yüksek sıcaklık ortamlarında kullanılır. Ulusal yönetmelikler ve endüstri şartnameleri iletken olarak kalaylı bakır tel, gümüş-beyaz metal parlaklığın dışında kalaylı bakır tel kullanır, iç kesim saf bakırdır. alıcıların bakırın iyi olup olmadığını sorgulaması gerekmez.

Tek Döngü Araç Dedektörü

Tek Döngü Araç Dedektörü LD-105 bobin kurulum talimatları:

Genellikle, algılama bobini algılama döngüsü bir dikdörtgen kullanmalıdır. Her iki taraftaki dikdörtgenler metale diktir (araç nesnesinin hareket yönü. İki zemin bobini takılması gerekiyorsa, aralarındaki açıklığın yaklaşık 0,8-1 m olması önerilir. Bobinin Tek Döngü Araç Dedektörü Uzun kenarın uzunluğu genellikle yolun genişliğine göre belirlenir.Aşağıda, iki uç arasındaki mesafe yolun uzaklığından yaklaşık 0,3-1 metre daha dardır.Çevreleyen çapraz hatların, tellerin aşırı bükülmesinden kaçının. yuvalara yerleştirilmiş çiftler bükülü olmalı, uzunluğu 30-50 cm kullanılması tavsiye edilir, araç dedektörü engel sandığı veya sandık içerisine park edilir.Dedektörün en iyi durumda çalışmasını sağlamak için, döngü indüktansı bobin 100uH-300uH arasında tutulmalıdır, döngü bobin endüktansının değişmemesi durumunda Silindir sayılarının çevre ile önemli bir ilişkisi vardır, çevre daha küçüktür, silindir gittikçe daha fazladır.

Tek Döngü Araç Dedektörü

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us