Yüksek Kaliteli Araç Döngü Dedektörü Endüktif Döngü Araç Dedektörü

Yüksek Kaliteli Araç Döngü Dedektörü Endüktif Döngü Araç Dedektörü
Yüksek Kaliteli Araç Döngü Dedektörü Endüktif Döngü Araç Dedektörü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Asil
  • Seri numarası: LD-106
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD39
  • Minimum sipariş: 5 Adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:25 takım / CTN
  • Tedarik yeteneği:5000 adet / ay
Contact Us

Yüksek Kaliteli Araç Döngü Dedektörü

Yüksek Kaliteli Araç döngü dedektörü, Satılık Yüksek Kaliteli Araç Döngü Dedektörü,   Endüktif Döngü Araç Dedektörü, Döngü Dedektörü Kablo Şeması, Araç Dedektörü Döngü Dedektörü Fiyatı

Yüksek Kaliteli Araç Döngü Dedektörü

Fabrikamız Hakkında, R & D Departmanı: Ürün muayenesinin test edilmesiyle ilgili teknik standartları ve ürün bakımına yönelik yükseltmeleri sağlar.   Mühendislik Bölümü: İstihdam rehberi, ürün reçetesi kontrolü ve ilgili teknik belgelerde iyi bir iş yapın. Satın Alma Departmanı / Depolama Departmanı: Satın alma teslimatının doğruluğunu, gelen malzeme ve depolamanın kalite güvencesini sağlamak için. Üretim Departmanı: Üretimi makul bir şekilde düzenleyin, üretim verimliliğini artırın ve bitmiş ürünlerin geçiş oranının% 100 olmasını sağlayın.   Kalite Departmanı: Müşteri memnuniyetinin% 90 olduğundan emin olmak için ürünleri ürün test standartlarına göre titizlikle test edin. Pazarlama Departmanı: Müşterilerle zamanında iletişim kurun, müşteri bilgilerini zamanında geri bildirin ve ürün yükseltmelerini teşvik edin

Ürün yüksek ve düşük sıcaklık çalışma testi: Test koşulları: Ürün sabit bir sıcaklık ve nem yüksek ve düşük sıcaklık kutusuna yerleştirilir, test araçları: yüksek ve düşük sıcaklık kutusu multimetre, osiloskop vb.
Topraklama bobini olarak I şeklindeki indüktörü kullanın (hassasiyet standart içindedir) ve ürünü yüksek ve düşük sıcaklık kutusuna koyun.
Yüksek Kaliteli Araç Döngü Dedektörü, Tek kademe: 0-70 derece arasında değişir, saat 1 saatte bir değiştirilir, testte 24 saat çarpışma olmaz, A ve B röle çıkışları bağlanarak olup olmadığına bakılır. herhangi bir arıza.
İkinci aşama: -40 - +70 derece arasında değişir, zaman 1 saatte bir değiştirilir, testte 24 saat boyunca herhangi bir çarpışma olmaz, ardından herhangi bir çarpışma olup olmadığını görmek için testi değiştirmek için 2 saate değiştirin, herhangi bir hata olup olmadığını görmek için A ve B röle çıkışlarını bağlayın. aksiyon.

Yüksek Kaliteli Araç Döngü Dedektörü

Yüksek Kaliteli Araç Döngü Dedektörü, LD-106 Ürünler endüstriyel sınıf tasarımlıdır ve temel olarak araç varlığının tespiti için kullanılır, trafik ve park alanlarında güvenlik, kontrol veya araç sayımı için uygundur. Faydalı model, dış bobinin çalışması için gerekli olması ve çıkış sinyalinin esas olarak otomatik kapıyı, geçit frenini, trafik sinyal lambasını ve otomatik kart vermeyi kontrol etmek için kullanılabilen bir röle kontak modunu benimsemesi ile karakterize edilir. Bir araba ve bir kartın işlevini gerçekleştirmek için otopark sistemindeki makine. Akıllı otoparklar gibi trafik ekipmanlarının ana kontrolünde anahtar ekipmandır.

Yüksek Kaliteli Araç Döngü Dedektörü, Noble Araç Döngü Dedektörü   Özellikler ve Faydalar: Uyarlanabilir bir filtreleme algoritması, yüksek sıcaklık kararlılığı ve çevresel sapmanın otomatik telafisini benimseyin. Tepkime hızı hızlıdır, en hızlı algılama 10 milisaniyedir ve maksimum hız 200km / s'de algılanabilir. 0-E toplam 15 duyarlılık geliştirilmemiş mod / geliştirilmiş mod ile farklı modeller için uygundur. Bobin hatası (açık / kısa, yetersiz endüktans / aşma) otomatik algılama fonksiyonu. AB çift röle katı hal çıkışı, 0-30S çıkış süresi ayarlanabilir. Yer algılama bobini birden fazla frekansla ayarlanabilir ve dört frekansa bölünmüştür: yüksek frekans, orta-yüksek frekans, orta-düşük frekans ve düşük frekans.   Kapı ile ezilme önleyici ve otomatik kapanma işlevi gerçekleştirilebilir.

Yüksek Kaliteli Araç Döngü Dedektörü

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us