Tedarikçi Araç Döngü Dedektörlü Tek Foton Dedektörü

Tedarikçi Araç Döngü Dedektörlü Tek Foton Dedektörü
Tedarikçi Araç Döngü Dedektörlü Tek Foton Dedektörü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Asil
  • Seri numarası: LD-100
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD39
  • Minimum sipariş: 5 Adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:25 takım / CTN
  • Tedarik yeteneği:3000 adet / ay
Contact Us

Tek Foton Dedektörü

Tek Foton Dedektörü   sıcak satış ürünümüz. Biz, R & 007 | D, akıllı otopark yönetim sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı. Elektronik, zeka ve bilgi konusunda derin bir anlayışa dayanmaktadır. Müşterilerimizin güvenliklerini ve güvenliklerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Müşteriler için özel olarak hazırlanmış bir dizi gelişmiş ve güvenilir ürün. Kapsamlı uygulama çözümleri ve kapsamlı hizmet sistemi. Asil ana ürün, park yeri ekipmanı, araç döngü dedektörü, video kamera algılama ve çoğu insan döngü dedektörünü seçer ve bunları bir kesişme noktasına kurar.  

Örneğin. 4 adet Slave Denetleyici, 8 takım 200 mm kırmızı yeşil kehribar trafik ışığı ve 4 adet trafik ışığı dedektörü ve 8 adet 200 mm yaya trafik ışığı ile 1 takım Ana denetleyici. Tüm sistemde neden geri sayım olmadığını merak ediyor olmalısınız. Çünkü geri sayımımız öğrenme modu.   ve döngü dedektörümüz kontrolörün çalışmasını etkileyecektir. Geri sayımı bağlarsak   zamanlayıcı. Normal çalışma olamaz. Böylece tüm sistemimiz geri sayım sayacı olmadan.   Kullanım kılavuzumuz aracılığıyla dedektörümüzü öğrenebilirsiniz   Kurulum. Noble endüktif döngü dedektörü   seçtiğiniz için çeşitli öğelerle.  

tek foton detektörü


  araç dedektörü   bilmeniz gerekenler: Standart 3m genişliğindeki yol gömülüdür. Yer bobininin boyutu 2m uzunluğunda ve 80-100cm genişliğindedir. Açı 45 ° ve 20 cm uzunluğunda. Bobin ile yol kenarı arasındaki mesafe yaklaşık 30-50 cm'dir ve bobin dikey olarak 4-6 tur civarında istiflenir. Toplam uzunluk 30-40m'dir. Gömülü oluğun kesme parametreleri: 3-5 mm genişliğinde ve 40-50 mm derinliğindedir. Derinlik ve genişlik aynı olmalıdır. Titreme ve sarkma durumlarından kaçınmaya çalışın. Bobin, geçit veya kontrolör ile aynı denge konumunda olmalıdır.   Tankı temiz tutmak ve sudan veya diğer sıvılardan arındırmak için özel dikkat gerekir. Bobini sararken bobin düzleştirilmelidir, ancak çok sıkı ve oluğun dibine yakın olmamalıdır. Bobin sarıldıktan sonra, çift bükümlü çıkış ucu, çıkış yuvasından dışarı çıkar. Tel yuvasının sarma işleminde, indüktörün gerçek endüktans değeri bir indüktör kullanılarak test edilmelidir. Bobin gömüldükten sonra, daha fazla koruma için bobin etrafına naylon bir iplik sarılabilir. Son olarak, oluğu asfalt ve yumuşak reçine ile kapatın. Bobinleri yönlendirirken, aracın ileri geri basılmasını ve bobinin cildi kırmasına veya kırmasına neden olmasını önlemek için kanaldaki çakılları temizlediğinizden emin olun.   Araç döngü dedektör telini de ihraç ediyoruz.  

Tek Foton Dedektörü

 

1. Noble kapı döngü dedektörü   Güçlü üretim hattı, profesyonel geliştirme ekibi,   profesyonel teknik işçiler, gerçek garanti. Tek foton dedektörümüz için satış sonrası zamanında ve iki yıllık garanti.
2. Güçlü tanıklar, büyük depo stoklaması, ihtiyacı olan müşteriler için daha hızlı teslimat düzenlemeleri sağlar.
3. Birçok işbirliği nakliye şirketimiz var. Böylece sizin için en iyi fiyatı sunacağız.    

Tek Foton Dedektörü


 


 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us