Çin Tedarik Araç Dedektörlü Çift Yönlü Loop Dedektör

Çin Tedarik Araç Dedektörlü Çift Yönlü Loop Dedektör
Çin Tedarik Araç Dedektörlü Çift Yönlü Loop Dedektör

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-205
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:US55
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:25 takım / CTN
  • Tedarik yeteneği:Ayda 5000
Contact Us

Çift yönlü döngü dedektörü

Çift Yönlü Loop Dedektör   sıfırlama düğmesi Sıfırlama düğmesine basmak, araç dedektörünün kullanım ve test sırasında manuel olarak sıfırlanmasına neden olur. Ve indüksiyon bobini aracı araştırmaya hazır. Araç dedektörü, tespit çemberine mümkün olduğunca yakın kuru, su geçirmez ve neme dayanıklı bir ortamda kurulmalıdır. Araç dedektörünü kurarken, kolay bakım için diğer ekipmanlardan veya cihazlardan belli bir mesafe uzakta tutun. Trafik algılama kabiliyeti   İyi çalışması büyük ölçüde bağlı olduğu endüksiyon bobinine bağlıdır. Bobinin birkaç önemli parametresi, rulo malzemesi, rulo şekli ve uygun yapıyı içerir. Bobinin kurulumu için lütfen ayrıntılı talimatlarımıza bakın. İki yönlü çıkış röleleri. Yön tespit fonksiyonu; 3 kademede ayarlanabilir (yüksek. Orta, Düşük). İki yönlü çıkış röleleri vardır. Karşılık gelen döngü kalıcı olarak kaplandığında bunların iki çıkışı sınırsızdır, diğerleri ise kullanıcılar tarafından ayarlanabilen çoklu moddur. Yön tespit fonksiyonu, araç akısını ölçmek için kullanılabilir. İlke, geçen araçların metalik bileşenlerinden kaynaklanan ilmek içindeki endüktanstaki bir değişikliğe dayanmaktadır. Değişiklikler bir mikroişlemci tarafından toplanır ve değerlendirilir. Çalışma voltajı uygulandığında otomatik kalibrasyon nedeniyle kullanım kolaylığı.

çift ​​yönlü döngü dedektörü

 

Çift Yönlü Loop Dedektör Bobin Malzemesi:  

İdeal koşullar altında (tüm çevresel faktörlerin etkisine bakılmaksızın), indüktör bobininin gömülmesi, telin malzemesinden bağımsız olarak, yalnızca alanın büyüklüğünü (veya çevresini) ve sarım sayısını dikkate alır. Ancak, pratik mühendislikte,   mekanik   telin mukavemeti ve yüksek ve düşük sıcaklıktaki yaşlanma karşıtı sorunları dikkate alınmalıdır. Bazı ortamlarda, asit ve alkali korozyon direnci de dikkate alınmalıdır. Trafik ışığı döngüsü   Telin eskimesi veya telin hasar görmesine neden olacak gerilme dayanımı yetersizliğinden dolayı dedektör düzgün çalışmayacaktır. Gerçek mühendislik, yüksek sıcaklık Teflon kullanılması tavsiye edilir   1.0mm veya daha fazla esnek kablo. Darbe cevabı, bobine basmak veya bobini terk etmek için ayarlanabilir.   Bir algılama sonucu bir çıktı olduğunda duyarlılık faktörü çok az değişir. (% △ L / L) .Ayar ve uygulamada çok esnek olan mikro şalterde ayarlanabilen 8 hassasiyet seviyesi vardır. Zaman uzatma seçeneği, çıkış sinyalinin 2 saniye uzatılmasını sağlar. Bobin hatası göstergesi LED, bobinin ne zaman açık veya kısa devre olduğunu gösterecektir. Çıkış rölesi normalde açık / normalde kapalı İsteğe bağlı dahili jumper, normalde açık veya normalde kapalı çıkış rölesini seçebilir. Röle, araba, araba yok, bobin hatası, güç kaynağı yok. düşük tüketimli çift kanal döngü dedektörü.  

çift ​​yönlü döngü dedektörü

 

 

Çift Yönlü Özelliği   Döngü dedektörü:


1. Araba yargısının güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi, gelen yön ve röle çıktısı.

2. Yaygın olarak araba okuma kartlarına sahip olan otoparklarda, çarpma engelleyici arabalara, korkuluklara otomatik olarak gitmek için kullanılır, araba otomatik olarak kapıyı ve diğer otomatik kontrolleri kapatmak için kapıyı ve arabayı açar.

3. Kompakt yapısı, kolay devreye alma ve kurulum için ana birim ve taban için ayrı renk izleri.

4. Bobin güvenilirlik ve emniyet için iç devreden izole edilmiştir.

çift ​​yönlü döngü dedektörü

 


 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us