Trafik Sinyal Döngü Dedektörü Kurulumu Satılık Araç Döngü Dedektörü Yeni Ürünler

Trafik Sinyal Döngü Dedektörü Kurulumu Satılık Araç Döngü Dedektörü Yeni Ürünler
Trafik Sinyal Döngü Dedektörü Kurulumu Satılık Araç Döngü Dedektörü Yeni Ürünler

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:Asil
  • Seri numarası: LD-200
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD53
  • Minimum sipariş: 5 Adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:Koli (50 adet 47 * 30 * 35 cm, 14,7 kg)
  • Tedarik yeteneği:3000 adet / ay
Contact Us

Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulumu  

Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulumu   Satılık,   Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulum Fiyatı, İndüksiyon Döngüsü Trafik Dedektörü, Döngü Dedektörü Kablolama Şeması, Döngü Dedektörü Fiyatı

Trafik Sinyal Döngü Dedektörü Kurulumu

Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulumu LD-200   Firmamız tarafından üretilen terminaller, her biri farklı bir işlevi temsil eden toplam 11 numaraya sahiptir. Aşağıda, her dijital bağlantının işlevinin açıklaması bulunmaktadır. (Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulumu LD-200'ü kullanırken, öncelikle giriş güç kaynağı voltajına dikkat etmeniz gerekir ve harici güç kaynağı voltajı için ayrıntılar için lütfen aşağıdaki tabloya bakın.
Her numaraya karşılık gelen terminal, dijital 1 kablolama, güç girişi 230, dijital 2 kablolama, aynı 230 güç girişi, dijital 3 kablolama, bağlantı CH1 halka indüksiyon bobini kontağı, dijital 4 kablolama, aynı bağlantı CH1 halka indüksiyon Bobin kontağı, dijital 5 kablolama, bağlantı CH2 halka indüksiyon bobin kontağı, dijital 6 kablolama, bağlantı CH2 halka indüksiyon bobin kontağı, dijital 7 ve 8 kablolama aynı, CH1 rölesi gerilimsiz kontak çıkışı, Dijital 9 kablolama, topraklama noktası, dijital 10 ve 11 kablolama, CH2 rölesi gerilim kontak çıkışı yok. Aşağıda, Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulumu LD-200   panel, esas olarak panel göstergelerini ve anahtarlarını açıklar.

Trafik Sinyal Döngü Dedektörü Kurulumu


Ön panelde görüntülenen GÜÇ LED'i: Kırmızı LED yukarıda görüntüleniyorsa. Bu, mevcut Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulum göstergesi dedektör güç durumunun çalıştığını gösterir. Gösterge düzgün çalışıyorsa, gösterge ışığı yanacaktır ve bu, çalışma ve kablolama için harici güç kaynağının normal olduğunu gösterir. Panel göstergesi kapalıysa, mevcut güç bağlantısı yöntemi yanlıştır veya harici güç girişi yoktur.
Çift kanallı algılama panelinde CH1 LED'i görüntüleniyorsa: yeşil LED göstergesi doğru şekilde çalışarak CH1'in devreyi ve arızayı algıladığını gösterir. Ardından, CH2 LED'i: Panel yeşil bir LED gösterirse, CH2 algılama döngüsünü ve arıza durumunu gösterir. İki yönlü anlamda SW1: CH1 LOOP Bu, işlev ayarlama anahtarıdır.

Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulumu LD-200   Zeminin akıllı algılama için ayarlanabilir bir döngü bobini vardır.
Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulumunun kurulumu ve kullanımında, en iyisi CH1 ve CH2'yi akıllı algılama modu olarak ayarlamayı unutmamaktır. CH1 ve CH2 işlevleri esas olarak Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulumundan kaçınmak içindir   araç şasisinin farklı modellerinin işlevi. Aynı zamanda sorunsuz geçen aracı ve aracı tespit etmek daha iyidir. CH1 ve CH2 kurulum sırasında akıllı algılama modu olacak şekilde ayarlanmadıysa, Trafik Sinyali Döngü Dedektörü Kurulum hissi muhtemelen dedektörün arızalanmasına neden olur ve özellikle kurulum anlamının olduğu alanda doğru şekilde çalışmanın bir yolu yoktur genellikle römorklar ve büyük kamyonların girip çıkması durumunda.

Trafik Sinyal Döngü Dedektörü Kurulumu

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi

Send Us an Email

contact us