Endüktif Döngü Araç Dedektörü Satılık Çift Döngü Dedektörü

Endüktif Döngü Araç Dedektörü Satılık Çift Döngü Dedektörü
Endüktif Döngü Araç Dedektörü Satılık Çift Döngü Dedektörü
Endüktif Döngü Araç Dedektörü Satılık Çift Döngü Dedektörü
Endüktif Döngü Araç Dedektörü Satılık Çift Döngü Dedektörü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-202
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:55 USD
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:50 takım / CTN (Karton boyutu: 51 * 33 * 35 cm)
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

Endüktif Döngü Araç Dedektörü

Endüktif Döngü Araç Dedektörü   Endüktif Döngü Araç Dedektörü   satılık beyaz kabuk of Çift Döngü Dedektörü

Fabrikamız bir döngü dedektörü üretiyor,   birçok model ve farklı renk kabuk, satılık çift döngü dedektörü, çift döngü dedektörü fiyatı,     nasıl   bir endüktif döngü dedektörü çalışması, döngü dedektörü kablo şeması, indüksiyon döngü park etme yapar.

Endüktif Döngü Araç Dedektörü

1. endüktif döngü

Endüktif döngü, araç doğrudan üzerinden geçiyorsa, yolun içinden geçen yalıtımlı bakır telin (yapı teli) bobinidir. Bobinler genellikle çoklu dönüşlerle kullanılır ve bobinin uçları genellikle kabloyu bağlamadan araç döngü dedektör modülünün konumuna ulaşmak için yeterince uzun kalır.

Takılması gereken mevcut döşemede, ilmek çizgisi genellikle yol yüzeyindeki dar bir oluğu bir beton kesiciyle keserek, ilmek iletkeni oluğa sarmak ve oluğu asfalt veya epoksi ile doldurmak için ilmek bobinini kurar oluk. Herhangi bir su ve hareketli iletkenleri önleyin. Yeni yollarda, bobinler PVC borulardan yapılabilir ve döküm sırasında ıslak betona gömülebilir.

Endüktif döngünün özellikleri, üstündeki taşıtların geçişini tespit etmede döngünün etkinliğini (hassasiyetini) belirler. Bu özellikler telin büyüklüğü, şekli ve dönüş sayısı ile ilgilidir ve aşağıda detaylandırılmıştır.

Endüktif Döngü Araç Dedektörü

2. Araç Döngü Dedektörü

Araç döngü dedektörü, girişler ve çıkışlar için elektrik bağlantıları olan küçük bir kasada düşük maliyetli bir elektronik modüldür. Dedektörün koruyucu bir muhafaza içine yerleştirilmesi gerekir. Bu ünite, model tipine bağlı olarak şebeke gerilimi veya düşük gerilim ac / dc gücü ile beslenir.

Araç döngü dedektörü güç ve çıkış rölesi durumu için görsel göstergeler sağlar. Bir dizi anahtar ayarı dedektörün performansını saha koşullarına göre optimize eder.

Detektör elektroniği, endüktif döngüye, döngü iletkenlerinin etrafında manyetik bir alana neden olan bir ac sinyali ile enerji verir. Bir aracın geçişinden dolayı bu manyetik alandaki değişiklikler, araç algılamasını sağlamak için elektronik tarafından işlenir.

Detektörden kontrol çıkışları normalde açık veya kapalı röle kontakları sağlayan çıkış röleleri üzerinden yapılır.

Araç döngü detektörüne bakın   Daha fazla bilgi için Kullanım Kılavuzu.

3. Döngü Geometrisini Algılama

Tespit döngüleri, saha koşulları yasaklanmadıkça, dikdörtgen şeklinde olmalı ve normalde en uzun kenarları trafik hareket yönüne dik açıyla yerleştirilmelidir. Bu taraflar ideal olarak birbirinden 1-2 metre uzakta olmalıdır. Küçük halkaların mevcut algılama yüksekliğini sınırladığını ve yüksek yataklı araçları ve bazı SUV'leri tespit ederken sorunlara neden olduğunu unutmayın.

Endüktif Döngü Araç Dedektörü Döngünün uzunluğu izlenecek yolun genişliği ile belirlenir. Halka yolun her kenarından 300 mm'ye kadar ulaşmalıdır.

Genel olarak, 10 metreden daha büyük bir çevre ölçümüne sahip halkalar, iki telli tel kullanılarak kurulmalı, oysa çevre 10 metreden az olan halkalar, üç tur veya daha fazla olmalıdır. Çevresi ölçümü 6 metreden az olan halkaların dört dönüşü olması gerekir. Kurulum sırasında alternatif üç ve dört dönüş sargılı bitişik ilmekler oluşturmak iyi bir uygulamadır.

Döngü kurulumu somutsa, döngü dönüşlerinin sayısına karar vermeden önce Öğe kurulum kılavuzuna bakın.

Endüktif Döngü Araç Dedektörü

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us