Çift Döngü Araç Dedektörü Kurulumu Döngü Dedektörü Araç

Çift Döngü Araç Dedektörü Kurulumu Döngü Dedektörü Araç
Çift Döngü Araç Dedektörü Kurulumu Döngü Dedektörü Araç

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-200
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD59
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:Karton 50 adet bir karton boyutu 47 * 30 * 35 cm ağırlığı 13.8 kg
  • Tedarik yeteneği:3000 adet / ay
Contact Us

Çift Döngülü Araç Dedektörü Kurulumu

Çift Döngülü Araç Dedektörü Kurulumu yeni ürün,   Satılık Çift Döngülü Araç Dedektörü Kurulumu, Araç Döngü Dedektörü Şeması, Döngü Dedektörü Bağlantı Şeması, Trafik Dedektörü.

Çift Döngülü Araç Dedektörü Kurulumu

Double Loop Vehicle Detector Installation nasıl kurulur, kurulum sırasında nelere dikkat edilmeli ve ne yapılmalı
Takmadan önce, ilk önce kurulum konumunu onaylayın Çift Döngü Araç Dedektörü Kurulum bobini, kesme şeklini kurulum döngüsü dedektörü konumuna çekin   Bobin ve döngü dedektör bobini keserken dik açılı bir şekle kesmekten kaçının, çünkü dik açılı şekil çizgi cildine zarar vermek kolaydır. Kurulum için temel gereksinimler satın alınmaya dahil edilmiştir ve kurulum talimat kılavuzuna bakabilirsiniz. Loop dedektörün kurulumu için 1,0 mm2'den büyük çok çekirdekli bir kablo kullanılması önerilir. Kesme bobininin büyüklüğü yaklaşık 1.0m ~ 2.0m ve genişlik yaklaşık 0.8m ~ 1.2m'dir. Kurulum bobininin uzunluğu yaklaşık 3-4M'dir. Bobin dönüşlerinin sayısının 6 tur civarında kullanılması tavsiye edilir; bobin çevresini yaklaşık 4-6M takmayı seçerseniz, bobin numarasının etrafında 5 tur kullanılması önerilir; bobin çevresini yaklaşık 6-10 M takmayı seçerseniz, bobin dönüşlerinin sayısı 4 tur kullanılması önerilir. Bobin çevresi yaklaşık 10-20M ise, bobin dönüşlerinin sayısı 3 tur olarak seçilir; bobinin çevresi yaklaşık 20M-UP ise, bobin dönüşlerinin 2 tur olması önerilir. Bobin artık bir kalıntı hattına sahip olmalı ve kalan tel yaklaşık 15 mm büküm için dedektöre bağlanmıştır. Normal şartlar altında ne kadar bobin sargısı kurulursa, frekans o kadar düşük, alınan sinyal o kadar zayıf olur; bobin bobinlerinin sayısı ne kadar küçükse, frekans o kadar yüksek ve alınan sinyal o kadar güçlüdür; bobinlerin makul şekilde düzenlenmesi önerilir. Bobin montajı ve gömme konumu, elektrikli panjur kapısının ve sinyal girişimlerinin bitişik yerlere monte edilmesini önlemeye çalışmalıdır.

Çift Döngülü Araç Dedektörü Kurulumu

Çift Döngülü Araç Dedektörü Kurulum ekranı kurulumdan sonra düzgün çalışmıyorsa, lütfen aşağıdaki maddeleri adım adım kontrol edin. İlk önce RESET düğmesini kontrol edin. Algılama ana bilgisayarını sıfırlamak için kullanılan düğme budur. Ağırlıktan sonra POWER kırmızı LED'i izleyin. Led ışık durumun parlak olmadığını gösteriyorsa, harici güç kaynağını ve dahili sigortayı kontrol etmeniz gerekir; CH1 / CH2 yeşil LED'i yanıp sönüyorsa, bobin devresi kısa devre olabilir. Bobinin dönüş sayısı yetersizse, yanıp sönme yavaş olacaktır, Çift Döngülü Araç Dedektörü Kurulumu ve açık bobinlerin sayısı çok yüksek olacaktır. Yeşil ışık hızlı yanıp sönüyor; bobin dönüşlerinin sayısı yetersiz (frekansın çok yüksek olduğunu gösterir): frekans seçme düğmesi DÜŞÜK olarak değiştirilebilir. Hala çok yüksekse, bobin dönüşlerinin sayısı arttırılmalıdır; bobin dönüşlerinin sayısı çok fazla (frekansın çok düşük olduğunu gösterir): frekans değiştirilebilir. Düğmeyi HI olarak seçin. Hala çok düşükse, bobin dönüş sayısını azaltın. Uzun süre bir kez yanıp sönerse, önceki devre arızalandı.

Çift Döngülü Araç Dedektörü Kurulumu

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us