İthalat Röle ile Toptancı Çift Kanal Loop Dedektör.

İthalat Röle ile Toptancı Çift Kanal Loop Dedektör.
İthalat Röle ile Toptancı Çift Kanal Loop Dedektör.

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD-205
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD59
  • Minimum sipariş: 10 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:Karton 50 adet bir karton boyutu 47 * 30 * 35 cm ağırlığı 13.8 kg
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

Toptancı Çift Kanallı Döngü Dedektörü

Toptancı İkili   Kanal Loop Dedektörü. Çift kanal döngü dedektörü hakkında endişe. iyi fiyat ile kaliteli sağlarlar. Toptancı çift   Kanal döngü dedektörü, tespit bobinine mümkün olduğunca yakın, su geçirmez, neme dayanıklı ve kuru bir ortamda kurulmalıdır. Kurulum yeri, ısı kaynaklarından ve güçlü manyetik alanlardan uzakta seçilmeli ve diğer cihazlardan en az 10 mm uzakta tutulmalıdır (şasiye yakın değil). Dedektörün iyi çalışıp çalışmadığı büyük ölçüde bağlı olduğu duyu topraklama bobinine bağlıdır. Bobinleri gömmek için bazı önemli parametreler çevre, (yüksek sıcaklık, güçlü manyetik, hareketli metal vb. Kaçınarak), malzeme, bobin şekli boyutu, sarım sayısı ve gömme yöntemini içerir.

toptancı çift kanal döngü dedektörü

Çıktı cevabı 2, DIP3 ile belirlenir:   DIP3 kapatıldığında.   çıktı var, yani araçlar bobine girerse. 3 ve 4 bağlanır ve araç bobinden ayrılana kadar açılır. DIP3 AÇIK konuma getirildiğinde, röle 2'nin çıkışı röle 1 ile aynıdır (DIP1 ve DIP2 tarafından belirlenir). Röle 1   çok işlevli bir çıktıdır ve çıktı modu ana kartta DIP1 ve DIP2 tarafından belirlenir. DIP1 KAPALI ve DIP2 KAPALI olduğunda, araç bobini 300 milisaniye boyunca terk ettikten sonra, 5 ve 6 ayaklar 1 saniye boyunca açılır ve sonra kapatılır; DIP1 AÇIK ve DIP2 KAPALI olduğunda, araç bobine girerse, 5 ve 6 fit 300 milisaniyeden sonra hemen çekin ve kapatın, DIP1 KAPALI ve DIP2 AÇIK ise, araç bobine 300 milisaniye girerse 5 ve 6 fit bağlı ve araç gidene kadar açık. DIP1 AÇIK ve DIP2 AÇIK olduğunda, bir araç bobine girerse, 5. ve 6. ayaklar hemen açılır ve kapanır ve ardından araç kalktıktan sonra 300ms gecikmeden sonra kapatılır. Tek kanallı döngü dedektör standardı AB standardıydı. Araç döngü dedektörü, çift kanal trafik algılama, çift kanal döngü dedektörü.  

toptancı çift kanal döngü dedektörü

Toptancı çift kanal döngü dedektörü, bobinin şeklinin ve boyutunun esnek bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Uygulamada, bobin   çevre 30 metreye kadar olabilir ve boyut 3 metre kadar küçük olabilir. Bobin, şeridin kenarından en az 300 mm uzaklıktadır. Bobinin çevresi 10 metreyi aştığında, genellikle iki tur alır. Ne zaman   bobinin çevresi 10 metreyi aştığında, genellikle iki tur alır. Bobinin çevresi 6-10 metre arasında olduğunda, genellikle üç tur alır. Bobinin çevresi 6 metreden az olduğunda, bobin dört kez sarılmalıdır. Bu nedenle. İyi bir fiyat seçmek istiyorsanız çift kanal döngü dedektörü. Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın.  

toptancı çift kanal döngü dedektörü

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us