Satılık Sıcak Satış ile Araç Loop Dedektör Bobin Araç Dedektörü

Satılık Sıcak Satış ile Araç Loop Dedektör Bobin Araç Dedektörü
Satılık Sıcak Satış ile Araç Loop Dedektör Bobin Araç Dedektörü

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LC
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD75
  • Minimum sipariş: 1 Takım
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 2-3 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:1 Çember / 305cm
  • Tedarik yeteneği:3,000,000meter / ay
Contact Us

Araç Dedektörü Bobini  

Araç dedektörü bobin malzemesi çok katıdır. Çünkü araç döngü dedektörünün çalışmasını etkiler.   Araç dedektörü   çevreleyen bir bobin ve endüktif bir dijital devre kartı. Korozyon önleyici topraklama bobini (tel malzemesi topraklama için özel korozyon önleyici hattı benimser, aşınma direnci ve korozyon direnci özelliğine sahiptir), bobin yolda geçen bir araç olduğu sürece yeraltında 10-15CM'ye gömülür bobin indüklenmiş bir akım üretir ve bunu devre kartına iletir ve daha sonra devre Pano, kontrolöre veya elektrik geçidine bir TTL seviye sinyali veya kuru bir bağlantı sinyali üretir.   Giriş bileti kutusunun önündeki araç detektörü, çoğunlukla giriş kontrol kartı ve otomatik kart veren makine ile eşleştirilir ve "araba kartına sahip olma" işlevini gerçekleştirir. ve & ldquo; bir araba sadece bir kart. Araç sinyale girip kart alma düğmesine bastığında, kartı veren kart veren makine kartı otomatik olarak verir ve geçit korkuluğunun altındaki araç dedektörü, taşkın önleme görevi gören geçit kontrol panosuyla eşleştirilir araç geçtiğinde işlevini yerine getirir. Araba geçtikten sonra araba otomatik olarak durur. Genel olarak, polietilen AWG16 ~ 22 çok çekirdekli yüksek sıcaklık kılıflı tel kullanılabilir ve PVC yalıtımlı tel kullanılmaz.

araç dedektörü bobini

Trafik dedektörü bobininin şekli ve yiv açma yöntemi: bobin genellikle dikdörtgen şeklindedir ve keskin kesim halkası dedektörü bobin kablosunu önlemek için dört köşe 45 derecelik pahlanmıştır. Bobin konstrüksiyon adımları: Tespit nesnesine göre döşeme çizgisi, keskin köşelerden kaynaklanan kablo yalıtımının zarar görmesini önlemek için bobin ebadını belirler, çentiği ayarlayın: derinlik genellikle 50 ~ 80 mm'dir. Yuvadaki en üst kablonun yerden 30 mm veya daha fazla olması ve yuva genişliğinin genellikle 4 ~ 8 mm olması sağlanmalıdır. Kablo çapından daha büyük olmalıdır. Besleyici kablo kanalını kesin, oluktaki keskin açıyı kaldırın, döküntüleri temizleyin ve oluk tabanının düz olup olmadığını kontrol edin.   Tüm indüktör bobininin kablosu (dikdörtgen araç döngü detektörü bobini ve besleyici dahil) bağlantılardan arındırılmış olmalı ve kablolar oluktaki alttan üste doğru sıralanmalı ve toplam tasarım sayısı kadar olana kadar sıkıştırılmalıdır. tamamlanmış besleyiciler (dikdörtgen bobinlerden dedektörlere) dedektöre bükülmeli ve uzatılmalı ve metre başına en az 20 kez bükülmelidir.

araç dedektörü bobini

Araç dedektörü bobin kablosu, her 20 ~ 30 cm uzunluğunda yaklaşık 3 cm uzunluğunda plastik bir çubuk ile sabitlenmelidir; bu, kablonun kalafatlama sırasında yüzmesini önleyebilir; Kalafatlama: Geçişli bir araç olduğunda bobinin titremesini önlemek için depodaki boşluk doldurulmalı ve yola entegre edilmelidir. Çimento, asfalt veya epoksi reçine çimento kaplama için kullanılabilir ve asfalt sadece asfalt kaplama için kalafatlama malzemesi olarak kullanılabilir.

araç dedektörü bobini

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us