Satılık İyi Kalite Loop Dedektör Bobinleri ile Loop Bobin.

Satılık İyi Kalite Loop Dedektör Bobinleri ile Loop Bobin.
Satılık İyi Kalite Loop Dedektör Bobinleri ile Loop Bobin.

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LD döngü bobinleri
  • Menşei ülke:Guangdong, Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD75 (305meter)
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit olarak
  • Paket ayrıntıları:1set / CTN
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

Döngü bobin

Döngü bobini   Döngü bobini Salınımlı bir devredir. Zemin üzerinde dairesel bir oluk, yaklaşık 1 metre çapında veya karşılaştırılabilir bir alanın dikdörtgen oluk oluşumu ve gömülü olan bir endüktif bobin oluşturan oluk içine iki ila üç tur tel gömülü olacak şekilde imal edilmiştir. dünyanın yüzeyinde, bu döngü   bobin bir salınım devresinin bir parçasıdır. Bir salınım devresinden ve bir kapasitörden oluşur. İlke, salınımın kararlı ve güvenilir olmasıdır. Bu salınım sinyali, tek çipli mikrobilgisayardan oluşan frekans ölçüm devresine dönüşüm yoluyla gönderilir. Bu osilatörün frekansını ölçün. Bir araba gibi geçen büyük bir metal nesne olduğunda salınım frekansının değişmesi, uzay ortamının değişmesinden kaynaklanır (salınım frekansı metal bir nesne olduğunda artar) ve bu değişiklik onay olarak kullanılır. arabanın sinyal " topraklama bobini " ve Sinyalin başlangıcı ile bitişi arasındaki zaman aralığı, sırayla arabanın hızını ölçmek için kullanılabilir. Bu " topraklama bobini " . Teknolojinin anahtarı, tasarlanan osilatörün kararlı ve güvenilir olması ve araç geçtiğinde frekansın önemli ölçüde değişmesidir.

Döngü bobin

İdeal koşullar altında (tüm çevresel faktörlerin etkisine bakılmaksızın), toprak bobininin gömülmesi, telin malzemesinden bağımsız olarak, yalnızca alanın boyutunu (veya çevresini) ve sarım sayısını dikkate alır. Bununla birlikte, pratik mühendislikte, telin mekanik dayanımı ve yüksek ve düşük sıcaklıktaki yaşlanma karşıtı problemi göz önünde bulundurulmalıdır. Bazı ortamlarda, asit ve alkali korozyon direnci de dikkate alınmalıdır. Dedektör, telin eskimesi veya telin hasar görmesine neden olacak gerilme dayanımı yetersizliğinden dolayı düzgün çalışmayacaktır. Gerçek projede, Teflon yüksek sıcaklık çok telli yumuşak telin 1.0 mm veya daha fazla kullanılması önerilir. bizim döngü bobinleri şartname 300v oldu.  

Döngü bobin

Genellikle, tespit bobini dikdörtgen olmalıdır. İki uzun kenar metal nesnelerin hareket yönüne diktir ve aralarındaki boşluğun 1 metre olması önerilir. Uzun kenarın uzunluğu, yolun genişliğine bağlıdır ve genellikle, uçlar, yol mesafesinden 0,3 ila 1 metre daha dardır. döngü dedektörü bobini, döngü sensörü bobini, araç döngü dedektörü bobini ile.   Satılık döngü bobini.   Bobini sararken, loop sensörüne bağlanmak için yeterli uzunlukta tel bırakın ve ortada bir bağlantı olmadığından emin olun. Bobin kablosunu sardıktan sonra, kurşun kablo sıkıca bükülmüş bir çift halinde yapılmalıdır ve 20 kez minimum 1 metre bükülme gerektirir. Aksi takdirde, bükülmemiş çıkış uçları kurumaya girecek ve bobin endüktans değerini kararsız hale getirecektir. Çıkış kablosu uzunluğu genellikle 5 metreyi geçmemelidir. Tespit bobininin duyarlılığı, leadin uzunluğu arttıkça azaldığından, lead kablosunun uzunluğu mümkün olduğu kadar kısadır.

döngü bobini

 

 

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us