Çin Tedarikçisi Trafik Sinyali ile 200mm 2 Açı Trafik Işığı

Çin Tedarikçisi Trafik Sinyali ile 200mm 2 Açı Trafik Işığı
Çin Tedarikçisi Trafik Sinyali ile 200mm 2 Açı Trafik Işığı

Ürün ayrıntıları:

  • Seri numarası: JD-212-RG
  • Menşei ülke:Guangdong, Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD85
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:1 set / CTN (61 * 32 * 23 cm) G / W: 5,76 kg
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

200mm 2 Boyutlu Trafik Işığı  

Yüksek Parlaklık ile 200mm 2 Açı Trafik Işığı led ışık. Çoğu kişi bu öğeyi geçiş istasyonunda kullanır. 200mm kırmızı-yeşil trafik ışığımızı hepiniz için tanıtmaktan onur duyuyorum.   İlk adım. Örtüsünü tanıtmak istiyorum. 2 ürün kapağı sunabiliriz. ilki şeffaf bir mercek idi. ve ikincisi bir örümcek ağı lensiydi.   Şeffaf bir lens seçerseniz. sonra led miktarı 90pcs karşılık gelen oldu. eğer seçim örümcek ağı lensi ise. sonra led miktarı 61 adet oldu. Neden farklı bir kapak sunuyoruz? Çünkü farklı müşterilerin farklı ihtiyaçları var. Piyasa gereksinimi ile tanışmak için. 200mm 2 Aspect trafik lambamız için 2 model açtık.   Ve 200mm kırmızı-yeşil trafik ışığı gücü 7watt daha düşük. Ve 200cd üzerindeki parlaklığı. ve çoğu insan   Terminal, garaj kapısı, otopark, kapalı garaj. Bu nedenle. Bu alanda bir trafik sinyaline ihtiyacınız varsa. benimle rahatça iletişime geçebilirsin.  

200mm 2 Boy Trafik Işığı

Toptancı 200mm trafik sinyalinin güneşlik ve malzemesi aydınlıktı. Paketlendiğimizde. onları kartonlarımızın altına koyacağız. Sonra trafik ışığımızı ve biraz Köpük pamuğu koyacağız. Ve trafik ışığı malzemeleri PC idi. Neden pc malzeme seçiyoruz. İyi ısı dağılımı nedeniyle ve çok güçlü. İle ilgili   trafik ışığı   kabuk. Siyah ve sarı bilgisayar muhafazası sağlayabiliriz. Ve çoğu Güney Afrika müşterisi siyahı seçiyor. Ve bazı   Güney Amerika müşteri sarı pc konut seçin. Gibi   Paraguay, Uruguay ve Ekvador.   Son. Sizin için 200mm 2 boy trafik ışığı güç kaynağı sunmak istiyoruz ve mühendisimiz çok zaman geliştirdi ve test edildi. Ve giderek daha fazla insan tarafından kabul edildi.    

200mm Boy trafik ışığı

İyi kalite ile 200mm trafik ışığı   Özelleştirilmiş kart pozisyonu. Ve 2 tane şeklimiz var. C şekli ve L şekli var. Mallarımızı sipariş etmeden önce. Dirsek ve voltaj hakkında sizinle onaylayacağız.   Şehrin gelişimi ile. Daha fazla ve daha fazla 200mm kırmızı-yeşil trafik ışığı gerekli.   Yeşil ışık ve güvenli ışık peşindeyiz. 200mm kırmızı-yeşil trafik ışığı fiyatımız, 200mm kırmızı yeşil sarı trafik ışığından daha rekabetçi. Böylece çoğu satıcı bu türü seçer. Bizim için. Kazan-kazan avantajları için iş. Müşteri bizi seçti ve ürünümüzü satın aldı. Bunun için minnettarız ve uzun vadeli işbirliğine girmeyi umuyoruz. Dünyada.   200mm kırmızı-yeşil trafik ışığımız uluslararası standartlara uygundur. 200mm 2 Boyut   trafik   Işık. Bazı insanlar kırmızı ve kehribar rengi seçiyor. Ve kırmızı ve mavi. Ancak fiyat farklı. Yeşil led olduğu için mavi led fiyatı daha yüksek. Tayvan'dan ithal ithalatımız nedeniyle kalite garanti edilebilir. Daha fazla tartışma için benimle irtibata geçebilirsiniz. Size en kısa sürede cevap vereceğiz.  

200mm kırmızı yeşil trafik ışığı

 

 

 

 

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us