İyi Kalite ile 100mm Kırmızı Çapraz Yeşil Ok Trafik Işığı

İyi Kalite ile 100mm Kırmızı Çapraz Yeşil Ok Trafik Işığı

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: JD-112AL-2
  • Menşei ülke:Guangdong, Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD68
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:1 setleri / CTN (46 * 18 * 22 CM)
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

100mm Kırmızı Çapraz Yeşil Ok

100mm kırmızı çapraz yeşil ok trafik ışığı. Bu öğeyi otopark sisteminde görmeniz normaldir. Bugün sizin için Noble 1000mm kırmızı çarpı yeşil ok trafik ışığını tanıtayım. Başta. Sizin için temel parametresini tanıtmak istiyorum. Malzeme PC + Plastik oldu.   İki tip C Braketi ve L Braketi sağlayabiliriz. Ve kırmızı haç led miktarı 28pcs ve yeşil ok led miktarı 27 adettir.   Sonra bizim 100mm Kızıl Haç Yeşil Ok trafik ışığı örümcek ağı oldu. Ve neden şeffaf bir lens seçtiğimiz konusunda kafanız karışacak. Ve kalıplarımızın sadece bir düzeni vardır.   Bu lamba çok iyi ışık geçirgenliğine sahiptir. Çoğu kişi bu öğeyi seçiyor. Kalitesi ve yüksek parlaklığı nedeniyle. 200mm Kızıl Haç Yeşil Ok Trafik Işığı ile karşılaştırıldığında. Bu trafik ışığı fiyatı çok ucuz. ve satışlar iyi.   100mm kırmızı çapraz yeşil ok trafik ışığının gücü 4 watt daha düşük.   Düşük tüketimli ve tek kanal döngü dedektörümüzle mükemmel çalışıyor.  

100mm kırmızı haç yeşil ok

 

Asil 100mm kırmızı haç yeşil ok trafik ışığı   Kırmızı dalga boyu 625 ± 5 ve yeşil ışık dalga boyu 505 ± 5. Kavşak veya otopark sisteminde 200 metre üzerinde görünür mesafe.   Bununla ilgili olarak güç kaynağı. Ve güç kaynağımız Mingwei güç kaynağını seçiyor. Bilinen   Mingwei güç kaynağı çok iyi bir malzeme ve uzun ömürlü. Böylece ürün kalitemiz garanti 2 yıl oldu. Garanti süresince Güç kaynağımızın trafik ışığı modülünde bir sorun varsa. Bundan biz sorumlu olacağız ve yenisiyle yenisini tekrar göndereceğiz. Ama bir sorun bulursanız. bazı resimler veya videolar sağlamanız gerekir. o zaman mühendisimiz   Sebepleri analiz edin. O zaman biraz karar verebiliriz. ilgili çözümü sağlayacağız.

100mm kırmızı haç yeşil ok

 

100 mm kırmızı-yeşil trafik ışığımız hariç. Kırmızı-yeşil trafik ışığı ve 100mm 2 boyut trafik ışığı ve toptancı 200 mm Kızıl Haç Yeşil Ok Trafik ışığını ihraç etmekteyiz. Ve eğer onlar için bir talebiniz varsa. Lütfen bana mesaj gönder. Sonra hemen size cevap verecektir. Ve bazı önemli, 100mm Kızıl Haç kablolamasıydı.   Yeşil ok trafik ışığı.   Aşağıdaki resimdeki gibi 100mm kırmızı haç yeşil ok trafik ışığımızı görebilirsiniz. Kargo varken. Sonra ışık yeşil okdu. kargo ne zaman. Kırmızı bir çarpı belirir.   Ve bizim 100mm kırmızı çapraz yeşil ok çalışma bir denetleyiciye ihtiyacım var. 2. kablosuz kontrol cihazımızı veya kablolu 2 nesil kontrol sistemimizi seçebilirsiniz. Eğer kendi kontrol cihazınız varsa. Aynı zamanda iyi de olabilir. Çünkü trafik ışığımız herhangi bir öğe denetleyicisine uygun olabilir. Daha fazla ayrıntı bilmek istiyorsanız bilgi. Bizi aramaya veya mesaj bırakmaya hoş geldiniz.  

100mm kırmızı haç yeşil ok


 

 

 

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us