En Yüksek Kalite Trafik Loop Dedektör Bobin ile Loop Algılama Bobin

En Yüksek Kalite Trafik Loop Dedektör Bobin ile Loop Algılama Bobin
En Yüksek Kalite Trafik Loop Dedektör Bobin ile Loop Algılama Bobin

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LC
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD75
  • Minimum sipariş: 1 parça
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:1 Daireler (300 metre)
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

Döngü algılama bobini

Loop saptama bobininin ömrü daha uzundur. bir tel yuvası braketi eklemek istiyorsanız, daha geniş olmanız gerekir. Yeraltı takviyesinin (çimento zemini) durumunu kontrol edin, gömülü hattın derinliğini belirleyin veya bobin sayısını ekleyin veya çıkarın. Çizgiyi sadece yol yüzeyi kuruyken gömmek ve contayı doldurmak mümkündür. Kablo uzunluğu, döngü saptama bobini gömülmeden önce ayrılmalıdır. Tel gömüldüğünde, her ilmek üste ve alta yakın olmalıdır.   İki uç döngü saptama bobininin köşesinde başlatıldığında, birbirlerine sarılmış olsalar bile, kurşun yuvasına gömülürler.  

döngü algılama bobini

Bir döngü algılama bobini ölçüm cihazı ile endüktans ve izolasyon direncini kontrol edin. Spesifikasyon karşılanırsa, ilmek dedektör bobininin gömülmesi tutkal kuruduktan sonra tamamlanır. Uygun değilse yeniden işlenmesi gerekir. Döngü sensörü bobininin toplam uzunluğu yaklaşık 24 metre olmalıdır. Yer algılama hattı, 0.25 milimetreden daha büyük bir kesiti olan yüksek sıcaklık yalıtımlı telden yapılmalıdır. Kesme makinesi, sert beton zemin üzerindeki oluğu kesmek için kullanılabilir. Derinlik yaklaşık 5-7 cm'dir. Genişlik 5 mm kalınlığa kadar kazınır. Çizgi tek tek daireye yerleştirilir ve oluk kapağı çimentolanır. Döngü sensörü bobininin yerden yüzmediğine dikkat edin. Toptancı döngü bobinini yerleştirirken, sızıntıyı veya kısa devreyi önlemek için telin yalıtımına zarar vermemeye dikkat edin. Kaliteli Döngü Bobin ve besleyiciler en önemli ve kolayca tıkanabilen parçalardır. Yeterince dikkat etmeli. Planya önce. Yol yüzeyinin güçlü olup olmadığını kontrol edin ve seçmek için sistemin genel teknik koşullarını takip edin kuvvetli ve döngü dedektör bobininin gömülü olduğu konumu seçmek için sistemin genel teknik koşullarını izleyin. Oluklu bir boyut çizgisi çizin. Şekle göre inşa etmek için oluk açma makinesi kullanın.  

döngü algılama bobini

Bobinin gevşek gömülmesi: Yerel bobin yuvaya sıkıca sabitlenemez. Otomobilin yol yüzeyi üzerindeki titreşimi, yer algılama duyusunun başlangıçtaki endüktansını değiştirerek yarığın içindeki halka tespit bobininin deforme olmasına neden olacaktır. Bu noktada, sensör normal çalışmadan önce sıfırlanmalıdır.   Araç dedektörünün algılamamasına neden olur. Çözüm, malt asfaltını sabitlemek için içine dökmektir. Loop saptama bobininin sensörünün büyüklüğünü ölçmek için bir LC indüktörünün olması tercih edilir. Endüktif bobinin dönüş sayısını doğrulamak için kullanılan endüktans   100 uH ve 300 uH. Araç dedektörü, kullanım kapsamında istikrarlı bir şekilde kullanılabilir. Trafik tespit bobininin malzemesi pazar gereksinimi ile uyumlu olmalıdır.  

döngü algılama bobini

 

 

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us