Çin'deki bazı şehirlerde trafik haberleri

Trafik Haberleri

Son zamanlarda, Noble sadece çeşitli yeni ürünler kurmakla kalmadı, aynı zamanda iç ve dış pazarları geliştirmek ve iç pazar hakkında daha fazla soruşturma yapmak için çok çalışıyor. Sorunu daha iyi çözmek için Çin'deki trafik bilgilerini anlamak gerekir. Bu, yurtdışında sık ziyaretlerimizle aynıdır. IT ' aynı. Ayrıca bazı iç trafik koşullarını sizinle paylaşacağım.

1. Bahar Festivali Taşımacılığının 40 günü boyunca Ulaştırma Bakanlığı'ndan istatistiklere göre, ülke çapında demiryolları, otoyollar, su yolları ve sivil havacılık tarafından toplam 870 milyon yolcu gönderildi, 2019'da aynı dönem ve 2020'deki aynı dönemle karşılaştırıldığında% 40,8'lik bir düşüş. Bahar Festivali Salonu, Güvenli Üretim ve Ulaşım Hizmeti Garanti çalışmasının önlenmesi ve kontrolü güçlü ve düzenlidir.

Trafik haberleri

2. Jilin'den gelen trafik haberleri, karayolu trafik güvenliği tanıtımını ve eğitimini güçlendirmek için Jilin Trafik Polisi, kaynak yönetimine yakından dikkat eder ve kilit işletmelerin ve kilit araçların uygar, yasalara uyan ve güvenli sürüş bilincini geliştirmeye çalışır sürücüler. Polis, ülke ve eyaletteki büyük araçların tipik trafik ihlali vakalarını ve büyük trafik kazası vakalarını tam olarak kullandı ve “ İki yolcu, biri tehlikeli ve bir kargo ” ve yoldaki kilit araçların büyük denetimlerini gerçekleştirdi. Sıkı yönetime çok dikkat etmek ve rahatlamamak ve trafik kazalarını önlemek için ilk savunma hattını kararlı bir şekilde pekiştirmek için kaynak işletmelerini girin.

trafik

3. Beihai'deki kentsel bir yolda dörtnala atlayan bir kadının kısa bir videosu olan Guangxi, internette ısıtmalı tartışmalara neden oldu. Trafik polisi derhal bir soruşturma başlattı ve videoya katılan parti Yi ve videoda atın sahibi Zhong ile röportaj yaptı. Konuştuktan sonra Yi, kentsel yollardaki at çalışan davranışının, kolayca trafik kazalarına yol açabilecek gizli trafik güvenliği tehlikeleri olduğunu fark etti ve polise benzer durumların bir daha gerçekleşmeyeceğinden emin oldu. Yarışı operatörü Zhong, derhal düzeltmeyi gerçekleştireceğini ve yönetimi standartlaştıracağını, yasal olarak çalışacağını ve üyelerin artık şehir yollarına binmek için at almayacağını sağladığını söyledi.

trafik kazaları

4. Chongqing'den gelen haber, Chongqing Jiulongpo Trafik Devriyesi geceleri sarhoş sürüşü denetlediğinde, Zhang'ın sarhoş sürüşten şüphelenildiği ve ardından Zhang'da bir nefes alkol testi yaptığını tespit etti. Sonuç, sarhoş sürüşe ait 41mg/100ml idi. Polis tarafından yapılan bir soruşturmadan sonra, arabanın yolcu koltuğunda profesyonel bir sürücünün oturduğu keşfedildi. Zhang, sürücünün sürüş becerilerinde yetkin olmadığına inanıyordu, bu yüzden sürücüden yolcu koltuğuna oturmasını ve kendi başına eve gitmesini istedi. Sonunda, polis Zhang için 1.000 yuan para cezası verdi ' Alkol içtikten sonra bir motorlu taşıt kullanma yasadışı eylemi. Sürücü ' S lisansı 12 puan kaydetti ve 6 ay boyunca geçici olarak gözaltına alındı.

Çin trafik haberlerinin birçok yerinde trafik kontrolü çok katı. Sonuçta, trafik insan hayatıyla ilgilidir ve herkese ihtiyaç duyar ' Dikkat!

 

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi
contact us