Çin'in bazı şehirlerindeki trafik haberleri

Trafik haberleri

Son zamanlarda, Noble sadece çeşitli yeni ürünler piyasaya sürmekle kalmadı, aynı zamanda iç ve dış pazarları geliştirmek ve iç pazarda daha fazla araştırma yapmak için çok çalışıyor. Sorunu daha iyi çözmek için Çin'deki trafik bilgilerini anlamak gerekiyor. Bu, yurtdışına yaptığımız sık ziyaretlerle aynı. o ' aynı. Ayrıca bazı iç trafik koşullarını da sizlerle paylaşacağım.

1. Ulaştırma Bakanlığı istatistiklerine göre, Bahar Şenliği Taşımacılığının 40 günü boyunca, ülke genelinde demiryolları, karayolları, su yolları ve sivil havacılık ile toplam 870 milyon yolcu gönderildi. 2019 yılının aynı dönemi ve 2020'nin aynı dönemine göre% 40,8 düşüş. Bahar Şenliği ulaşım salgınının önlenmesi ve kontrolü, güvenli üretim ve nakliye Servis garantisi çalışmaları dinç ve düzenli.

Trafik haberleri

2. Jilin'den trafik haberleri, Karayolu trafik güvenliğinin tanıtımını ve eğitimini güçlendirmek için Jilin Trafik Polisi, kaynak yönetimine büyük önem veriyor ve önemli işletmelerin ve anahtar araçların medeni, yasalara uyan ve güvenli sürüş farkındalığını artırmak için çalışıyor. sürücüler. Polis, tipik trafik ihlali vakalarını ve ülke ve ildeki büyük araçların büyük trafik kazası vakalarını tam olarak kullandı ve “ sürücülerine trafik güvenliği uyarı eğitimini hedefledi. iki yolcu, bir tehlikeli ve bir kargo ” ve yoldaki kilit araçlarda büyük denetimler gerçekleştirdi. Sıkı yönetime çok dikkat etmek ve rahatlamamak için kaynak işletmelere girin ve trafik kazalarını önlemek için ilk savunma hattını kararlı bir şekilde sağlamlaştırın.

trafik

3. Guangxi, Beihai'de kentsel bir yolda ata binen bir kadının kısa bir videosu internette hararetli tartışmalara neden oldu. Trafik polisi hemen bir soruşturma başlattı ve videoda yer alan kişi Yi ve videodaki atın sahibi Zhong ile röportaj yaptı. Yi konuştuktan sonra, şehir içi yollarda at koşma davranışının, kolayca trafik kazalarına yol açabilecek gizli trafik güvenliği tehlikelerine sahip olduğunu fark etti ve polise benzer durumların bir daha olmayacağına dair güvence verdi. Hipodrom operatörü Zhong, derhal düzeltmeyi gerçekleştireceğini ve yönetimi standartlaştıracağını, yasal olarak çalışacağını ve üyelerin artık şehir yollarında ata binmemesini sağlayacağını söyledi.

trafik kazaları

4. Chongqing'den trafik haberi, Chongqing Jiulongpo trafik devriyesi gece sarhoş araç kullanmayı denetlediğinde, sürücü Zhang'ın sarhoş araç kullandığından şüphelenildiği ve ardından Zhang üzerinde bir nefesten alkol testi gerçekleştirdiği bulundu. Sonuç, sarhoş sürüşe ait olan 41mg / 100ml idi. Polis tarafından yapılan soruşturmanın ardından arabanın yolcu koltuğunda profesyonel bir sürücünün oturduğu ortaya çıktı. Zhang, sürücünün sürüş becerilerinde yetkin olmadığına inanıyordu, bu yüzden sürücüden yolcu koltuğuna oturmasını ve tek başına eve gitmesini istedi. Sonunda, polis Zhang için 1.000 yuan para cezası verdi ' Alkol içtikten sonra yasadışı motorlu araç kullanma eylemi. Sürücü ' ehliyeti 12 puan kaydedildi ve 6 ay süreyle geçici olarak gözaltında tutuldu.

Çin Trafik haberlerinde birçok yerde trafik kontrolü çok katıdır. Sonuçta trafik insan hayatıyla ilgilidir ve herkese ihtiyaç duyar ' dikkat!

 

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi
contact us