Trafik Geri Sayım Sayacı

2021-03-16

  Trafik Geri Sayım Sayacı

Geri sayım yalnızca tek başına kullanılamaz, aynı zamanda bazı 200 mm ve 300 mm sinyal lambalarıyla birlikte kullanılabilir. Bu tasarım maliyetten tasarruf sağlayabilir. Ayrı bir geri sayım veya 200 mm veya 300 mm tam ekran sinyal ışığı seti satın almaya gerek yoktur.

Önce geri sayımın özelliklerini tanıtmama izin verin.

Trafik Geri Sayım Sayacı

5. NobTra geri sayım   zamanlayıcı   serisi trafik ışıkları, farklı uygulama senaryolarının ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli muhafazalara sahiptir. Bunların arasında, 200MM, 300MM ve 400MM geri sayım sayacı kabukları, hafif, yüksek sertlik ve yüksek esnekliğe sahip PC malzemesinden yapılmıştır; UV ışınlarına dayanıklı silikon ile tamamen sızdırmaz hale getirilmiştir ve su sızdırmaz. Geri sayım sayacının tamamı hafiftir ve kurulumu kolaydır. 500MM geri sayım sayacı, her türlü kötü hava koşullarına uygun, yüksek kaliteli alüminyum profiller, tek seferlik döküm alüminyum, güçlü ve dayanıklı kullanır.

6. Alüminyum güneşlik, ışığın rengini etkilemek için doğrudan güneş ışığından kaçınır. Paslı olmayan ve oksitlenmesi kolay olmayan yüksek sıcaklıkta elektrostatik toz püskürtme işlemi benimsenmiştir. Malzeme yüksek sıcaklığa, şiddetli soğuğa, deformasyona, eskimeye, suya ve neme dayanıklıdır.

geri sayım saati

7. Geniş zamanlama aralığı: Tek basamaklı geri sayım zamanlayıcı aralığı 1-9s;

İki basamaklı 500 mm Trafik Geri Sayım Sayacı zamanlama aralığı 1-99s;

İki buçuk geri sayım sayacı zamanlama aralığı 1-199s;

Üç basamaklı geri sayım sayacı zamanlama aralığı 1-999 saniyedir.

trafik ışıkları

8.   Geri sayım sayacı kombinasyonu: geri sayım sayacı + ok ışıkları, geri sayım sayacı + tam top trafik ışıkları, geri sayım sayacı + yaya ışıkları, vb. Gerçek kesişim veya müşteri gereksinimlerine göre OEM, rastgele kombinasyonlar sağlayabiliriz.

9.200MM , 300MM , 400MM serisi geri sayım sayacı IP65'e dayanıklı suya dayanıklı, her türlü kar, nem ve diğer zorlu ortamlar için tam olarak nitelikli olabilir, kurulumu kolay, uzun ömürlü, bakım gerektirmez, daha fazla gönül rahatlığı kullanmanızı sağlar.   500 mm Trafik Geri Sayım Sayacı serisi IP54'e kadar suya dayanıklı geri sayım sayacı dış ortamlarda kullanılabilir

10. -40 ~ + 60 sıcaklıkta normal çalışmak, ortam sıcaklığının değişmesi nedeniyle ürünün normal çalışmasını önlemek.

11. Farklı kurulum ve ayar yöntemlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için konsol kurulumunu ve sütun kurulumunu destekleyin.

Lambaların montajı ve kullanımı sırasında lütfen aşağıdaki noktalara dikkat edin:

1. Vurmayın veya nesnelerle bastırmayın;

2. Nakliye ve kurulum sırasında dikkatli taşıyın;

3. Güç açıkken bu ürünü istediğiniz zaman hareket ettirmeyin;

4. Koşullar ne olursa olsun, sinyal ışığı doğrudan sıradan yanıcı malzemelerin yüzeyine yerleştirilemez;

5. Kurulum tamamlanmadan önce, devre bileşenlerine zarar vermekten kaçınmak için su geçirmezlik ve yağmur geçirmezliğe dikkat edin;

6. Lambanın bakımı veya değiştirilmesi, saat yönünün tersine döndürülerek bağımsız olarak çıkarılabilir. Zorla çıkarmayın. Profesyonel olmayan kişilerin elektrikle çalışması yasaktır;

7. Trafik Geri Sayım Sayacı sürtünme terminalindeki kırmızı, sarı ve yeşil ışıklar sırasıyla kırmızı, sarı ve yeşil yanar ve siyah kablo nötr kabloyu temsil eder. Telin tel ucu vidalarla sıkıca kilitlenmeli ve gevşeklik olmamalıdır;

8. Şirketimizi kullanırken ' s sinyal ışıkları, çakışmaları veya arızaları önlemek için lütfen diğer ilgisiz ekipmanı bunlarla karıştırmayın.

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Email

sales20@nobleled.com

Contact Us

Telefon : +86(755)27651483

Business Phone : +8619130389983

Çalışma zamanı :08:00-18:00(Beijing Saat)

contact us