500 mm Trafik Geri Sayım Sayacı

500 mm Trafik Geri Sayım Sayacı

Bugün birçok ülke tarafından beğenilen 500 mm'lik bir Trafik Geri Sayım Sayacını tanıtacağım. Özellikle mağaranın kesişme noktasında veya araba yolunda geri sayım için hatırlatma işlevi olarak kullanılabilir.

Öncelikle bu ürünün bazı özelliklerini açıklamama izin verin.

1.Yüksek parlaklıkta Tayvan Epistar çip lamba boncuklarını kullanarak, renk göz alıcıdır, renk farklıdır ve gündüz ve gece ne olursa olsun iyi bir görünürlük vardır. Düşük kayıp, homojen parlaklık, standart kromatogram, uzun ömür. Geleneksel ışık kaynakları (akkor lambalar, tungsten halojen lambalar gibi) ile karşılaştırıldığında, enerji tasarrufu yaklaşık% 85'tir.

2. Tasarladığımız algılama devresi, 120 voltluk tepe parazit voltajını veya kaçak voltajı filtreleyebilen izolasyon ve parazit önleme işlevlerine sahiptir. Eşsiz devre tasarımı, özel bir optik dağıtım devresi sayesinde, ışık tek tip bir etki sağlayabilir. Karışık devreler birbirine bağlıdır ve bağımsızdır. Bir lamba boncuğu hasarlıdır ve diğer LED ışıklarının çalışmasını etkilemez. PCB kartının yüzeyi, trafik sinyal ışığının parazitsiz ve yüksek güvenilirlikte parlamasını sağlamak için mat bir kaplama ile işlenir.

500 mm Trafik Geri Sayım Sayacı

3.   NobTra geri sayım sayacı, trafik sinyal ışıklarının zamanını gerçek zamanlı olarak otomatik olarak algılayabilen veya alabilen mikrobilgisayar kontrol teknolojisini kullanır. Yerleşik yazılım ve donanım izleme devresi, onu kararlı ve güvenilir kılar. Zamanlama için bir CPU işlemci kullanarak, manuel ayarlama yapmadan trafik ışıklarının açılma ve kapanma zamanlarını otomatik olarak takip edebilir. Trafik ışığı saatinde bir hata olduğunda, geri sayım sayacı otomatik olarak düzeltilebilir.

trafik sinyal ışığı

4.NobTra 500 mm Trafik Geri Sayım Zamanlayıcısı, istikrarlı ürün kalitesi sağlamak için Meanwell sabit voltajını ve sabit kaynak güç kaynağını kullanır. Küçük boyutlu, hafif, düşük güç tüketimi, kararlı çıkış voltajı ve ters voltaja karşı iyi direnç. Geniş bir voltaj aralığına uyum sağlayın. 110 ~ 220VAC, 12 ~ 24VDC normal şekilde çalışabilir.

5. NobTra geri sayım   zamanlayıcı   serisi trafik ışıkları, farklı uygulama senaryolarının ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli muhafazalara sahiptir. Bunların arasında, 200MM, 300MM ve 400MM geri sayım sayacı kabukları, hafif, yüksek sertlik ve yüksek esnekliğe sahip PC malzemesinden yapılmıştır; UV ışınlarına dayanıklı silikon ile tamamen sızdırmaz hale getirilmiştir ve su sızdırmaz. Geri sayım sayacının tamamı hafiftir ve kurulumu kolaydır. 500 mm Trafik Geri Sayım Sayacı her türlü kötü hava koşullarına uygun yüksek kaliteli alüminyum profiller, tek seferlik döküm alüminyum, güçlü ve dayanıklı kullanır.

Geri sayım saati

6. Alüminyum güneşlik, ışığın rengini etkilemek için doğrudan güneş ışığından kaçınır. Paslı olmayan ve oksitlenmesi kolay olmayan yüksek sıcaklıkta elektrostatik toz püskürtme işlemi benimsenmiştir. Malzeme yüksek sıcaklığa, şiddetli soğuğa, deformasyona, eskimeye, suya ve neme dayanıklıdır.

7. Geniş zamanlama aralığı: Tek basamaklı geri sayım zamanlayıcı aralığı 1-9s;

İki basamaklı geri sayım sayacı zamanlama aralığı 1-99s;

İki buçuk geri sayım sayacı zamanlama aralığı 1-199s;

Üç basamaklı geri sayım sayacı zamanlama aralığı 1-999 saniyedir.

8.   Geri sayım sayacı kombinasyonu: geri sayım sayacı + ok ışıkları, geri sayım sayacı + tam top trafik ışıkları, geri sayım sayacı + yaya ışıkları vb. Gerçek kesişim veya müşteri gereksinimlerine göre OEM, rastgele kombinasyonlar sağlayabiliriz.

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi
contact us