Neden hissetmek yerine kızılötesi Photoeye seçmelisiniz? Sebep

Neden hissetmek yerine kızılötesi Photoeye seçmelisiniz? Sebebi...

Kızılötesi kavramı, ilk başta birçok insanın düşündüğü, kızılötesi ışın sisteminden hırsızlığa giren hırsızların filmi olabilir. Bu her zaman çok heyecan verici bir olay örgüsü olmuştur. Birisi kızılötesini engellediğinde alarm kapanır. Dolayısıyla, kızılötesi çekim söz konusu olduğunda, her zaman birçok uygulama vardır. Bugün bazı kızılötesi çekim vakalarını tanıtalım. Aşağıdaki şekilden de görülebileceği gibi, kızılötesi çekim, otoparkın dışında, yer altı otoparkında, indüksiyonlu araç girerse, park barı olmadan otomatik olarak açılacaktır. Örneğin: kızılötesi ve sinyal ışığı bağlantısı, kızılötesi ışın kurulumu Alt otoparkta çıkış. Otoparktan çıkmaya hazır bir araç geçti, kızılötesi algılayan araçlar, otopark giriş ışıkları kırmızıya döndü, "trafiği bekletmeyi hatırlatır, giremez." Aracın uzaklaştığını bilin, sinyal ışığı yeşile döner, araç geçebilir. Aynı yöntem çeşitli otoparkların giriş ve çıkışları için de kullanılabilir. Bu, kızılötesi çekim ve trafik ışıklarının bir kombinasyonudur.

Neden kızılötesi Photoeye seçmelisiniz

İkincisi, garaj kapısı, apartman kapısı otomatik kapı, ev kapısı, süpermarket kapısı vb.İçin kullanılabilir. Bu resimde görülebileceği gibi, birçok müşteri kapının dışına da kızılötesi kurmayı tercih edecek, araçların giriş ve çıkışlarının otomatik olarak kapıyı açabildiğini algılayarak, garaj kapısına kızılötesi çekim ekipmanının kurulumu çok yaygın bir kullanım olmuştur. Ve birçok faydası var, Dış mekan çift ışın otomatik ayarlama kazanıyor, yağmur, sis, kar ve diğer kötü hava koşullarına uyum sağlama; Güçlü ışık girişimine dirençli özel filtreler ve devreler; Optik lensler, daha hızlı ayarlama, daha rahat ve daha doğru; Yıldırım koruma devresi tasarımı. birçok avantajı ve birçok uygulaması vardır. (Neden kızılötesi Photoeye seçilmeli).

garaj kapısı

Birçok insanın düşünmesi, kızılötesi ve prensibin kullanım duygusu aynıdır. Çoğunlukla otoparklarda, parklarda vb. Kullanılan zemin algılama metal işlemi, bom kapısı kullanımıyla birleştirildiğinde, zemin algılamanın eklenmesi, yolu, zemin algılamasında, yalnızca bir rol oynamak için zemini anlamlandırmak için gereksinimleri karşılayacak ağırlık. Ve kızılötesi çekimde esas olarak kızılötesini engelleyen nesneler rol oynayacaktır. Kızılötesi kurulum da çok uygundur, sadece bir deliğin takılabileceği bir yere kurulmasına ihtiyaç vardır. Ayrıca üç kızılötesi modeli vardır, biri kablolu, iki kablosuz, kablosuz yönlüdür, ayrıca 180 ° döndürme özelliği vardır. Neden kızılötesi Photoeye seçmelisiniz reason nedeni kolay.

Kablosuz kızılötesi

çekim çoğunlukla zemini düzeltmek için kullanılır, böylece kurulum zeminden veya duvar kıvrımlarından ve dönüşlerinden kaynaklanmayacaktır, kızılötesi bir rol oynayamaz, ancak birçok yerde düz olmayan duvar da görünecektir, böylece doğrudan yapabilirsiniz çekim için 180 ° kullanın. Seçenekler değişiklik gösterir.

NOBLE şirketi üç kızılötesi çekimi başlattı, sıcak satış ürünleri oldu, ürün duygusu ile de bu ürünün kullanımını değiştirmeye çalışabilir, kızılötesi çekim giderek daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi
contact us