Neden hissetmek yerine kızılötesi fotoeye seçmelisiniz? Nedeni

Neden hissetmek yerine kızılötesi fotoeye seçmelisiniz? Sebebi...

Kızılötesi kavramı, ilk başta düşünülen birçok insan, kızılötesi ışın sistemini hırsızlığa geçen hırsızların filmi olabilir. Bu her zaman çok heyecan verici bir komplo olmuştur. Birisi kızılöteyi engellediğinde alarm söner. Kızılötesi çekim söz konusu olduğunda, orada ' Her zaman birçok uygulama olmuştur. Let ' Bugün bazı kızılötesi çekim vakaları tanıtın. Aşağıdaki rakamdan görülebileceği gibi, kızılötesi çekim otoparkın dışına, yeraltı otoparkına, indüksiyon otomobili girerse, park çubuğu olmadan otopark çubuğu otomatik olarak açılacaktır. Örneğin: kızılötesi ve sinyal ışığı bağlantısı, alt otoparktaki kızılötesi ışın montaj çıkışı. Otoparktan çıkmaya hazır bir araç geçti, kızılötesi algılayan araçlar, otopark giriş ışıkları kırmızıya döndü, " Trafiğin beklemesini hatırlatın, girilemez. " Aracı uzaklaştırın, sinyal ışığı yeşile döner, araç geçebilir. Aynı yöntem çeşitli otoparkların girişi ve çıkışı için kullanılabilir. Bu kızılötesi çekim ve trafik ışıklarının bir kombinasyonudur.

Neden Kızılötesi Fotoeye Seçin

İkincisi garaj kapısı, apartman kapısı otomatik kapı, ev kapısı, süpermarket kapısı vb. İçin kullanılabilir. Bu resimde görülebileceği gibi, birçok müşteri de kapının dışına kızılötesi kurmayı seçecek, araçların girişinin ve çıkışının kapıyı otomatik olarak açabileceğini algılayacak, garaj kapısına kızılötesi atış ekipmanlarının kurulumu çok yaygın bir kullanım oldu. Ve orada ' çok fazla fayda, açık hava çift ışın kazanımı otomatik ayar, yağmur, sis, kar ve diğer kötü hava koşullarına uyum; özel filtreler ve devreler, güçlü ışık parazitine dirençli; optik lensler, daha hızlı ayar, daha uygun ve daha doğru; yıldırım koruma devresi tasarım. Birçok avantajı ve birçok uygulaması vardır. (Neden Kızılötesi Fotoeye seçin).

garaj kapısı

 

Birçok insanın düşünüp düşünmediği, kızılötesi ve prensibin kullanımını anlaması aynıdır. Çoğunlukla otoparklarda, parklarda vb. Kullanılan yer algılama metal işlemi, bom kapısının kullanımı ile birlikte, zemin algılamasının eklenmesinin de yolu yok etmesi gerekir, zemin algılamada, sadece Ağırlık Bir rol oynamak için zeminin anlamını elde etmek için gereksinimleri karşılamak. Ve kızılötesi çekim esas olarak nesneler, kızılötesi engelleyen nesneler rol oynayacaktır. Kızılötesi kurulumu da çok uygundur, sadece bir deliğin yerine takılması gerekir. Ayrıca üç kızılötesi model var, bir kablolu, iki kablosuz, kablosuz yönlü, bir   180 ° Neden Kızılötesi Fotoeye seçin , Sebep kolaydır.  

Kablosuz kızılötesi

Çekim çoğunlukla zemini yumuşatmak için kullanılır, böylece kurulum zemin veya duvar bükülmeleri ve dönüşlerinden kaynaklanmayacak, kızılötesi rol oynayamaz, ancak birçok yerde düzgün olmayan bir duvar görünecektir, böylece doğrudan yapabilirsiniz 180 kullanın ° çekim için. Seçimler değişir.

Noble Company üç kızılötesi çekimi başlattı, sıcak satan ürünler oldu, ürün duygusu da bu ürünün kullanımını değiştirmeye çalışabilir, kızılötesi çekim giderek daha yaygın olarak kullanılmıştır.

 

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi
contact us