Neden hissetmek yerine kızılötesi Photoeye seçmelisiniz? Sebep

Neden hissetmek yerine kızılötesi Photoeye seçmelisiniz? Sebebi...

Kızılötesi kavramı, ilk başta birçok insanın düşündüğü, kızılötesi ışınlar sisteminden hırsızlığa giren hırsızların filmi olabilir. Bu her zaman çok heyecan verici bir olay örgüsü olmuştur. Birisi kızılötesini engellediğinde alarm kapanır. Kızılötesi çekim söz konusu olduğunda, işte ' her zaman bir çok uygulama olmuştur. Let ' Bugün bazı kızılötesi çekim vakalarını tanıtıyoruz. Aşağıdaki şekilden de görülebileceği gibi, kızılötesi çekim, otoparkın dışında, yer altı otoparkında, indüksiyonlu araç girerse, park barı olmadan otomatik olarak açılacaktır. Örneğin: kızılötesi ve sinyal ışığı bağlantısı, kızılötesi ışın kurulumu Alt otoparkta çıkış. Otoparktan çıkmaya hazır bir araç geçti, kızılötesi algılama araçları geçti, otopark giriş ışıkları kırmızıya döndü, " Bekleyen trafiği hatırlatır, giremezsiniz. " Aracın uzaklaştığını bilin, sinyal ışığı yeşile döner, araç geçebilir. Aynı yöntem çeşitli otoparkların giriş çıkışlarında da kullanılabilir. Bu, kızılötesi çekim ve trafik ışıklarının bir kombinasyonudur.

Neden kızılötesi Photoeye seçmelisiniz

İkincisi, garaj kapısı, apartman kapısı otomatik kapı, ev kapısı, süpermarket kapısı vb. İçin kullanılabilir. Bu resimde de görülebileceği gibi, birçok müşteri kapının dışına da kızılötesi kurmayı tercih edecek, araçların giriş ve çıkışlarının otomatik olarak kapıyı açabildiğini algılayarak, garaj kapısına kızılötesi çekim ekipmanının kurulumu çok yaygın bir kullanım olmuştur. Ve orada ' çok fazla fayda, Dış mekan çift ışınlı otomatik ayar kazanır, yağmur, sis, kar ve diğer kötü hava koşullarına uyum sağlar; Güçlü ışık girişimine dayanıklı özel filtreler ve devreler; Optik lensler, daha hızlı ayarlama, daha rahat ve daha doğru; Yıldırımdan korunma devresi tasarım. birçok avantajı ve birçok uygulaması vardır. (Neden kızılötesi Photoeye seçilmeli).

garaj kapısı

 

Birçok insanın düşünmesi, kızılötesi ve prensibin kullanım duygusu aynıdır. Çoğunlukla otoparklarda, parklarda vb. Kullanılan zemin algılama metal işlemi, bom kapısı kullanımıyla birlikte, zemin algılama ekinin de yolu yok etmesi, zemin algılamasında, yalnızca bir rol oynamak için zemini anlamlandırmak için gereksinimleri karşılayacak ağırlık. Ve kızılötesi çekimde esas olarak kızılötesini engelleyen nesneler rol oynayacaktır. Kızılötesi kurulumu da çok kullanışlıdır, sadece bir deliğin takılabileceği yere kurulması gerekir. Ayrıca üç kızılötesi modeli vardır, bir kablolu, iki kablosuz, kablosuz yönlüdür, ayrıca bir   180 ° Neden kızılötesi Photoeye seçmelisiniz , nedeni kolaydır.  

Kablosuz kızılötesi

çekim çoğunlukla zemini düzeltmek için kullanılır, böylece kurulum zeminden veya duvardaki bükülmelerden ve dönüşlerden kaynaklanmayacaktır, kızılötesi bir rol oynayamaz, ancak birçok yerde düz olmayan duvar da görünecektir, böylece doğrudan yapabilirsiniz 180 ° çekim için. Seçenekler değişiklik gösterir.

NOBLE şirketi üç kızılötesi çekimi başlattı, sıcak satış ürünleri oldu, ürün duygusu ile de bu ürünün kullanımını değiştirmeye çalışabilir, kızılötesi çekim giderek daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi
contact us