Geri Sayım Sayacı Trafik Sinyali ışığı işlevine giriş

Geri Sayım Sayacı Trafik Sinyal ışığı

Geri Sayım Sayacı Trafik Sinyal lambası kullanım aralığı çok geniştir, yüksek güçlü trafik ışıkları ve geri sayımın birleştirildiği birçok durum vardır. Şirketimizin müşterileri arasında bazı ülkeler geri sayım ve sinyal lambaları kombinasyonunu kullanmayı sever. Trafik ışıklarının gücü, yüksek güç ve düşük güç olarak ikiye ayrılır. Bazen bazı müşteriler yüksek güçlü trafik ışıklarını sever ve geri sayım markası yalnızca düşük güç kullanabilir. Firmamızın mühendisleri bu koşulu karşılayabilir. Şekilde görüldüğü gibi, beş fitili birleştiren trafik ışıkları, iki ok, iki tam ekran ışığı var.   Oklar ve tam ekran ışıklar yüksek güçlü fitillerken geri sayım fitilleri düşük güçtedir.   Ve geri sayım süresinin rengi, etrafındaki hangi sinyal ışığının yandığına ve hangi rengin parlak olduğuna bağlıdır.   Bu, daha fazla maliyet tasarrufu sağlayabilir.   Geri sayımın işlevi, geçen araçlara bekleme süresini hatırlatmaktır.   Örneğin kırmızı ışık yandığında geri sayım kırmızı lamba boncuklarının da yanacağını gösterir. Kontrol sistemi tarafından tasarlanan zamana göre yeşil ışık yanacak ve geri sayım yeşil bir geri sayıma dönüşecek ve ardından kontrol sistemi tarafından tasarlanan zamana bağlı olacaktır.   Bu sayede geri sayım lamba boncuklarının üçü bir arada lamba boncukları şeklinde olabileceğini bilebiliriz. İlgili kontrolör bağlı olduğu sürece, geri sayımın renk değişimi çevredeki trafik ışıklarıyla da senkronize edilebilir.

Geri Sayım Sayacı Trafik Sinyal ışığı

 

Bir sonraki durum, kontrol sistemi ile ilgilidir. Kontrol sistemi ve geri sayım trafik ışığının birlikte kullanımı, esas olarak kontrol sistemi tasarımının parametreleri ile lamba boncukları üzerindeki parametrelerin eşleşmesinden başlayabilir ve parametreler ilişkili olduğu sürece birlikte kullanılabilirler. Noble ' İkinci nesil kontrol makinesi, cep telefonu APP işlemi için kullanılabilir. Resim, kontrol sistemini, trafik ışıklarını ve geri sayımı kullanan bir müşterinin fotoğrafını gösterir, kontrol sistemi her fazın sinyal ışıklarına bağlanır, bu yöndeki zaman, Hem plan hem model sabitlenebilir ve kullanım Geri Sayım Sayacı Trafik Sinyal ışığı da tüm sinyal lambaları ve bir kontrol mekanizması gibi çok basittir.   Geri sayım, seyahat eden araca geri sayım bekleme süresini bildirmek içindir.

trafik ışığı

Bu, bir müşteri tarafından gönderilen bir vakanın resmidir. Müşteri, kavşakta iki takım trafik ışığı ve bir geri sayım istedi. Müşteri 400 boyutlu 3 lambalı bir seri satın aldı ve geri sayım boyutu da 400MM kullandı. Bu tasarım ve kibrit, bu geniş cadde için çok uygundur. Kurulum yöntemi de çok uygundur. Fitilin teli doğrudan bağlantı için dışarı çekilir ve kontrol sisteminin teli ana tele bağlanır, böylece entegre çalışma tamamlanabilir.

üretim kontrolü

Daha fazla ürün öğrenmek veya geri sayım Sayacı Trafik Sinyali ışığı istiyorsanız şirket web sitemizi ziyaret edebilirsiniz (http://www.nobledled.com)

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
sales20@nobleled.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi
contact us