ana güç trafik kontrol sistemi

2020-12-15

Ana güç trafik kontrol sistemi  

ana güç trafik kontrol sistemi, trafik kalabalık sorunu ile ilgilenir.   NobTra akıllı güç   çeşitli kavşaklar için uygun kontrol sistemi.   Örneğin.   T-kavşak, 4 yollu kavşak ve karmaşık kavşak.   16 sinyal grubu kanal çıkışına sahip NobTra trafik kontrol sistemi.   GPS zaman senkronizasyonu, güncel trafik, yaya butonu, yeşil dalga   akıllı trafik ışığı kontrolörü özellikleri.

ana güç trafik kontrol sistemi

NobTra   ana güç trafik kontrol sistemi   gelişmiş, akıllı bir trafik denetleyicisiydi. Denetleyici   Trafik ışıklarını merkezi olarak kontrol etmek için gömülü bir sistem, bu da operasyonu daha kararlı hale getiriyor.   tüm makine, bakım ve onarım için uygun olan modüler bir tasarıma sahiptir.   Ethernet, fiber optik ve 4G gibi iletişim yöntemleri, tüm sistem uzaktan olabilir   İnternet kapsamındaki herhangi bir yerde gerçek zamanlı olarak kontrol edilir. Dost insan-bilgisayar etkileşimi   arabirim, her kavşağın durumunu daha rahat bir şekilde yapılandırmanıza ve izlemenize olanak tanır.   Sınıflandırılmış parametreleri ve basit kablolama yöntemlerini ayarlamak kolaydır. NobTra ikinci nesil ana güç   kontrol sistemi trafik sıkışıklığı sorununu çözer. Kavşağın gerçek durumuna göre. Maksimum   30 aşamalı 240 menü ayarlayabilir ve ayrıca farklı zaman periyodu trafik ışığı planını ayarlayabilir. Trafiğin yoğun olduğu saati kademelendirin. Trafik sıkışıklığı sorunu iyi çözülebilir.    

ana güç trafik kontrol sistemi

 

Ana güç trafik kontrol sisteminin avantajı:

1. Dahili kablosuz modül, en uzak kablosuz iletim mesafesi 10 metredir.

2. Mobil APP ile Kontrol, it ' Program için uygun ve sitede hata ayıklama

3. İyi uyumluluk Parametreyi cep telefonu, bilgisayar, tablet veya dizüstü bilgisayar ile ayarlayarak, kolayca bağlayabilirsiniz.  

Gerçek zamanlı senkron için 4.GPS, yeşil dalga işlevini gerçeğe dönüştürür.

5. Sinyal planı: 240 çözüm, 30 periyot süresi, 60 aşamalı 240 menü sağlar. Hafta planı, özel gün planı, Tüm kırmızı zamanlar, kırmızı uzatma vb.

6. Kontrolör, bir haftalık plan ayarı (Pazartesiden Pazara) ve Tatil planı ayarı ile ayarlanabilir.  

7. Taşınabilir tasarım ile. Taşıması ve kurulumu kolaydır.

8. Bu sistem, Çapraz yollar, T şeklindeki kavşaklar, tek şekilli kavşaklar vb. Gibi her türlü ortak kavşak için uygundur. 16 sinyal grubu çıkışlı kontrolör.  

9. Birden çok iletişim yöntemini destekleyin. Ethernet iletişimi, WIFI iletişimi, GPRS iletişimi, 4G iletişimi.

10. Üst bilgisayarın tek bilgisayar iletişimini ve merkezi kontrol iletişim modunu destekleyin. Şehirdeki çoklu kavşakların merkezi kontrolü, merkezi kontrol ile sağlanabilir.

11. Kontrol merkezi izleme işlevi. Trafik kontrol sistemi, uzaktan kontrol merkezi izleme, trafik akış kontrolü için çevrimiçi PC terminali ve manuel müdahale gerçekleştirebilir.

12. Ana güç trafik ışığı denetleyicisi   trafik ışığı, video kamera dedektörü, buton, döngü dedektörü veya başka bir cihazla çalışabilir.

13. Çeşitli özel menüleri destekleyin. Ekranı kapatma, her tarafta sarı yanıp sönme, her tarafta kırmızı vb. Uzaktan yönetim işlevine sahip yazılım trafik yönetimi kontrol sistemi. Kavşak kapalı, Acele arama, Zorla yanıp sönme vb.

14. Google, Bing, vb. Harita, çevrimiçi haritayı ve çevrimdışı harita verilerini desteklemeye gerek yoktur.

15. NobTra ana güç trafik kontrol sistemi İyi bir ısı dağılımı ile ve çeşitli ortamlara uyum sağlar.

ana güç trafik kontrol sistemi

 

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Email

sales20@nobleled.com

Contact Us

Telefon : +86(755)27651483

Business Phone : +8619130389983

Çalışma zamanı :08:00-18:00(Beijing Saat)

contact us