LED Trafik Kutup Işığı

2020-11-27

LED Trafik Kutup Işığı

LED trafik direği ışığı

LED trafik direği ışığının ÖZELLİKLERİ

Birçok otomobil sahibi bu deneyime sahiptir. Yolda tek şerit var ya da yolun iki yanında yolları kapatan ağaçlar var. Trafik ışıkları beklerken sürücü ' Görüş alanı ağaç veya öndeki büyük kamyon veya otobüs tarafından engellenecek ve kavşaktaki trafik ışıkları görünmeyecektir. Bu nedenle, sinyal ışığının davranışı yanlış anlaşılır. Noble Opto, bu sorunu çözmek için LED trafik direği ışığını tasarladı. LED trafik direği lambası   çapraz kola ve trafik direği sinyal lambasının dikey direğine ayrı ayrı monte edilir. Sinyal kırmızı ışık olduğunda, LED trafiği   direk ışığı   eşzamanlı olarak kırmızı ışık olarak görüntülenir; sinyal ışığı sarı ışığa dönüştüğünde, tüpü takip eden trafik sinyali eşzamanlı olarak sarıyı gösterir; sinyal ışığı yeşil ışığa dönüştüğünde, LED trafik direği lambası   eşzamanlı olarak yeşil renkte görüntülenir.   Bu tür LED trafik direği ışığı arasındaki temel fark   ve sıradan sinyal ışığı   kırmızı kehribar yeşil renk iki göz alıcı trafik işaret direk ışığı   sinyal ışığı ile değişebilen ışık direğinde. Bu tür bir sinyal ışığı gece gündüz çok belirgindir ve genel görünümü güzeldir. 300 metre uzaktan görülebildiği için çok dikkat çekicidir ve böylece sinyal ışığı engellendiğinde yanlış söylenen sinyal davranışının oluşmasını etkili bir şekilde önler.

Kutup

şirket

ENZHEN NOBLE OPTO CO., LTD, üretim kalite standartlarını iyileştirmenin yanı sıra üretim operasyonlarını daha verimli ve çevre dostu hale getirmek için her zaman çabaladı ve olmaya devam edecek.
Aşağıdakiler gibi ilgili uluslararası kalite standartlarına uyduğumuzu gösteren uygunluk sertifikaları vardır:
EN12368, FCC, RoHS, CE, ISO9001, Yazılım telif hakkı ve patentli faydalı modeller faydalı model patenti.

SHWNZHEN NOBLE OPTO CO., LTD yüksek akılı trafik sinyal ışığı, güneş enerjisi trafik sinyali araştırma, geliştirme ve üretiminde profesyonel bir yüksek teknoloji ürünü özel kuruluştur. (2008) şirketin kuruluşundan bu yana, sağlamanın önemini anlıyoruz kaliteli ürünler ve satış öncesi en iyi satış öncesi ve tasarım ve üretim kapasitemizi geliştirmek için her zaman en iyi teklifimizi deniyoruz.Ayrıca, EN12368, ITE, CE IS9001 sertifikasına sahip led trafik ışıklarına sahibiz. Avrupa ülkeleri ve Orta Doğu bölgesindeki pazarlar, örneğin
İsveç, İngiltere, İtalya, Polonya, Romanya, Sırbistan, Türkiye, Lsrael, İspanya, ABD, Rusya Ross, Singapur vb.

Kutup ışığı

Adventage

1. Tayvan Jingyuan 5050 yüksek parlaklık çipi

Işık enerjisini dönüştürebilen geniş ışık yayma alanına sahip 5050 yüksek parlaklıklı çip. Düşük frekanslı flaş, düşük ışık bozulması, uzun ömür, Yüksek kaliteli direk ışık sinyalini daha parlak hale getirir.
 
2. Saf bakır kılavuz levha, güçlü iletken performans, yüksek sıcaklık dayanımı.
 
Saf bakır kılavuz plakası, dönüşüm performansının esnekliğini yüksek sıcaklık direncini artırır.
3. Yalıtımlı su geçirmez tasarım IP68 su geçirmezlik derecesi.  

Trafik direği trafik ışığı, PC dayanıklılık tahtası ve epoksi reçine tutkalı ile entegre edilmiştir. su geçirmezlik ve toz geçirmezlik performansı ve IP68'e kadar aynı su geçirmezlik seviyesinde sinyal seviyesi.

4. Anti-ölü lamba teknolojisi.

Bir lamba boncuğu kırılmış, ışık yayılmıyor ve diğer lamba boncuklarının normal aydınlatmasını etkilemiyor.

5. Trafik direği sinyal lambası trafik sinyal lambasını takip eder.

Ürün, tam takip sinyali ışıkları elde etmek için trafik ışıklarını otomatik olarak algılayabilir (bu işlevi elde etmek için her yönde bir kontrol voxu gerekir) Dikkat: LED trafik direği ışığı ve trafik ışığı adım anahtarı aydınlatma rengi. Sürücüler ve yoldan geçenler için çok iyi bir uyarı.

kutup

Share this Post:

Get in Touch with us

Daha fazla bilgi doldurun, 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Fabrika adres

Mingjinhai Sanayi Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao'an Bölgesi

Email

sales20@nobleled.com

Contact Us

Telefon : +86(755)27651483

Business Phone : +8619130389983

Çalışma zamanı :08:00-18:00(Beijing Saat)

contact us