Akıllı Entegrasyon Güneş Trafik Işığı Giriş

Akıllı Entegrasyon Güneş Trafik Işığı Giriş

akıllı entegrasyon güneş trafik ışığı

    Güneş trafik ışığının akıllı entegrasyonu   mühendisimiz tarafından geliştirilmiştir. Normal güneş ışığı ile karşılaştırıldığında. trafik kontrolörü, güneş enerjisi şarjı ve batarya, trafik ışığı kabuğuna entegre edilmiştir.   5'i 1 arada trafik ışığı. Yüksek güçlü trafik ışıkları için 2 yıl garanti. Entegre kontrolör, güneş panelleri, lityum pil, Osram lamba boncukları, manuel anahtar, optik lens, WIFI bağlantısını destekleyen, APP ayarları, havacılık konektörü, tak ve çalıştır gibi kabuk için entegre güneş trafik ışığından istediğiniz her şeye ihtiyaç vardır. Tabii ki, entegre güneş trafik ışığı IP65 su geçirmezlik derecesine ulaşır.

Akıllı entegrasyonlu güneş trafik ışığı ve geleneksel trafik ışıklarının karşılaştırılması

    Kavşakta veya kavşakta entegre güneş trafik ışığını kullanarak, geleneksel trafik ışıklarına veda edebiliriz. 1 adet kontrol sistemi, 1 adet solar şarj ve 5 adet lityum pil içeren iç yapının olduğunu bilebiliriz. Geleneksel trafik ışığı hala pil ve denetleyici için kabine ihtiyaç duyarken, kabinin büyük ve ağır olduğunu bilmeniz gerekir. Aşağıda gösterilen resimler gibi. Ve geleneksel trafik ışıklarını seçerken, yüksek ekipman maliyeti gibi bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz, çünkü pil ve kontrol cihazını taşımak için kabine ihtiyacınız vardır; Dolabın veya diğer bağlantı parçalarının maliyeti ve boyutu nedeniyle yüksek nakliye maliyeti çok paraya mal olabilir. Geleneksel kabinin iç bileşimi, kurşun-asit batarya, güneş şarjı ve deşarjı ve bir 2. nesil kontrolör sistemi vardır ve direğe monte edilir; zahmetli kurulum, çok fazla bağlantı parçası var, nasıl kurulacağını bilemeyebilirsiniz; trafik ışıkları veya güneş paneli için çok fazla kablo çekmeniz gerekir; büyük kontrol kabini kullanın; ve kavşak dağınık ve çirkin.

akıllı entegrasyon güneş trafik ışığı

  Avantajları entegrasyon solar akıllı kontrol sistemi

  1. Entegrasyon solar akıllı trafik ışığı düşündüğünüzden daha küçük. Daha yüksek entegrasyon ile daha hafif ve küçük hacimli. Nakliye, kurulum ve hammadde maliyetlerinden tasarruf sağlar. Paket boyutu sadece 118 * 42 * 29cm ve ağırlığı 18kg'dır.
  2. Entegre güneş trafik ışığı süper ısı dağılımına sahiptir. Son model 18650 lityum pil grubunu ele alıyoruz. Yüksek depolama enerji yoğunluğu, uzun hizmet ömrü, düşük kendi kendine deşarj oranı, hafif, yüksek ve düşük sıcaklıkta uyum ve çevre koruması ile.
  3. Yüksek kaliteli LED çipi ile. Tüm trafik ışığı, bir ışık kaynağı olarak ithal edilen Osram yüksek güçlü LED lamba boncuklarını benimser ve kalıp açma için kendi geliştirdiği optik lens ile işbirliği yapar. Sıradan düşük güçlü trafik ışıklarıyla karşılaştırıldığında, güneş ışığı trafik ışığının akıllı entegrasyonu daha yüksek parlaklığa, daha düzgün ışık emisyonuna, daha kararlı performansa ve daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.
  4. APP ayarı kavşak planı kullanılıyor. Kontrol sistemi, en son Net ve çok iş parçacıklı, çok eşzamanlı programlama teknolojisini benimser, APP hata ayıklama yazılımı ile birlikte parametreleri daha kolay değiştirir.
  5. Çok amaçlı trafik ışığı. Küçük beden, büyük enerji. Entegre kontrol sistemi, pil, solar şarj ve deşarj cihazı, lityum pil, trafik ışığı, güneş paneli.
  6. Akıllı entegrasyonlu güneş trafik ışığı yatay ve dikey olarak monte edilebilir, çapraz çubuk ve dikey çubuk takılabilir, bu çok uygun ve uygun maliyetlidir.    

Ayrıntıları ve Uygulamayı Göster

akıllı entegrasyon güneş trafik ışığı akıllı entegrasyon güneş trafik ışığı akıllı entegrasyon güneş trafik ışığı

 

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi
contact us