Satılık iyi kalite trafik ışığı ile 100mm trafik sinyal ışık

Satılık iyi kalite trafik ışığı ile 100mm trafik sinyal ışık

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: JD-112F-2
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD68
  • Minimum sipariş: 1 parça
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:1 Karton / 1 Takım (46 * 19 * 22 cm, 2.45 KG)
  • Tedarik yeteneği:5000 adet / ay
Contact Us

100mm   Trafik İşaret Işığı  

2 yönü kırmızı-yeşil trafik sinyali ışığı ile 100mm trafik sinyal lambası.   Trafik ışıklarının trafik güvenliğindeki rolü gittikçe önem kazanmaktadır. Trafik güvenliğini arttırmak ve trafik kazalarının görülme sıklığını azaltmak için, iletişim bakanlığı | ve Kamu Güvenliği Bakanlığı, ilgili trafik yönetmeliklerini formüle etmiş ve şehir içi ulaşımda yaygın olarak kullanılan çeşitli trafik sinyalleri ürünleri geliştirmiş ve üretmiştir. 100mm trafik lambası uygulaması çok geniştir.     Bununla birlikte, bazı bölgelerde güç kaynağı sıkıdır veya kablo döşenemez. Bölgedeki trafik ışıkları trafik ışıklarının ortasında düzgün çalışmıyor. Trafik karmaşasına neden olmak, trafik tehlikesi oluşturmak ve insanların yaşamlarını etkilemek kolaydır. Bu tür sorunları çözmek için güneş trafik ışıkları kullanılabilir.

100mm trafik işareti

Onlarca yıl süren teknolojik gelişmeden sonra, LED'in ışık verimliliği büyük ölçüde iyileştirildi. Akkor lambalar, halojen tungsten lambalar 12-24 lümen / watt, 50-70 lümen / watt floresan lambalar ve 90-140 lümen / watt sodyum lambaların ışık verimliliğine sahiptir. Güç tüketiminin çoğu ısı kaybı olur. Geliştirilmiş LED ışık verimliliği 50-200 lümen / watt'a ulaşacak ve ışığı tek renkli ve dar spektrumlu olacak. Filtrelemeden doğrudan doğrudan görülebilir renkli ışık yayabilir. Şu anda, dünyadaki tüm ülkeler LED ışık verimliliği üzerine araştırmaları hızlandırdı ve onların ışık verimliliği yakın gelecekte büyük ölçüde geliştirilecektir. Kırmızı, sarı ve yeşil gibi çeşitli renklerde yüksek parlaklıktaki LED'lerin ticarileştirilmesiyle LED'ler giderek geleneksel akkor lambaların ve tungsten halojen lambaların trafik ışıkları olarak yerini almıştır. LED tarafından yayılan ışığın, küçük bir katı açılı aralıkta nispeten konsantre olması nedeniyle, yansıtıcıya ihtiyaç duyulmaz ve yayılan ışığın filtrelemek için renkli bir ışık filtresine ihtiyacı olmadığından, yalnızca bir dışbükey mercek veya bir Fresnel mercek kullanılır. paralel ışın ve sonra yastık kullanılır. Lens, istenen ışık dağılımını ve bir davlumbazı karşılamak için ışını yeniden dağıtır ve saptırır. Yapısında çok daha basittir. LED, tanınması kolay kırmızı, sarı ve yeşil renkler sağlayan tek bir renk yayar. 100mm kırmızı-yeşil trafik ışığı, kaliteli trafik ışığı, 100mm trafik sinyal lambası.

100mm trafik işareti

Buna ek olarak, yüksek parlaklık, düşük güç tüketimi, uzun ömür, hızlı başlangıç, düşük güç, stroboskopik ve daha az görünür görüş vardır. Çevrenin korunmasına ve diğer avantajlara elverişli olan yorgunluk bakımsız olarak uzun yıllar boyunca kullanılabilir ve bakım maliyetlerini büyük ölçüde azaltır. Uzun ömür: Lambanın çalışma ortamı nispeten sert, soğuk ve sıcak, güneş ve yağmur, bu nedenle lambanın güvenilirliği yüksektir. 100mm trafik sinyalinin ortalama ömrü   genel sinyal lambaları için akkor ampul 1000 saattir ve düşük voltajlı bir halo-tungs ampulün ortalama ömrü 2000 saattir ve bu da yüksek bakım maliyetleridir. Filament şokunun neden olduğu hasarsız LED trafik sinyali ve cam kapak çatlama sorunu yok. Bu nedenle trafik işareti ışığı hayatımıza güvenlik getiriyor.

100mm trafik işareti


 

 

 

 

 


 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us