Satılık İyi Kalite Döngü Bobin ile Trafik Algılama Bobini

Satılık İyi Kalite Döngü Bobin ile Trafik Algılama Bobini
Satılık İyi Kalite Döngü Bobin ile Trafik Algılama Bobini

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LC
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD75
  • Minimum sipariş: 10 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:1 Karton (305 Metre)
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

Trafik Algılama Bobini  

Trafik Algılama Bobini çalışma prensibi. Trafik tespit bobininin ilkesini tanıtmadan önce, trafik tespit bobininin ne olduğunu tanıtacağız. " trafik algılama bobini " bir salınım devresidir. Dairesel bir oluk olacak şekilde imal edilmiştir   zeminde, yaklaşık 1 metre çapında veya karşılaştırılabilir bir alanda dikdörtgen bir oluk oluşturulmuştur ve oluk içine iki ila üç tur tel yerleştirilmiştir, bu yeryüzünün içine gömülü endüktif bir bobin, salınım devresi. Bir salınım devresinden ve bir kapasitörden oluşur. İlke, salınımın kararlı ve güvenilir olmasıdır. Bu salınım sinyali, tek çipli mikrobilgisayardan oluşan frekans ölçüm devresine dönüşüm yoluyla gönderilir. Bu osilatörün frekansını ölçün. Arabadan geçen büyük bir metal nesne olduğunda, salınım frekansının değişimi, metal bir nesne olduğunda artar) ve bu değişiklik, aracın | trafik algılama bobini " . Teknolojinin anahtarı, tasarlanan | osilatör sabit ve güvenilirdir ve araç geçtiğinde frekans önemli ölçüde değişir. Loop dedektör bobini, trafik sensörü bobini, uzun ömürlü trafik tespit bobini. Trafik algılama bobini hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız. bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. size resim ve detay özellikleri göndereceğiz. Telin rengi hakkında. seçtiğiniz için siyah ve kırmızı sağlar. ve teknik özellikler 305metre 1 daireydi.  

trafik algılama bobini

Elektronik kantar, arabanın geçtiği ve geçtiği bir hız olup olmadığını tespit eden salınımlı bir devredir. Eylemin ilkeleri:   ilk olarak, yüzey üzerinde gömülü bir trafik tespit bobini oluşturan oluk içine iki veya üç tur tel yerleştiren, zeminde, yaklaşık 1 metre çapında bir dairesel oluk veya eşit alanlı bir dikdörtgen oluk oluşturun.   Bu bobin |   'den oluşan salınım devresinin bir parçasıdır. salınım devresi. Osilatörün frekansı, osilasyon sinyalini, tek bir çip mikrobilgisayardan oluşan bir frekans ölçüm devresine dönüştürerek ölçülebilir. Bir araba gibi geçen büyük bir metal nesne olduğunda salınım frekansının değişmesi, uzay ortamının değişmesinden kaynaklanır (salınım frekansı metal bir nesne olduğunda artar) ve tek-çipli mikrobilgisayar ölçebilir Değişimin frekans değeri, yani arabanın geçtiği algılanabilir. Aynı zamanda, bu sinyalin başlangıcı ile bitişi arasındaki zaman aralığı, aracın hareket hızını ölçmek için kullanılabilir.

trafik algılama bobini

 

Yüksek sıcaklık direnci, kalaylı oksidasyon önleyici bakır tel, floroplastik cilde sahip trafik algılama bobini. Çeşitli ortamlara dayanıklı ve mükemmel yaşlanma direnci, asit ve alkali direnci, su direnci, yağ deşarjı, nem direnci, korozyon direnci ve diğer özelliklere sahiptir.

trafik algılama bobini

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us