Toptancı Işın Satılık Kızılötesi Sensör Ile Iyi Kalite Satışa Trafik Döngü Bobin

Toptancı Işın Satılık Kızılötesi Sensör Ile Iyi Kalite Satışa Trafik Döngü Bobin
Toptancı Işın Satılık Kızılötesi Sensör Ile Iyi Kalite Satışa Trafik Döngü Bobin

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: LC
  • Menşei ülke:Guangdong Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD75
  • Minimum sipariş: 5 adet
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:1 Daireler (300 metre)
  • Tedarik yeteneği:Ayda 3000
Contact Us

Toptancı Beam Kızılötesi Sensör  

Toptancı Kiriş     Kızılötesi Sensör uygulaması geniş çeşitlilik gösterir.   Not: Dört ışın dedektörü iki set optik sisteme sahiptir. Alıcının üst ve alt merceklerini ayrı ayrı örtmek ve üst ve alt ışığa duyarlı voltaj değerleri aynı olana kadar ayarlamak gerekir. Eski dört ışın dedektörünün iki optik sistem seti ayrı ayrı ayarlanmıştır. Vericinin iki optik sistemi ile alıcı arasındaki ilgili ilişki nedeniyle ayarlamak zordur. Ayrıntılara özellikle dikkat etmek gerekir ve uygun şekilde kullanılmazsa yanlış alarmlar veya korunmuş ölü bölgeler oluşabilir. Alıcıda bir gölgelendirme süresi ayar düğmesi vardır ve probun genel gölgeleme süresi 50m / s'dir.

toptancı ışın kızılötesi sensör

Prob fabrikadan gönderildiğinde, probun gölgeleme süresini standart bir konuma ayarlayacağız. Normal şartlar altında, bu konum, çevresel koşulları ve sondanın kendisinin özelliklerini dikkate alarak nispeten rahat bir durumdur, bu nedenle özel bir durum yoktur. Bunun nedeni, gölgeleme zamanını ayarlamaya gerek olmamasıdır. Güçlendirmek istiyorsanız, ortamdaki değişikliklere uyum sağlamak için gölgeleme süresini ayarlamanız gerekir. Genel olarak, gölgeleme süresi kısadır ve sondanın hassasiyeti hızlıdır, ancak aynı zamanda benzer yapraklara ve uçan kuşlara karşı da çok hassastır. Yanlış alarmların olasılığı artacaktır. Gölgeleme süresi uzundur, probun hassasiyeti azaltılır ve eksik raporlama olasılığı artar. Mühendis gölgelendirme süresini, tahkimatın gerçek ihtiyaçlarına göre ayarlamalıdır. Kızılötesi sensörün hırsızlık önleme ana işlevi   Prob ayarlandıktan sonra, kurcalamaya karşı korumalı olacaktır. Anahtarı, bölgenin giriş devresine bağlayın. Bağlantı tamamlandıktan sonra, probun dış kılıfını kapatın ve sabitleme vidasını sıkın. Bölge uyarı ışığının, hırsızlık önleme konağında yanıp sönmemesi veya yanmaması gerekir. Bölgede alarm göstergesi çıkışı yok. Bölgenin tamamının düzgün ayarlandığını gösterir. Aksi takdirde, hat test edilmeli, prob tekrar devreye alınmalı ve bölgenin durumu tekrar onaylanmalıdır. Toptancı Işın Kızılötesi Sensör Sıcak satış. Daha fazla ayrıntı bilmek istiyorsanız. bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın.   Mükemmel ile Kızılötesi Algılama malzemesi.  

toptancı ışın kızılötesi sensör

Dedektörün günlük çalışmasında, Beam kızılötesi sensörünün rutin bakımı, uzun süreli dış mekan nedeniyle, atmosferde toz mikropları ve kar taneleri, don ve sis alması kaçınılmazdır. Uzun süre, dedektörün dış tarafında tozlu sert bir kabuk birikmiştir. Nemli alanlarda kalın bir kanola tabakası oluşacaktır. Bazen kuş atıklarını dedektöre çeker. Bunlar kızılötesi sinyallerin yayılmasını ve kabul edilmesini engelleyecektir. Yanlış pozitif bir sinyale neden olur. Bu nedenle, kızılötesi radyasyonun temizleme sorununa özel önem veriyoruz. Düzenli olarak organize etmek gereklidir.

toptancı ışın kızılötesi sensör

 

 


 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us