Çin Tedarikçisi ile Kablosuz Kamera Sensörü Video Kamera Algılama

Çin Tedarikçisi ile Kablosuz Kamera Sensörü Video Kamera Algılama
Çin Tedarikçisi ile Kablosuz Kamera Sensörü Video Kamera Algılama

Ürün ayrıntıları:

  • Marka:asil
  • Seri numarası: TCD-8
  • Menşei ülke:Guangdong, Çin
  • sertifika:CE

Ödeme & teslimat koşulları:

  • Fiyat teklifi:USD620.9
  • Minimum sipariş: 1 parça
  • Ortalama teslim süresi:Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
  • Ödeme şekli:T / T, Western Union, Nakit Olarak
  • Paket ayrıntıları:25 takım / CTN
  • Tedarik yeteneği:Ayda 5000
Contact Us

Kablosuz kamera sensörü

Kablosuz Kamera Sensörü   belki de en iyi seçimdir. Kablosuz kamera   Detektör, trafik bilgilerini görüntü işlemeyle analiz etmek için sanal algılama alanını kullanır. Görüntü işleme teknolojisinin gelişmesiyle birlikte video algılama olgun bir teknoloji haline geldi ve giderek insan gözüne ulaştı. WYSIWYG'nin etkisi, ancak tespitin doğruluğu hava koşullarından etkilenir ve üstesinden gelinmesi gerekir. Akıllı taşımacılığın gelişmesiyle birlikte, trafik bilgisi dedektörlerinin kullanımı gittikçe daha fazla olacaktır, bobin dedektörlerinin kullanımı yolun kapatılmasını ve inşaat yapılmasını gerektirir, ancak kablosuz kamera sensör doğruluğu tüm dedektörler arasında en yüksektir. Kablosuz algılama algılama doğruluğu rağmen   Hava koşullarından kolayca etkilenir, geniş alan tespiti ve kurulumu elverişlidir ve sonraki aşamadaki az bakım miktarı, bobin video kamera algılayıcısını trafik akış algılayıcısının ana akımı olarak değiştirecektir.

kablosuz kamera sensörü

 

 

Kablosuz Kamera Sensörümüzün Bazı Önemli Özellikleri.

1. Yüz algılama, geniş algılama aralığı, bir kamera 1 ~ 3 şerit kapatabilir, algılama aralığı 50-150 metredir.
2.Detection parametreleri: Trafik kontrolü için gerekli tüm parametreleri tespit eder: sayma, varlık, hız, doluluk, araç rengi, araç akış yönü, araç yörüngesi, araç aralığı, transit süre, trafik akış yoğunluğu.
3. Genişlemesi kolaydır, dedektör herhangi bir zamanda yazılımla eklenir.
4. Yapım süresi: Yalnızca kamerayı kurmanız ve video hattı yapısını bağlamanız gerekir.
5. Bakım: Kamerada bir problem yoksa, yazılımla yapılabilir.
6. Ayarlanabilirlik: Hata ayıklama sorunu, profesyonelliğe ihtiyaç var.
7. İleriye dönük: Teknoloji olgun ve ileriye dönüktür. Gelecekte kablosuz kamera dedektörlerinin gelişme eğilimidir. Yurt içinde ve yurt dışında kabul edilmiştir, ancak algılama doğruluğu yüksek değildir ve yanlış pozitif oran da yüksektir.

kablosuz kamera sensörü

 

Kablosuz kamera sensörü uygulaması daha fazla alanda.   Videolu araç dedektörü, görüntü tarafından belirlenen alandaki öğeleri algılamak, gereken trafik bilgilerini almak ve görsel görüntüler ve gerçek zamanlı trafik bilgileri sağlamak için video görüntüsü analiz teknolojisini kullanır.
Snap-on ünitesi, ekipmanın uzun süreli çalışmasını sağlamak için entegre bir gömülü yapı tasarımına sahiptir ve çok şeritli gerçek zamanlı analiz ve hesaplama fonksiyonlarına sahiptir. Trafik akışı ve trafik koşulları sağlayabilir. Video kamera dedektörü, geleneksel döngü dedektörümüzün yerini alır. ve bir araca sahip olup olmadığını saptamak. Testin sonuçları doğrudan kontrol cihazımıza gönderilir ve trafik sinyali fırsatı bırakma süresini dinamik olarak ayarlar. Hikvision kamera, video kaydı trafik işlemine odaklanır, kırmızı ışık, retrograd yakalama, trafik kazası kaydı yapmak için trafik işareti kırmızı ışık verilerini alır, bu nedenle bizim kamera onlardan farklıdır.   Kablosuz kamera dedektörü, çıkış kartı ve kablosuz anten ile çalışıyor olabilir.   Noble kablosuz kamera sensörünü seçerseniz. Sizin için iyi satış hizmetleri sunacağız. Daha ne. Kurulum ve teknik danışmanlık konularında biraz destek sunacağız.   Bize hoş geldiniz. Ürünümüz hakkında herhangi bir sorunuz varsa.  

kablosuz kamera sensörü


 

 

 

 

 

ilgili ürünler:

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
FAKS :
+86(755)27651483
Business Phone :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'Bir Bölge

Send Us an Email

contact us