Güneş Entegreli sokak lambası

Ürün Açıklaması

Güneş Entegreli sokak lambası, ithal yüksek verimli monokristal silikon güneş paneli , akıllı MPPT denetleyici , derin döngülü lityum pil , yüksek verimli led çip , hepsi bir kutuda Entegre tasarım , Kurulumu ve kullanımı kolay , Mikrodalga indüksiyonu ve RGB el feneri tasarımına sahiptir , çok fonksiyonlu aydınlatma.

Çalışma prensibi
Radyasyon olduğunda, fotovoltaik modüller elektrik üretmek için güneş radyasyonu kullanır, Işık enerjisini elektrik enerjisine dönüştürür, Akü giriş gücünü şarj etmek için akıllı kontrol cihazını kullanma , aynı zamanda pili aşırı şarj etme discharge aşırı deşarj koruması, Aydınlatma ve aydınlatmanın akıllı kontrolü aydınlatma kaynakları, manuel işlem yok.

Kolay demontaj ve montaj :
Güneş Entegreli sokak lambası, Tutkalsız hafif gövde , özel su geçirmez kutu sabitlenmiş pil, lambanın iç yapısı özlü ve güvenilirdir. Piyasadaki diğer çıkarılamayan yedek ürünlerle karşılaştırıldığında ,, her bir bileşenin bakımı kolaydır ve değiştirilir , uygun maliyetlidir. Tüm filmaşinler etiketli, anti-terör işlevi olan su geçirmez erkek ve dişi çiftleşme konektörleri kullanır. Niyet tasarlama, titiz ve insancıl aydınlatma özel ruhunu bünyesinde barındırır.

Güneş Entegreli sokak lambası

Güneş Entegreli Sokak Lambasının avantajı:

1.Profesyonel tasarım ekibi geliştirmek, güneş paneli koymak, led çip, kontrolör, pil, insan indüksiyonu bir arada   Kutu;

 

2. Akıllı sensör teknolojisi, mikrodalga radar sensörü, hareketli nesneye göre Güneş Entegreli sokak lambasının parlaklığını ayarlamak için, daha fazla enerji tasarrufu, insancıl. En yeni mikrodalga indüksiyon teknolojisi ile donatılmış ikinci nesil entegre solar sokak lambaları. Geleneksel mikrodalga indüksiyonunun kolayca bozulduğu teknik sorunu çözdü, 10 metreye kadar algılama mesafesi , Geleneksel kızılötesi sensörlerin iki ila üç katı, Sokak lambalarının etkili aydınlatmasını, çevreyi ve enerji tasarrufu sağlar.

yüksek verim

3.   Akıllı güç ayarı, otomatik hava durumu kararı, deşarj kurallarının rasyonel planlaması. Mikrodalga indüksiyon fonksiyonunun kullanılması, aydınlatmayı her gün manuel çalıştırma olmadan daha akıllı hale getirir.

4. ışık açıkken şarj edilebilir ve bulutlu günlerde şarj edilebilir. Daha yüksek fotoelektrik dönüşüm, 7 saat hızlı şarj ve bütün gece yanan yüksek kaliteli A seviyesi monokristal güneş panelleri.

5. Güneş panelleri, çeşitli ortamlara uyacak şekilde 90 derece ayarlanabilir. Ürünü, doğrudan güneş ışığı alan, tercihen   Güney yönü ve güneş panellerinin gölgeleri olmadığından emin olun veya   Güneş ışığını engellemek için örtün, genellikle ilk kullanım üç   Saatlerce, pil standart güneş ışığı altında 7 saatte tam olarak şarj edilebilir.

6. LED çipi maksimum 210LM / W'ye ulaşabilir ordinary sıradan bir LED ışık kaynağının ortalama parlaklığının iki katından fazla, 140 derecelik görüş açısı, daha kısa direkle aynı aydınlatma sonuçlarını getirir.

sokak ışıkları

7.   güneş sokak lambası lityum pil A1 yüksek verimli üçlü lityum pil ve A1 sınıfı lityum kullanır   demir   fosfat   pil , yüksek   sıcaklık   direnç , yüksek   akım   deşarj , lityum   pil   döngüsü   yukarı   için   daha fazla   1000 defadan fazla, LifePO4 pil 2000 defaya kadar çevrilir.

Çift koruma

Bir. İkili sıcaklık kontrol sistemi , Akıllı kontrolör ve lityum pil içinde bir sıcaklık kontrol sistemi bulunur , Ortam sıcaklığı ayarlanan sınır sıcaklığa (60 ° C) ulaştığında , Akıllı kontrolör ve lityum pil aynı anda kapanır , lityumu korumak için pil güvenliği.

İki.   Lityum pil paketinin her bir patlama hücresi, pilin bir patlama fark etmesini ve   yol.

güneş

8.   solar Entegre sokak lambası şarjı ve deşarj yönetimi, Şarj-deşarj ikili koruma ve akıllı eşitleme teknolojisi , 2000 defadan fazla döngü süresi. Akıllı uzaktan kumanda , UVA (insansız hava aracı) uzaktan kumanda ile, uzaktan kumanda uzun mesafe , yüksek korozyon direnci sağlar, Dört aydınlatma modu ayarlanabilir.    

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi
contact us