güneş kablosuz trafik kontrol sistemi

  güneş kablosuz trafik kontrol sistemi

NobTra, çalıştırılan akıllı bir araç sağlar   MulSla solar trafik kontrol çözümü, bir trafik polisinin kablosuz uzaktan kumanda ile bir yol kavşağını kolay ve etkili bir şekilde kontrol etmesini sağlar. Ne ’ s daha fazlası. Düzenlenmemiş bir elektrik şebekesi ve fırtınalı havanın neden olduğu kontrol sisteminde oluşan hasarı ortadan kaldırabilir. Sistem bir pille çalışır. Gün boyunca güneş paneli, sistemi beslemek için ışık enerjisini elektrik enerjisine dönüştürür. Fazla elektrik bataryada depolanır ve gece elektrik enerjisi sisteme verilir. Her bir salve denetleyicisinin kendi IP adresi vardır. 16 adet IP adresli 16 adet bağımlı denetleyici. İstediğiniz yönde ayarlayabilirsiniz. (Doğu Güney Batı Kuzey). Ek. Her bir bağımlı denetleyici trafik ışığı çalışma süresini ayarlayabilirsiniz. Bu ' Trafik ışığı süresini telefon uygulaması veya bilgisayar ile ayarlamak uygundur. 1 adet ana denetleyici maksimum 16 adet köle denetleyicisini donatır.   Çoklu merhem kontrolörü, karmaşık kavşaklara veya bitişik kavşaklara uyabilir (bitişik kavşaklar arasındaki mesafe 1 metreden fazla olmalıdır). İki bitişik kavşak 1 adet ana denetleyici ve 16 adet salve denetleyicisi kurarsa. Sadece maliyet tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kurulumu da kolaylaştırır.  

Bunların avantajı   solar kablosuz trafik kontrol sistemi:

 

1. Mobil App ile kontrolör arasında WIFI iletişimi ile. 20 metre içinde mesafeyi ayarlayın. Mobil APP ile Kontrol, it ' Sitedeki program ve hata ayıklama için uygundur.

güneş kablosuz trafik kontrol sistemi

 

2. Sistem, her yön arasında kablosuz iletişimi benimser ve kablo döşemenin malzeme ve işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlayan bir ana kontrolör ve salve kontrolöründen oluşur.

 

 

3. Ana bilgisayar ve bağımlı birimin sinyal kapsama alanı 200 metreye kadar geniş is Sinyal kararlılığı. Büyük ve karmaşık kavşaklar için uygundur.

 

4. Bir ana bilgisayar, birden fazla köle. Yalnızca bir ana bilgisayara ihtiyaç vardır ve 1-16 bağımlı sinyal isteğe bağlı olarak eklenebilir.

 

Gerçek zamanlı senkron için 5.GPS, yeşil dalga fonksiyonunu gerçeğe dönüştürür. Ulusal liderlerin denetimini kolaylaştırmak için tüm kavşaklarda yeşil ışıklara ulaşın.

6. Sinyal planı: 240 çözüm, 30 periyot süresi, 60 aşamalı 240 menüye izin verir. Hafta planı, özel gün planı, Tüm kırmızı zaman, kırmızı uzatma, vb. İzin verme. Kontrolör bir haftalık plan ayarı (Pazartesiden Pazara) ve Tatil planı ayarı ile ayarlanabilir.  

 

7. Adet   solar kablosuz trafik kontrol sistemi kendi IP adresiydi. İstediğiniz yönde ayarlayabilirsiniz. (Doğu, Güney, Batı, Kuzey). 16 köle aynı anda kullanılır ve sinyaller birbirine karışmaz.  

 

8. Bu trafik kontrol sistemi, kavşaklar, T şeklindeki kavşaklar, tek şekilli kavşaklar vb. Gibi her tür ortak kavşak için uygundur ve 64'e kadar sürüş kontrolünü destekler (36 araç kanalı, 16 yaya kanalı) .                

9. Birden çok iletişim yöntemini destekleyin. Ethernet iletişimi, WIFI iletişimi, GPRS iletişimi, 4G iletişimi.                                  

 

10. Üst bilgisayarın tek bilgisayar iletişimini ve merkezi kontrol iletişim modunu destekleyin. Şehirdeki birden fazla kavşağın merkezi kontrolü, merkezi kontrol ile sağlanabilir.

 

11. Kontrol merkezi izleme işlevi. Trafik kontrolörü   uzaktan kontrol merkezi izleme, trafik akış kontrolü için çevrimiçi PC terminali ve manuel müdahale gerçekleştirebilir

 

12. Kablosuz trafik kontrol sistemi trafik ışığı, video kamera detektörü, buton veya başka bir cihazla çalışabilir

 

13. Çeşitli özel menüleri destekleyin. Ekranı kapatma, her tarafta sarı yanıp sönme, her tarafta kırmızı vb. Uzaktan yönetim işlevine sahip yazılım trafik yönetimi kontrol sistemi. Kavşak kapalı, Acele arama, Zorla yanıp sönme vb.

 

14. Google, Bing, vb. Harita, çevrimiçi haritayı ve çevrimdışı harita verilerini desteklemeye gerek yoktur.

 

15. Işığın durumu genel olarak ayarlanabilir. Örneğin, farklı ayarı karşılamak için sarı ışık süresini, sarı yanıp sönmeyi etkinleştirmeyi, yeşil ışık gelmeden önce sarı ışığı etkinleştirmeyi, şeritte yanıp sönen kırmızı ışığı, yaya trafik lambasının yanıp sönme zaman ayarını vb. Ayarlayabilirsiniz. çeşitli ülkelerin standartları ve alışkanlıkları.

 

16. Yüksek ve düşük sıcaklık direnci ile. Çoklu bağımlı kontrolör çalışma sıcaklığı aralığı -40 ℃ -70 ℃ idi.

güneş kablosuz trafik kontrol sistemi

17. Kabin ile su geçirmezlik performansı daha iyidir. Pil, güneş enerjisi şarj cihazı ve deşarj cihazı ve bağımlı, su geçirmez, güvenli ve hırsızlığa karşı korumalı kabine yerleştirilmiştir.

güneş kablosuz trafik kontrol sistemi

18. 5 yıl kalite garantisi ile. İyi satış hizmetleri ve satış sonrası hizmetler.  

Sıkı QC departmanı. Malları size teslim etmeden önce. Malın kalitesini iki kez kontrol edeceğiz. Böylece kalite garanti edilebilir.  

 

19. Gerçek ihtiyacınıza göre. Sizin için farklı kablosuz güneş trafik ışığı çözümü sunabiliriz.   Profesyonel tasarımcılar, gerçek kavşaklara göre kavşak görüntülerini tasarlar.                                  

 

20. Uzaktan hizmet sağlayabiliriz. Biraz kafa karışıklığınız varsa veya solar kablosuz trafik kontrol sistemi sorunuyla karşılaştıysanız.

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
08:00-18:00(Beijing Saat)
Fax :
+86(755)27651483
Telefon :
+8613927455427(Çalışma Zamanı)
Email :
trafficloopdetector@gmail.com
Fabrika adres :
Mingjinhai Endüstri Parkı, Tangtou Yolu, Shiyan Kasabası, Bao \ 'an Bölgesi
contact us